С първи стъпки крачи вече АВГУСТовското човече

  • 8 959
  • 315
  •   1
Отговори
# 15
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
И аз изчезвам да напазарувам, че хладилникаът се е озъбил.

Пък и дребния както драпа за мишката и клавиатурата направо още два да вземем, а hahaha?

# 16
  • Мнения: 62
Здравейте!
Искам да  ви се похвалим:Борил вече не суче!Отбихме се преди 9 дни.Пие си специалното мляко без белтък/фризопеп/ ,а аз вече не съм на диета!!!
А днес имаме повод да почерпим,защото малкото ми момче става на 10 месеца:

Да ви е сладко!
А ето и по едно питие:

Наздраве!!!

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Честито на всички празнуващи днес!  bouquet
Мариетка определено ви трябва нов комп Hug
Борил т и се радваш за отбиването,ана мен ми става тъжно когато разбера че някое бебче не суче вече.Някакси не м и се иска да порастват.....
http://images26.snimka.bg/006038534-big.jpg
Най накрая ни  изби и горно зъбче-незнам зощо така се получава но Мия мрънка и нервничи след като избие зъба не преди това.
И да питам как се справяте с отвиването?Наща госпожица все  гола иска да спи не понася никакви завивки...

# 18
# 19
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Привет мацки  Mr. Green

mentina
, ЧРД с малко закъснение - много да си здрава, винаги все така засмяна и лъчезарна   bouquet
shoshi84, срашно гости сте направили на Варненки. Добре че си ти, та да видим децата колко са пораснали. Сладурковци и сладурки голееееми. Целувки от нас.
didisv, ЧРД на мама.
Честити месечета на бонбонковците.
Гита Ог, ха така леко да и върви на Танти в училище, както със записването.
Клара, Зейна е невероятна направо, толкова сладко ходи и как се изправя готино сама без опора - сладурана.
Нели*, дано резултатите са добри - пиши като излезнат. Ние последния път сме с 86 хемоглобин и сега пие Малтофер. Нема начин просто  Tired Започвам да се съмнявам в лабораториите тук. Другия път ще отидем в София при едни познати. От вената хич не ми се ще да и взимат.
veleva, кураж и дано всичко ще нареди както трябва.

Я да разкажем малко за нас - миналия петък бяхме в София на среща за ЕБХ и след това отидохме до Зоо-то, ама никой не намерихме там де. Нали тогава беше срещата? На 30-ти ?  Thinking Верно че ние отидохме в 13 часа де, ама това е друг въпрос. Та направихме си една хубава разходка, видяхме някое друго животно - зебрите май са любими  Mr. Green И си тръгнахме. И ни блъснаха точно 100 м преди отбивката за Пазарджик (срещу Шел) Mr. Green Направо да не повярваш. Лека катастрофа беше, тя Катерина въобще не се и събуди, ама Тодор като видя колата и лошо му стана. Каза, че повече сами не ни пуска никъде  Mr. Green Не че ако беше с нас щеше да е по-различно, ама найсе. И цялата история заради едно куче - пред мен един наби спирачки, за да го избегне, аз съответно успях да спра и да не го целуна отзад, ама камиончето зад мен не успя, та ме зажули бая отзад отляво. Че после и една друга кола се спря в задницата на камиончето. Луда работа. Полицаите казаха, че аз съм реагирала най-адекватно. Както и да е - важното е, че няма пострадали, само ламарини. Но този мерцедес ще се продава - в рамките на 1 месец, две катастрофи с него. Явно не е вървежен  Mr. Green
А иначе Катерина все повече се отпуска - разбра, че е по-лесно да ходиш, отколкото да се пуснеш на земята, да допълзиш до целта и там да се изправиш отново. Сега обикаля целия апартамент и е супер смешна, щото си вири ръцте нагоре  Mr. Green И обикновенно не пада, стига майка и да не е забравила да и свали чорапите, щото на ламината е парзалка с тях. Ето да я видите.

# 20
  • Мнения: 525
Добро утро.Simple Smile

Мимсат, добрата новина е, че на мишлето нищо му няма.
И ние имахем неприятен инцидент..Малко кофти месец.

Днеска като че ли напипвам някакво ръбче на зъб, но немога да видя дали е пробило или е под венеца..Simple Smile

Я да питам най - нахално, така и така не съм се включвала..Simple Smile
Кога ще се кандидатства пак за ясли ?

Хубав ден ви пожелавам.  bouquet

# 21
  • Мнения: 1 554
добро утро Hug

Шошка ,аз 4аках да се върнеш ти да се похвалиш ,4е си била с нас Heart Eyes

сега ще ка4а и аз снимкитеееее Mr. Green

# 22
  • Мнения: 3 595
благодаря   bouquet

Последна редакция: сб, 07 юни 2008, 13:00 от мамуна с две мамунчета

# 23
  • Видин
  • Мнения: 685
Здравейте и от нас Hug
Покахонтас, мерси за кафенцето  bouquet
Мимсат, много е сладка малката Heart Eyes
Numar pin'la unu, готово bowuu
Варненки и Шоши, много сте готини Hug
Меги, малката много е пораснала. Ама защо се къпете с дрехи и без вода. Обратното е без дрехи, с вода Mr. Green шегичка
Диди, честит рожден ден на мама.
Честит 11 месец на най-голямото ни августинче. Честито и на всички 10 месечинковци.

# 24
  • Мнения: 195
Страхотни снимки, браво! Прегръдки за всички ви Hug
Благодаря ви за пожеланията за майчето, след малко отиваме да празнуваме Party
Мимс, Катерина е страхотна,пу-пу-пу! Нашият батко проходи и той на 10 мес. и направо хукна.
Я да питам Борил - как стана номерът с отбиването? Аз мисля наесен да се отбием, но направо ни виждам как?! А варианта с оставянето при баба за 4-5 дни не ми се ще много, много... ще видим де, то има време, може и сама да се отбие до тогава. Сподели моля!

# 25
  • Мнения: 389

baby_illi , по правилно е ти да ми дойдеш на гости да ти спретна едно кайфе.
ех аз си отглеждам  шишо 10,200 да ми е жив и здрав

Добро утро.Simple Smile
Я да питам най - нахално, така и така не съм се включвала..Simple Smile
Кога ще се кандидатства пак за ясли ?
И мен  ме интересува това ,даже съжалявам ,че не се пробвах тази година.Но май ще се гледаме до 2, а може и до 3г
Мимсат браво на малката как ходи, ние скоро не виждам да се пуснем ,макар че  по скоро тича 
Меги, малката голяма сладурана
Диди,да ти е жива и здрава маминка
Честити месечинки
Да питам,който са на кухня. Давате ли жълтък?
                                         Прясно мляко от кога може да се дава? Мисълта ми е в десертите да се слага-като мляко с ориз,грис и т.н.

# 26
  • Мнения: 3 595
В нашата кухня казаха, че готвят с прясно мляко за 1ва група, която е 6+ месеца. Аз знам, че кисело е добре след 1г, а прясно след 1,6  Rolling Eyes Също така казаха, че пюрето е без мляко, само супата била застроена, ама аз нещо имам съмнения, че това не е точно така. Жълтък давам от 1 седмица

ПС: и крема е с мляко естествено...все си мислех, че поне сухо мляко ползват

Последна редакция: сб, 07 юни 2008, 14:28 от лято

# 27
  • Мнения: 222
Здравейте от нас!

Перси заспа и реших набързо да се включа.

Честито на всички месечета и тези, които имат повод за празник днес!




Покахонтас
-аз лично давам жълтък още от 6месец, вече съм на дозата: по цял жълтък през ден. Факт, е че ползвам само домашни яйца, от купешките ме е страх. Що се отнася до прясното мляко-ще давам след 1 година.
ШОши-а аз се чудих къде зачезна изведнъж! Като гледам по снимките, било е доста весело и интересно. Перси е добре, послушко на мама!
Варненски мами-опасни сте, толко време да си траете, че Шоши е била при вас. Умеете да пазите тайна, браво, това е за възхищение! Снимките са суперски!
Мимсат-леле, какво преживявание сте имали. Като чуя за катастрофа и косите ми настръхват. Като бях бременна направихме такава и не искам и да си спомням. Важното, е че всичко е наред и няма негативни последициКатерина  е готова за подвизи, като гледам колко е независима вече!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 28
  • Видин
  • Мнения: 685
Момичета попаднах на една страхотна рецепта на торта, която е и доста диетична. За които иска да гледа http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=208834.0

# 29
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Хелоу в този гнусен дъжд!

Шоши
, вчера тамън ти писах отсъствие наум. Бравос за разходката. Ние миналата седмица разходихме за първи път за по-далечко Емма-в Рила.

Днес ходихме до изложението в Универсиада. На който му е далече, не си заслужава да ходи, пък и утре свършва.

Въпросче до "южняците" и всеки друг, който знае. С какъв транспорт мога да стигна от Младост до 29ДКЦ? Авт.76?

Общи условия

Активация на акаунт