Как реагираха татковците като видяха за пръв път рожбата си?

  • 3 770
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 919
така се получи, че го нямаше на раждането, запознаха се двамата на летището, аз с 20 дневно бебе под мишница, строена и чакам да кацне самолета....когато му го подадох го пое и несмееше да мръдне, започна да го разглежда....и коментара беше "Ама че си голяммммм как са те извадили от майка ти?" а към мен въпрос "Сигурна ли си че от теб е излязло...как се е събрало вътре"  Joy Joy Joy тогава беше 4 580, 53 см  Wink

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Той чакаше пред залата,докато раждах.Като са му го показали ,ми разказа,че много се е развълнувал,тръгнали са му сълзи и че нашия син му се е сторил най-прекрасното същество на земята.Като влезна при мен ми каза:"Благодаря ти ,много е красив!"

# 17
  • Мнения: 3 376
Загуби ума и дума,когато му го подадоха,после целия почервеня от вълнение явно,не го бях виждала така и никога,ама никога няма да забравя очите му.
Иначе,когато разбра,че се е родил сина ни по телефона се разплака.

# 18
  • Мнения: 9 973
нормално.....като мъж
3м. не можеше да му каже `татиното` Crazy

# 19
  • Мнения: 2 447
Незнам точно как е реагирал защото му показаха бебето пред залата,но като влезна при мен целият грееше и каза че е много хубав

# 20
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
Мъжът ми видя малката веднага след като родих,защото докторът му я изнесе.Казал че е хубавица като мама.А първия ден у нас само я гушкаше.Бяха страхотна двойка Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 477
Съпругът ми видя малкия преди мен.Родих секцио, но въпреки, че бях в съзнание помолих лекарите да покажат бебето първо на него.Много се беше трогнал...Чуваха се виковете му пред родилното.Чакахме момиче и радостта му беше още по-голяма като  чул, че е момченце(нищо че уж не държеше на пола  Whistling).Като се чухме по-късно не спираше да ми повтаря колко е красиво бебето и как си е знаел през цялото време, че е момче  ooooh!Нищо ,че купуваше наравно с мен розови дрешки и кошара  Crossing ArmsДа беше казал като e знаел да пазаруваме в синьо  Whistling

# 22
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Таткото видя малката някъде 6-7 часа след раждането Heart Eyes
Целия трепереше и се просълзи Grinning
Седна до креватчето и не се отдели от нея цял ден Wink
Той беше на работа като му съобщи майка ми, че съм родила. Един негов приятел ми каза, че се е сковал и се е разплакала като е разбрал, че съм родила Heart Eyes

# 23
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Когато се роди синът ни и дойде да ме види се разплака (доста пиинал беше, нахълта в реанимацията) Като видя бебето беше много горд и щастлив, разглеждаше го с голям интерес (малкия се роди голям, много бял и пухкав).С дъщерята като дойде да ми носи багажа за изписването я видя в стаята- същото разглеждане, радост, щастие...каза, че е много красива...такива работи Heart Eyes

# 24
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Не се просълзи. Не се разчувства. Не се напи. Не се промени веднага като с магическа пръчка. Не го разбираше. Трудно свикна с плача, недоспиването и зависимостта на бебо от нас. С памперсите така и не пожела да свикне  Sunglasses
Сега обаче не може да му се насити. Целува го, играе си и чака да порастне за да може да го разбира  Heart Eyes

# 25
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Нашия татко в първия момент беше доста втрещен. Видя малчо половин час след като се роди. Каза че бил грозничък и сбръчкан. Според мен емоциите му дойдоха в повече. На следващия ден като дойде да ни види каза че това е най прекрасното бебе на света и със сълзи в очите ми благодари.

# 26
  • Временно
  • Мнения: 788
Бях със секцио,но в съзнание,показаха ми малката и след това са му я показали и на него.След като ме зашиха,преди да ме вкарат в реанимация ме закараха да се видя с него.Беше ужасно развълнуван,с насълзени очи и приповдигнат адреналин.Каза,че е много красива.Показа ми снимките,които и беше направил!!

# 27
  • Мнения: 959
 Joy Joy татковци  Grinning

Моят мъж, видя синчето на изписването. Не се е просълзявал, нито нещо толкова "вълнуващо", но беше много впечатлен и развълнуван.
Като се прибрахме, няма да забравя как казваше - "ама той е съвършен, има си всичко" hahaha сякаш, очакваше да види нещо не дотам човешко... Crazy

За щерката не е правил, никакви изказвания. Беше щастлив, това е. Grinning

# 28
  • Мнения: 1 428
Раждах секцио и за съжаление не можах да видя реакцията на таткото.Но съм сигурна,че е бил много щаслив и горд  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 1 671
И двете бебета видя когато бяха на 2 часа.
Гледаше с идиотски поглед синът ни (пътвото ни дете) , все едно има не дете, а извънземно, само му пипна ръчичката и го гушна едва на третия ден. Не беше на себе си от вълнение и щастие!  После обаче на никой не го даваше да го гушка, сакън да не му затрият потомството, дори на майка си правеше забележки  Mr. Green.
Дъщеря ни се роди доста смачкана и по-грозна от брат си - като я видя - каза, че носът й е крив и после тайно ме попита дали ако не се изправи може да се оперира  ooooh! hahaha Joy . Акушерката почти щеше да го набие като каза, че грозничка. Иначе веднага си изми ръцете и хубаво я нагушка.
Сега щом се прибере от работа - мие си ръцете и грабва бебето и почва да се бори с "баткото", даже на мен не ми ги дава понякога. Измисля им смешни имена и само ми повтаря колко са хубави!

Общи условия

Активация на акаунт