Спа хотелите в България. ВПЕЧАТЛЕНИЯ И РАЗОЧАРОВАНИЯ !!!

  • 132 458
  • 771
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 103
Пирин- Сандански много съм доволна от всичко.
Стримон- Кюстендил не съм много очарована.
Шипково - Грам, ама грам не ми хареса.
Чифлика - Веника нещо такова беше хотела не ми хареса.
Боженци - комплекс Божена , много далеч от мойта представа за СПА.
Лион - Боровец - горе долу добре.

# 76
  • София
  • Мнения: 6 596
bibi, а кафенета и ресторанти извън хотелите има ли? И не видях, но има ли детски кът в хотела? Смятам да го посетим при първа възможност, но през седмицата. Ако някой е ходил през седмицата, нека сподели дали пак всичко е ок. Защото в повечето хотели, когато не са пълни и обслужването им не е на ниво.
Детски кътв хотела има. Кафенета и ресторанти, като самостоятелни такива не съм особено сигурна че съществуват. Rolling Eyes (мога да питам, хора от компанията) За храна сме посещавали ресторантите на х-ли Армира и Извор. Ние последния път като ходихме - не излязохме от хотела, но бяхме без децата. Като сме ходили с тях посетихме зоологическата в Ст.Загора в Аязмото, имаше май и къща с криви огледала Confused и  обсерваторията.

# 77
  • Мнения: 1 894
bibi   bouquet
Още утре ще си прегледам графика и резервирам.

# 78
  • София
  • Мнения: 5 068
bibi, детският кът вътрешен или външен е?

# 79
  • София
  • Мнения: 6 596
детският кът е вътрешен. една голяма стая с разни меки дюшеци и играчки. с предварителна заявка може да се наеме и детегледачка Peace, която да гледа детето в детския кът или на територията на хотела (може и в стаята, в която са отседнали, ако става въпрос за вечер примерно). самият хотел е в парк, ама не видях в парка да има катерушки и разни пързалки, външен детски кът в х-ла няма

# 80
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
В Лайт това вътрешното е джакузи  Grinning.



 Ох,има и друго освен джакузито. ooooh!

# 81
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Фантичке, спокойно де  Laughing

Дори на сайта на хотела, който е с 3D изглед на стаите, СПА центъра и т.н. има само външен басейн  Laughing

http://www.hotels.light.bg/velingrad/bg/

Къде е този вътрешен басейн и кога за го построили? Все пак не вярвам да не сложат на сайта си такова подобрение.

# 82
  • Мнения: 2 138
Аз ви препоръчвам СПА Хотел "Елбрус"-Велинград
http://www.hotelelbrus.com/ocms/opencms/bg_menu/hotel/
Добро обслужване и чистота.Преди Коледа го посетихме.

# 83
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Aз казвам какво видях,бяхме там преди месец.А това,че ги е домързялода си обновят сайта си е техен проблем. Peace

# 84
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Aз казвам какво видях,бяхме там преди месец.А това,че ги е домързялода си обновят сайта си е техен проблем. Peace

Ами чудесно, това е добра новина. За мен лично това беше най-големият минус на хотела.  Laughing

А самият басейн къде е ? В СПА частта ли?

# 85
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Да,там е,но е доста мъничък,за деца обаче е превъзходен. PeaceВодата беше топла.

# 86
  • Мнения: 2 478
Спа-хотел Девин-много добър спа център,добър ресторант,но хотелската част биха могли да я обновят малко
Катарино-отличен спа център
Веника Палас-с.Чифлика-малко студеничко е в спа-то,но басейните са минерални.
Хотел Божена -до с.Боженци-карикатура на спа -център и хотелско обслужване.

# 87
  • София
  • Мнения: 3 889
Спа-хотел Девин-много добър спа център,добър ресторант,но хотелската част биха могли да я обновят малко
Катарино-отличен спа център
Веника Палас-с.Чифлика-малко студеничко е в спа-то,но басейните са минерални.
Хотел Божена -до с.Боженци-карикатура на спа -център и хотелско обслужване.

това е може би първото мнение из форумите, което срещам с положителна нагласа за Спа хотел Девин...за Катарино също отзивите са предимно кофти..поради тази причина все ги избягваме..

# 88
  • София
  • Мнения: 505
Препоръчайте ми СПА хотел във Велинград. С хубав вътрешен басейн и чисти, и добре отоплени стаи.

Ако може да ме посъветвате и какви процедури да избера, защото до сега не съм посещавала този тип хотели. Благодаря!

# 89
  • София
  • Мнения: 6 596
Абир, Велина , Уникат, Бор - 4 звезди
Двореца - 5 звезди (аз го харесвам повече за лятото, а и в горните няма да получиш по-лоша услуга)
Аз съм фен на Абир и Велина, макар че и двата са реновирани, а не новопостроени. В Абир препоръчвам масажистаката Цецка.Какъвто и масаж да избереш при нея няма да сбъркаш. Peace Супер е !
Уникат също и супер (голяма жега е там, ние спирахме всички радиатори за да може да се спи), но няма басейн само джакузи

Общи условия

Активация на акаунт