Отговори
# 300
  • Мнения: 2 631
crazy_tikva, браво, бе, жена!  Laughing
Гордеем се с теб!   bouquet  Hug

MissCaprice, с този свински бут къде си тръгнала?? Crossing Arms  #Cussing out
Че и кашу!  #2gunfire
Да не правиш повече така! Поне не публично!  newsm48

lide, ами на първо място съм си поръчала да ме посрещнат със зелник  smile3508 Другото ще е някаква салата, но ще изпия и няколко бири...  Whistling
Следващите дни ще се отдам на специалитети (гювечета и прочее), но при всички положения няма да ям свиня, пържено и панирано!  Naughty Тамън малко ще си разкарам метаболизма... Хем ще ям, хем много ще ходя и ще се катеря.... И на следващия ден (понеделник), ще почвам....

# 301
  • Мнения: 1 424
Здравейте  Flutter
Аз минавам на бързо да кажа, че съм даста заета и нямам много време да пиша,но ви чета  Wink  Не съм режимна... нямам сили за диета в момента...  Tired
Много целувки на всички   bouquet

# 302
  • Мнения: 1 384
Добро утро, сладурчета  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

lideto70, мерси за кафенцето, миличка  Hug

kafe
   bouquet  Hug

Аз днес съм планувала една голяма чистка, че съм се заринала вече  Joy И после прибирам едните учебници и вадя другите и пак се почва  Sick

А за малко да забравя - днес имам минусче  Party - 500гр. и кантарЮ показа 55.3  Party Crazy Доволна съм. Ама това е от вчерашния стрес, защото почти не ядох, та се опасявам, че утре пак ще съм си 56  Rolling Eyes

А за прегрешенията, под секрет и аз да си кажа - вчера изпих една бира, ама сега полагаше ми се пък  Crossing Arms Whistling


Хубав, слънчев ден на всички  Hug Heart Eyes

# 303
  • Мнения: 1 130
Привет сладури  Heart Eyes
тикве браво мой човек  Peace един гаден изпит замина в историята  Wink Па относно биричката - полагала ти се е и още как - аз пък вчера като докопах един сладолед  Blush Whistling Whistling Whistling - ама и на мен ми се полагаше - до сега не бях близнала - сега ще ми държи влага ако не през цялото лято то поне през следващите 2-3 седмици - щтото не ми се мисли как ще тъпча пак на едно място ама нейсе . През тоз втори месец не свалям много килограми, отдала съм се на намаление на  см- което не е никак лошо  bowuu
кафенце как обичам зелник-мелник и др. подобни ммммм, ай удари едно парченце и заради мен, че аз вече си взех полагаемата се доза съгрешение с тоз сладолед снощи  Crazy
водчице ахой, като ти дойде времето пак за диетки - знаеш де сме  Peace
абиренка  Hug с таз нова работа направо се омагьоса последните месеци  Wink отпуска няма ли да има, че да си спретнете едно морско бебче  Whistling Whistling Whistling
лиденце май с теб трябваше да почна - да ти благодаря за кайвенцето - каква си ни грижовница у темиту  Laughing аз си вземам сега едно - не че му е много време ама ми е паднало нещо кръвното и поне кафе мога да пия по всяко време  Simple Smile
sky***** стискай режима - аз ако някога видя пак твоите 54 кг лелейййй, банкет ще дам  Crazy Crazy Crazy
каприсче как си днес с амването - вчера гледам добре си се представила и ти като мен  Joy
галатейски къдя пак фана пътеките бре - появи се за 2 дена и тва беше  #Cussing out
гладнес и за теб се отнася същото - ще фащам бухалката ей  Naughty
смайл и галка и те работни много - та цъстват  Wink
шоки а ти какви ги вършиш ? Скоро не сме те "виждали" тук !

Хай адиос ви до след някое време   bouquet И да пиете вода в тез жеги, че лоша работата иначе !!!!

# 304
  • Мнения: 2 631
Scorpi, разбира се, че ще хапна поне едно парче в повече, заради теб и всички мацки тук!  Hug
И съответно в неделя няма да пиша в тази тема, а в някоя: "Как успях да се освиня като невидяла само за 2 дни  EmbarassedCrazy
 Mr. Green
Ама пък от понеделник почвам Скарсдейлката, така, че....  Party

# 305
  • София
  • Мнения: 1 950
Хоп , и аз пак тук  lovekiss

Днес не съм много стриктна - всъщност днес нарушението не ми е с нещо недиетично - просто няма да спазя еднакви плодове и белтъчини . А - и си пийвам в момента кола с нес кафе - бях забравила вкуса на това нещо / колата/  Hug


Мисля няколко дни да карам на плодове и салати и евентуално белтък или въглехидрат на обяд и вечеря. Нагласата ми е вече отпускарска - от 1 отивам за няколко дни на море  newsm68  sun  и така или иначе виждам, че особен резултат дотогава няма да постигна, а там няма да съм диетична - все пак на почивка ще съм  Mr. Green Ще внимавам все пак, за да не се наложи да си купувам по-голям бански   Wink А няколкото оставащи дни нещо не ме мотивират да започна стриктно.   Crazy

КафеHug приятно изкарване!  newsm74  С толкова движение дето ще имаш няма страшно да се " освиниш като невидяла"  Peace

СкорпиHug сантиметровите намаления са още по-добре от килограмовите / не че аз килограмовите ги отказвам  Wink/ - те видимо се личат повече ми се струва , така че - супер резултат имаш!  smile3501 smile3501 newsm44

ТиквичкаHug никакви 56 утре, по-добре 55!   newsm10

Водчица, Hug  събирай сили за диета, миличка!  Heart Eyes

АбиренаHug успех, миличка и в работа и в дипломната!  newsm10

ИлеHug чак у Софето се вижда пушек от учене !  Heart Eyes

Каприсче, Скай, Мирама, Пипи, Шоки, Миранди и всички останали Дневничета  Hug  Hug  Hug

# 306
  • Мнения: 1 384
Айде съботното кафе от мен  Mr. Green



Аз както предположих, днес съм нагоре, ама не 56, а 55.7, така че тенденцията е надолу  Laughing

Пийвам си кафето и отпрашвам по задачки.

Хубав, летен ден на всички   bouquet

# 307
  • Мнения: 1 254
вайййй, събото, събото. Отиде ми режима с една баница сутринта. едва когато хапвах второто парче се сетих, че въобще не ми се вписва с храненето.  ooooh!
Тежко ми е на стомаха, вчера мушнах и няколко солети. Липсват си ми въглехидратите явно. Закотвих твърдо на 65. Надявам се до вторник да има леко раздвижване надолу.
Кви стрептококи казвате? Аз тамън си измъкнах банския и смятам след работа да отида малко да си попека гъзО на плажа. Детето е при баба си, баща му са прай, че бачка по вилата и ако не ми се объркат плановете, смятам да поплажувам. Сраммм имам една-единствена баня до сега, а морето ми е на един хвърлей място. Party

# 308
  • Мнения: 6 958
Здравейте момичета  Hug

Как сте, какво ново при вас?  newsm78

Аз се поизгубих доста, но си търсих нова квартира... Диетата не върви, не знам на какво се дължи, но сама ходя срещу себе си... НЕ мога да се спра да ям, да се храня диетично, пък камо ли да свалям... Дайте някакви идеи... Вие май повечето доста погладувате сякаш, а това нещо не върви при мен за сега...  Confused

Мирама 1'я бански е страхотен  Heart Eyes

На всички прегръдки и целувки  Hug

# 309
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Ей, хубавици Heart Eyes Чета си ви отвреме на време, но не мога да се включвам по-обстойно. Все същата около мен, та стига съм се повтаряла вече- режимна и спортуваща. Интересното е, че имам намаления в кг-ми и в см-и, ама нали съм Тома Неверни, няма да бързам да се хваля и да местя линийката веднага Laughing В момента не мога да живея без череши и съм като звяр за тях Twisted Evil

Иначе работа, работа, писане на проекти, стрес и половина. Всяко лято ми е така, тъй че който е на морето да ходи да си топи гъзО и заради мен, че аз почивка ще видя през крив макарон. На учащите, да си налягат парцалите още малко и после заслужено да се възнаградят Heart Eyes На всички останали да си бият по един шут по четирибуквието и да обръщат повече внимание на себе си в хранителен и двигателен план Mr. Green

Обичам вА  bouquet

# 310
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте, милички ! Hug Hug Hug

Шоки, Hug радвам се да те видя! И ние тА обичаме! Heart Eyes  Браво за намаленията , режимността и спорта!  smile3501 smile3501

МирандиHug давай да взимаме пример от Шоки и ние с тебе , миличка!  newsm10

КаприсчеHug как беше плажа? Дано имаш по-често възможност да плажуваш  newsm10

Тиквичка  Hug, супер е таз тенденция надолната  smile3501 smile3501

Аз днес съм на диня, кайсии , кюфтета на скара за обяд и вечеря / 2+1 бр/ със мешана салата. И преди малко изпих едно плодово прясно мляко / то ми е излишното  Embarassed/
Не съм се мерила тези дни. 

Много  lovekiss на всички  Дневничета!

# 311
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Привет Hug.

Аз откакто влязох в миналогодишните си дрехи, не съм режимна Sad. Мислех поне седмица още да си пазя стриктно препоръките на д-р Ори, за да затвърдя постигнатото, ама не, отпуснах се Embarassed.

Chocolata , режим + спорт= успех, браво на теб Hug.

На всички дневничета - лека нощ  bouquet.

# 312
  • Мнения: 485
Здравейте, непослушки Hug!!!!
Влизам в темитО и какво да видя. Shocked...първа съм #Crazy
Затова кафенцето е от мен Peace!

От няколко дни съм супер режимна до вечерта ...след това потоп  Tired(макар и на здравословни неща). Изобщо волята не ми стига нещо вечерта ooooh!. Дайте ме някакви съвети...знам че трябва да си наложа, но.. Whistling..
Иначе все още 54кг. не са сигурни на кантарю, но поне не са 57кг Crazy Laughing.
Сега ще си избера някаква друга диетка, да видим какво ще да е Stop Laughing Sunglasses!

lideto70 мила премери се и се похвали!!! А едно мляко не  е проблем, нали е все пак мляко...малко спорт и ти си човека Wink!!!

Chocolata голям слядур си ти ами и на всичкото отгоре и режимен Heart Eyes

На останалите сладури да се взимат в ръце, че (не знам за вас) почивката наближава. По-добре да се пъчим с някоя кълчица, отколкото с кълчище Joy
До след малко!!!

# 313
  • Мнения: 1 254
измерих се сутринта
ако има нова тема, ме впишете с по-нови мерки и тегло
тегло: 65
ръст-170
цел-57
бюст-100
талия-73
ханш-101
бедро-53
ръка-26
прасец-35
глезен-24
%вода-51.8
%мазнини-28.8
%мускули-35.9

вчера ходих на морето но беше доста вълнясало и се топнах в басейна до него. Чистота и прелест кеф!  Heart Eyes

# 314
  • Мнения: 485
Момичета, здравейте отново!
Избрах си отново японската диета...ако нещо започне а ми прилошава ще бъда и на плодове Hug
А вие сичките къде се губите???
newsm78

Общи условия

Активация на акаунт