А пиете ли кафе и кога???

  • 3 592
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 121
Аз пия кафе сутрин, просто по друг начин не мога да се събудя. Понякога преди, друг път след кърменето. Не съм забелщзала да се отразява върху малкия, може би защото по принцип пия слабо кафе.

# 16
  • Мнения: 9 973
безкофеиново

# 17
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не и докато кърмех.

# 18
  • София
  • Мнения: 308
До скоро пиех по ч на ден, сутрин, безкофеиново. Но ме светнаха, че методът на извличане на кофеина от кафето бил чрез някакви химии, и всъщност е по-добре да се пие по малко кофеиново кафе, отколкото безкофеиново. 
newsm78
Добре че сподели това, защото аз сутрин си правя мляко с нес, кофеиново, но някой път по обяд отново ми се допива кафенце и тогава си правя с безкофеиново нес кафе.
Иначе само първия месец не пиех кафе, но после от системното недоспиване пропих отново, че иначе не можех да си отворя очите.

# 19
  • Мнения: 2 231
Пия си кафе, но гледам да са максимум две на ден. По рано беше едно. Не съм забелязала реакция, но и кафето дето го пия не е силно.
И докато бях бременна и докато кърмех си пийвах кафе (както и сега) максимум по 2 (сутрин и следобед), но най-често само сутрин, като се събудя. Не съм се съобразявала преди или след кърмене е, а когато на мен ми се пие. Не съм забелязала да се отразява на малката. За бирата по същия начин (на обед и вечер). Но тя е оказала влияние, защото така и харесва, само като види бирата и захвърля всичко и мрънка да й дадем да си лизне Mr. Green

# 20
  • Мнения: 41
Тази темичка ми идва като по поръчка-и при мен пада голямо притеснение, обаче като не мога без него Embarassed-просто ми е като някакъв ритуал. Това ми е нещо като радостта на деня-не е смешно....
Иначе аз също  го пия след сутрешното кърмене, но така или иначе пак при детето си отива.... то е ясно..

# 21
  • Мнения: 594
Не съм спирала да пия кафе ...От 3 години съм я бременна , я кърмя .... Но пия само по 1 чаша дневно, когато стана от сън. Ако го чакам малкия да се събуди трябва в 12 да го пия ...

# 22
  • Варна
  • Мнения: 102
Пия си кафе, но гледам да са максимум две на ден. По рано беше едно. Не съм забелязала реакция, но и кафето дето го пия не е силно.
И аз така Peace.Но аз си пиех и по едно кафенце докато бях бременна, така, че то детето си е свикнало  Laughing

# 23
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 604
Пия по 2 кафета, като не си съобразявам да е след кърмене. Още като бях бременна пиех по 2 кафето - сутрин и следобяд. Не се отразява по никакъв начин на бебка. Може би ако ги бях спряла по време на бременноста и сега го подновя щеше да се отрази.

# 24
  • Мнения: 3 929
Пиех кафе сутрин, след като стана и съм накърмила бебето, но не се съобразявах особено и не виждах да му влияе по някакъв начин. И без друго пиех по много малко.

# 25
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
По едно кафе на ден след сутрешното кърмене
и то шварц

# 26
  • Мнения: 36
По едно кафе на ден след сутрешното кърмене

И аз също, но задължително е дълго кафе

# 27
  • Мнения: 41
мисля ,че не е проблем да изпиеш едно безкофеиново кафе след кърмене но не повече от 1-2 чашки дневно

# 28
  • Мнения: 502
   И аз дълго време се мъчих без кафе,започнах да пия едва след седмия месец на бебо.Но сега виждам,че не му се отразява на съня.Пия сутрин,понякога и следобед.Виж от кока-кола се въздържам,тя като че ли му действа някак възбудително...не съм сигурна де,само предполагам. Grinning

# 29
  • Мнения: 832
И аз пиех кафе, защото смятах, че не мога без него до към третия месец.Престанах да пия и бебето стана по-спокойно. Онова, което наистина го подлудява обаче, е другата ми слабост- шоколада. Малката започва да нервничи, да се върти и даже пищи.Така, че това ми се вижда натоварващо за бебето.

Общи условия

Активация на акаунт