Юлски бебчета'08 (тема 61)

  • 11 888
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 690
jollity, тя срещата май е за варненки  Wink
 

Уфффф, като чуя среща и ушите ми на четири, ама акъла ми и на 1 не е  Joy

# 16
  • Мнения: 223
jollity, тя срещата май е за варненки  Wink 

Joy

jollity, мислех, че ще отскочите само до Пловдив Laughing

Астарта, много ти благодаря    bouquet

# 17
  • Мнения: 591
Майчета, кажете дали ще е късно да се запиша в понеделник за лекцията във вторник? А и нали ще има и други мами да не съм само аз?

# 18
  • Мнения: 142
Ето едно весело клипче за настроение:
http://www.vbox7.com/play:f40c25e9
 Laughing

# 19
  • Мнения: 591
Аз ви казвам чао и хубава събота и неделя Simple Smile че няма да съм тук, а и хубава вечер да кажа  Hug

Аелиа, много готино  newsm62

# 20
  • Мнения: 690
jollity, мислех, че ще отскочите само до Пловдив Laughing

Еее, то ей къде е Варна  Wink До четвъртък все ще стигна  Joy Като казахте Варна, та се сетих - Инка сигурно ли е, че мъжлето ти се прибира на 13-ти? Да честитя ли официално?

# 21
  • Варна
  • Мнения: 289
Току що писах смс на Шмилянка , ето какво ми отговори мамчето  Heart Eyes-

"Привет от нас трите! Аз съм ок, малките наддават бавно, още не съм ги пипала дори, но после ще ги гушкам много!Още са в кувьоз, но от 2 дни са спрели да им подават кислород, само им регулират температурата!Аз се доя като за световно и давам да ги хранят, изцяло на кърма са !Яница е с жълтеничка и малко е свалила на тегло, а ламичката Симона е качила 80 гр. за 1 ден!!! Heart EyesСигурно ще поседим тук още 7-10 дни! Дадох отчет!!!Имате ли други бебчета ве4е?Поздрави на всички, липсвате ми вече..."

Отговорила съм и и я поздравих от всички нас...Толкова ми домиля... Hug Heart Eyes Cry, дано скоро ги нагушка милите кукли...

# 22
  • Варна
  • Мнения: 441
Мислех да не пиша, обаче като прочетох за Шмилянка и ми стана много мило и се разревах. Веси, благодаря, че ни го написа.
Джоли, на 13- ти през нощта ще е тук има си официални документи.

# 23
  • София
  • Мнения: 18 679
Ох, милата, още не си е гушкала бебенцата Sad Представям си какво й е...Пожелавам й колкото е възможно по-скоро да си ги притисне до сърцето Heart Eyes

# 24
  • Варна
  • Мнения: 289
Мислех да не пиша, обаче като прочетох за Шмилянка и ми стана много мило и се разревах. Веси, благодаря, че ни го написа.
Джоли, на 13- ти през нощта ще е тук има си официални документи.
Ей,ей  Heart Eyes...супер, много се радвам.. Heart Eyes Сигурна бях, нали писах ,че съм сигурна ,че ще е тук на 13.06  Heart Eyes
 И аз ревах като ми писа Шмилянка...Много ми е мъчно дето са далече от нея, и се радвам ,че е такава борбена, старае се да са само на кърма..Абе героиня ни е тя... Hug

# 25
  • Мнения: 2 070
Имената са много хубави. Добре, че и дават да ги кърми, тоест да дава кърма, направо супер. Ама как така да не ги пипне бее, нищо няма да им стане, сигурно на нейно място ще се разправям.  Laughing милата, супер супер.. О  и най-хубавото е, че не я изписват нея, а тях да ги оставят, защото това  е обиновено практиката с близнаци.

# 26
Много мило ми стана за Шмилянка, такава сладурана ..........важното е че всичко се развива положително Hug
Inka и при теб нещата се подредиха. Виждате ли само хубави неща да си споделяме така ще ни е по-леко на всички Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 58
Пърли, на кого му пука какво мнение си изразила, просто звучиш грубо и  подигравателно. Проблемът не е в мнението ти / въобще не помня какво е /, а в тона ти. Не искам и аз да ставам груба, но съм откровена.
За срещата на варненки, аз съм за, само че може да дойда след лекцията, просто напоследък не мога да стоя на задушно, става ми лошо. Иначе много искам да се видим.
Инка, много се радвам за добрата новина за твоето момче, честито!

# 28
  • София
  • Мнения: 123
Ей,хора мен ме няма от сутринта,а вие на бойно поле сте го превърнали,никакви такива  Naughty ,малко ни остана,дайте да сме задружни,колкото може ,де Mr. Green

аз да се от4ета сега,ходих днес на 4асно на ултразвук и да ви кажа 4есно съм много доволна.Не мисля оба4е,4е съм останала доволна от това,4е съм платила,защото,когато си платих и на моето АГ за ултразвук,не полу4их никакви обяснения за състоянието на бебето.Тя само си писа нещо,гледа и това е.А днес 4овека ми обясни доста неща.Зна4и бебока ми върви с около 2 седмици напред.В момента е над 3 кг.,поне по параметрите,които измери,естесвено доктора каза,4е те са само ориентировъ4ни.Та,каза,4е ако бебето върви с тези темпове(защото през 9-я месец ка4вали най-много маса),ще родя бебе над 4 кг. Mr. Green,но като ни гледал какви сме с мъжа ми не мисли,4е ще ми е проблем.Посъветва ме малко преди термина да си направя още един преглед,за да се види пак как върви.Плацентата ми е доста свежа за седмиците,в които съм(аз мислих,4е ще е зле ве4е,защото си попушвам от време на време Embarassed,само без забележки,моля ви-достатъ4но ми 4етат и аз си се обвинявам,но не можах да ги спра напълно).За това,което питах сутринта,за плащането,специално за раждането той каза,4е няма такова нещо,още пове4е,4е аз си имам адресна регистрация.А ина4е болницата е общинска и ако се наложи на влезнеш примерно за задържане,но не си софийски гражданин,се заплаща по 120лв. на ден Shocked,Множко ми се вижда,но си имало ценоразпис.

Това беше при доктора..забравих само да кажа,4е за пореден път потвърдиха,4е ще си имам 2-ро мом4енце(даже и мъж му му е видял тестисите Laughing),ве4е няма какво да се надявам на изненади.

После отидох да си закарам коли4ката да ми я претапицират,но мисля,4е ще стане много грозно(няма да е зелена,а 4ервена) и май накрая ще си купя нова.Тя свекърва ми вика,за какво ми е нова за толкова малко време,но аз пък няма да умирам от срам като си извеждам бебето в някаква грозотия Naughty

И така,сега ставам да изгладя първите бебешки дрешки,утре ще пускам още една пералня и съм готова.

И аз като Kokolin@ тъкмо бях родила баткото и ве4е мислех за второ,а той не беше никак кротък като бебе,до 6-я месец,та и пове4е по цяла нощ беше дондуркане.

# 29
  • Мнения: 185

jollity, тя срещата май е за варненки  Wink
 
Така е  то,ама като гледам аз и Донка сме само..Дони, нали си още навита? аз искам,ама дано се съберем поне 4-5 коремчета, може да е за последно ... После чак с бебетата  Heart Eyes

Здравейте, първо честити покупки и празници на всички   bouquet
И аз мисля да дойда на лекцията, дано не излезе нещо  Simple Smile.
Инка супер, че ще си дойде мъжът ти най-сетне  Hug, още малко остана.
Много се радвам, че Шмилянка е добре, дано скоро да й дадат да си гушне бебките  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт