Удряли ли сте човек?

  • 3 303
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 401
Шамари обикновено се раздават от тъпи лигли.


Егати и тъпата лигла съм била.. Embarassed
Не мога да не уточня обаче, че никога не съм налитала на по-слаб от мен.

А коя е темата в ДиС?

Последна редакция: сб, 07 юни 2008, 17:21 от минзухар

# 16
  • Мнения: 606
мдааа....

# 17
  • Мнения: 5 622

 Със сигурност има такива случки. Но на мен ми изниква в съзнанието точно една ученическа история.

С моя приятелка, с която (+ още двама други) играехме белот в междучасията, се скарахме именно заради картите. Не знам как се стигна до там, но аз и скочих  Embarassed
Ударих и един шамар, а тя като добра християнка си обърна и другата буза. А аз цапардосах и нея (ми така де, като ми предлагат нещо и аз се възползвам  Laughing ). От тогава станахме меко казано неприятелки.
Тя не издържа тормоза от моя страна (явно мога да бъда гадинка  Rolling Eyes ) и се премести в друго училище. Много тъпа история. Сега едва ли бих допуснала да стане така или ако стане, бих намерила смелост да се извиня. Поне имам достатъчно смелост...

# 18
# 19
  • Мнения: 2 448
Удряла съм , да, два пъти - единия път с мъжа ми си разменихме "любезности" и втория път един мой приятел го отнесе, бях бременна с тумбака и явно хормоните са ми били повече, щото бая лошо го ударих....

# 20
  • Мнения: 17 546
Да. В един претъпкан автобус, когато усетих ръка в деколтето си. Моят шамар беше нищо в сравнение с патардията, която вдигнаха всички останали, докато спре на следващата спирка... И в зората на брака ни също един... Blush с което не се гордея.

# 21
  • Мнения: 5 622
Удряла съм , да, два пъти - единия път с мъжа ми си разменихме "любезности" и втория път един мой приятел го отнесе, бях бременна с тумбака и явно хормоните са ми били повече, щото бая лошо го ударих....

Не вини хормоните, ако питаш мен. Просто темпераментът ти е такъв. Боен  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 606
  Преди дни хванахме наркоманчето, което открадна телефона на колежка. Отдавна го търсихме. Колегата го беше поотупал докато дойда. Не го пипнах с пръст. А можех да го осмъртя от бой. Беше жалка картинка. Седи свит, пази се с ръце и моли да не го бием, че бил с епилепсия. Разбрах, че няма да се промени. Ще краде пак и пак. Много се занадявах нашият Марти един ден да не стане такъв. Закарахме го при горката му майка, която продава обувки на Крано Село и си тръгнахме...

# 23
  • Мнения: 5 622
Да. В един претъпкан автобус, когато усетих ръка в деколтето си. Моят шамар беше нищо в сравнение с патардията, която вдигнаха всички останали, докато спре на следващата спирка... И в зората на брака ни също един... Blush с което не се гордея.

И аз така веднъж, в Метро. Усетих ръка по задника си в търпаната. На секундата се извъртях и хванах нахалника за ръката. Като поглеждам (лошо), то било мъжа ми.  Crossing Arms
Не можа да ми излезе късмета, начи    Joy

# 24
  • Мнения: 2 448
Удряла съм , да, два пъти - единия път с мъжа ми си разменихме "любезности" и втория път един мой приятел го отнесе, бях бременна с тумбака и явно хормоните са ми били повече, щото бая лошо го ударих....

Не вини хормоните, ако питаш мен. Просто темпераментът ти е такъв. Боен  Mr. Green

Знам аз , ама се опитвам да се оправдая с това.... Embarassed

# 25
  • Мнения: 2 401

И аз така веднъж, в Метро. Усетих ръка по задника си в търпаната. На секундата се извъртях и хванах нахалника за ръката. Като поглеждам (лошо), то било мъжа ми.  Crossing Arms


И моя така обича да ми идва изотзад с ръчичката, когато имаме среща навън. Не го е отнасял засега  Laughing

# 26
  • Мнения: 3 622
Като ученичка завъртях един шамар на един съученик за някаква обида пред всички и той повече не се осмели да се бъзика с мен. И до ден днешен като се видим той се прави че не ме вижда  Mr. Green

А преди две - три години спорихме с мъжа ми и той толкова много ме нервира че му шибнах един шамар, а той се разхили което още повече ме вбеси

# 27
  • Мнения: 3

И аз така веднъж, в Метро. Усетих ръка по задника си в търпаната. На секундата се извъртях и хванах нахалника за ръката. Като поглеждам (лошо), то било мъжа ми.  Crossing Arms


И моя така обича да ми идва изотзад с ръчичката, когато имаме среща навън. Не го е отнасял засега  Laughing

Моя го е отнасял до сега два пати заради тези си идиотщини.

# 28
  • Мнения: 5 622

И аз така веднъж, в Метро. Усетих ръка по задника си в търпаната. На секундата се извъртях и хванах нахалника за ръката. Като поглеждам (лошо), то било мъжа ми.  Crossing Arms


И моя така обича да ми идва изотзад с ръчичката, когато имаме среща навън. Не го е отнасял засега  Laughing

Моя го е отнасял до сега два пати заради тези си идиотщини.

Аз трябваше да се сетя, че никой иначе не би се излъгал да ме пипа, ама от де да ми минават такива бързи мисли...  ooooh!

# 29
  • София
  • Мнения: 625

Аз трябваше да се сетя, че никой иначе не би се излъгал да ме пипа, ама от де да ми минават такива бързи мисли...  ooooh!

Айде сега не хвърляй незапознатите в заблуждение - виждали сме ти снимките!

П.П Офф. В тази връзка, мой приятел ми разказва как се запознал със страхотно момиче в сладура и колко била готина и аз му казвам дай да я видя. Отваря той снимката и аз като редовен потребител на форума кой да видя БУБА! Извадих го от заблуждението, че явно някой ползва чужда снимка и той беше яко разочарован! Та така Бубе, подвизаваш се ти в Сладура и идея си нямаш!

Общи условия

Активация на акаунт