Планово секцио на петък-13ти

  • 4 708
  • 109
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 389
Ами ако се роди на тази дата, по моята логика, това ще му е щастлив ден за в бъдеще и няма да има нужда толкова пъти да се притеснява, че видиш ли днес било петък 13.
И за моята бебка има някакъв шанс да се роди в петък, 13 (въпреки че на мен ми се иска да е по-рано Simple Smile)

# 16
  • Мнения: 1 671
Не съм суеверна, освен това много ми върви на петък 13! Роди си детенцето и хич не я мисли датата - може би ще е късметлийче!  Wink

# 17
  • Мнения: 1 195
Не съм суеверна Simple Smile Бих родила на петък 13-ти Simple Smile

Моя приятелка е родена на петък 13-ти  и е страшна късметлийка Simple Smile

# 18
  • Мнения: 11 004
С удоволствие бих си насрочила операцията за петък 13-ти. На мен ми е хубава дата, досега са ми се случвали все хубави и интересни неща.

# 19
  • Мнения: 1 428
Аз не съм суеверна,така че датата не ме притеснява.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 423
Аз не съм суеверна и бих родила на петък 13-ти. Дори си мисля, че това ще носи късмет.  Peace

# 21
  • Мнения: 165
Аз също бих родила...Моята племенница е родена на петък -13 и е едно здраво и хубаво дете Simple Smile

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 302
Дъщеря ми е родена на 12-ти, четвъртък. Много се надявах да се роди на фаталната дата, така че- да, бих родила тогава.

# 23
  • Мнения: X
Даже бих се радвала.  Grinning

# 24
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не се притеснявам от петък 13 Thinking
И какво ще му стане на бебето ако изчака 1 ден newsm78

# 25
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Аз също не бих се притеснила от датата. Всеки си идва с късмета и след като са ви определили тази дата, значи тогава трябва да е.
И аз мисля така!  Peace

# 26
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Сестрата на съпруга ми е родена на 13 петък и си е нормална жена Wink.

# 27
  • Мнения: 4 784
а ако се чака повече е опасно за бебето???Бихте ли поели риска да се направи по-късно секцио,само и само да не е на фаталния ден?
След потъмнената реплика, две мнения по въпроса няма - разбира се, че не бих рискувала живота на детето си.

# 28
  • София
  • Мнения: 521
И аз не съм суеверна, така че бих родила на петък 13  Peace

# 29
  • Мнения: 1 336
Май съм единствената на това мнение, но бих родила на следващия ден .......
Имам лоши спомени на дата 13.

Общи условия

Активация на акаунт