Разстройство?Какво бих могла да дам?

  • 4 362
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 069
Оризова вода, картофено пюренце без мляко и масло, от плодовете само банани, сухари, солети, обикновени бисквити.
Все пак не е зле да го види и педиатъра.
На Вики ми се е налагало да давам и глюкоза по една супена лъжица на 10 минути.

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Никнене на зъби не е равно на разстройство  Tired Вирус е хванало детето, малко диета( лечебна Хумана, сок на Хип, оризова вода), Хидрасек и Ентерол и нещата ще се оправят.

# 17
  • Мнения: 2 478
Когато синът ми имаше разстройство давах Ентерол и сокчето ORS200 на HIPP.За 2 дни се оправи.

# 18
  • София
  • Мнения: 17 592
Ориз, сухар, лимон.

# 19
  • Мнения: 728
Най сигурно за разтройство са дренките. Намери от някоя баба компот и му дай сока

# 20
  • Мнения: 1 103
Запичащи храни - морков, лечебна хумана, повече чай от шипка, има и едни прахчета, които се разтварят във вода - Хидратин Алфа. Иначе съм давала само Ентерол или Смекта. Сигурна ли си, че е от зъбите? newsm78 Защо все пак не заведеш детето на лекар?
да да го види доктор може и да не е от това .

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Никнене на зъби не е равно на разстройство  Tired Вирус е хванало детето
Напротив!
Моя син има 5 зъба.При всички имаше разтройство.Без никакви вируси....
А за това,че може да е вирус-може.
Точно в момента абсолютно цялото ми семейство,включително и детето,прекараха един мнооого кофти вирус-разтройство и повръщане.
Без температура,без друго.
Малкия вече е почти здрав,но има още какво да се желае.
На нас нищо не ни помага.От една седмица е така.Давах му само Лечебна хумана.Друго не е ял изобщо.
И да дадях нещо друго-повръщаше го веднага.
Все пак-смекта ни действа най-добре засега.
И никакви тежки храни-подръж го на диетка малко.

# 22
  • Мнения: 71
Вирус е. Да го види лекар. И да му вземат секрет.
Моя син преди две седмици беше така и после си му изкараха 2 зъба, но си беше вирус.
От зъбите им отслабва организма и веднага лепват по някоя болест.

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Най-добре се консултирайте с лекар Peace

# 24
  • Мнения: 481
Днес четири пъти имахме разстройство и най накрая успях да се свържа с педиатърката и тя ми каза че не било страшно Rolling EyesСпомена за Ентерол или Смекта.Дано всичко се оправи,много съм притеснена Praynig
Благодаря на всички,които ми отговориха!

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Добре е,че си се консултирала с лекар!
Дано ви мине бързо Praynig

# 26
  • Мнения: 391
Давай много вода за да не се дахидратира. Тук има едни прахчета които се разтварят и се дават за да не се дехидратира, незнам как е в БГ.
И тук ги има,но моят син не ги пие,защото на вкус са гаднички.Дано твоето дете ги пие.

Aми Слава Богу още не ми се е налагало да ги ползвам, не съм ги опитвала, купила съм една кутия ако ми се наложи. Мисла че се казваха Adiaril. Но май няма да е зле да ги опитам предварително...

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 185
Давай каквото ти е предписала личната лекарка, но искам само за инфо да ти кажа, че с дъщеря ми имах същия проблем. Имаше разстройство при излизането на всеки зъб. В началото се притеснявах, че е вирус, но по-късно му хванах цаката. От нищо не се повлияваше докато зъбчето не избиеше. Hug 

# 28
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
като имаща богат опит с дрисъка Simple Smile:
ентерол
смекта
оризова вода
лимонена вода
давай глюкоза, за да не се обезводни
солени сухари
лечебна храна на Хумана или Милупа
успех.

# 29
  • Мнения: 481
като имаща богат опит с дрисъка Simple Smile:
ентерол
смекта
оризова вода
лимонена вода
давай глюкоза, за да не се обезводни
солени сухари
лечебна храна на Хумана или Милупа
успех.
Благодаря ти!
Днес ходихме на преглед в мед.център Лора-акахме до обяд цели 4ри пъти ShockedТам ни казаха за прахчетата и за глюкоза,която да давам през 10мин.
Мамчета,ние взимаме детска кухня през седмицата-това означава ли да я прекъсна и само лечебна Хумана,оризова каша,солети,на това да караме?Дупето е в окаяно състояние,чак и на горе по бубата е червено.Какво за мазане да взема?

Общи условия

Активация на акаунт