Въпрос

  • 1 234
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Разград
  • Мнения: 2 102
И аз мисля,4е няма врьзка кога ще се появи коластрата и коли4еството кьрма Peace
И аз така мисля!

# 16
  • Мнения: 6 441
Според мен няма връзка между появата на коластрата и количеството на кърмата. Аз нямах и капка коластра , а кърма имах достатъчно!
Да и аз се бях притеснила за същото,но се кърмим дълго време..

# 17
  • Мнения: 4 784
DqVoLsKi_ChArOvNa тия твои приятелки както виждам са много компетентни с уникалните съвети и мнения, които ти дават. Ако не се лъжа, твоя беше темата скоро и за суеверието относно погребение. Просто ги остави да си дрънкат глупостите на някой друг.
Не е истина това за липсата на коластра по време на бременност и невъзможността за кърмене.

# 18
  • Мнения: 405
 Няма абсолютно никаква връзка между това, дали, кога и дали изобщо ще ти тръгне коластрата и дали ще имаш кърма Simple Smile

# 19
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 931
Няма връзка както вече са ти казали. Като изключим малкият процент жени, които поради здравословни причини нямат кърма, при останалите количеството кърма е в пряка зависимост от честотата на сукане.  Принципно,  колкото по-често суче бебето, толкова повече мляко се произвежда.

Разгледай линка към Библиотеката на кърмаческия форум, който вече беше даден. Особено статиите в раздел: Начало на кърменето - първи дни с бебето. Ще са ти много полезни, ще научиш много неща, които няма откъде да знаеш и които биха ти помогнали да кърмиш успешно. Важни са наистина. Отдели им време.

# 20
  • Мнения: 391
Няма абсолютно никаква връзка между това, дали, кога и дали изобщо ще ти тръгне коластрата и дали ще имаш кърма Simple Smile

Тъй верно, потвърждавам! Спокойно и леко раждане!!!

# 21
  • Мнения: 1 212
Да, и аз ще потвърдя казаното по-горе ....
Личен опит .... коластра за пръв път разбрах какво е / видях / ден след като родих секцио .
Кърмих 1 година.
Успешно раждане и положителни нагласи желая !  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 521
Няма такава зависимост Naughty При мен не се появи нищо, докато не родих. Сега вече 7 месеца и 20 дни и още кърмя Peace
На една приятелка и се мокреше пижамата още от седмия месец и успя да кърми около месец и нещо само.
Така че сама можеш да  прецениш дали има връзка  Wink

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз имах коластра още от 6-я месец

Общи условия

Активация на акаунт