Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте, милички!   Hug Hug Hug

Днес май аз съм първа и ми се полага да сервирам кафето:




Вчера имах минус, днес пък 200 гр плюс - направо се ядосвам на този кантар.  #Cussing out   Може би от горещините задържам течности  newsm78  Направо съм закотвила на тези 74 кг и това си е. За много малко се зарадвах на 73 и после нагоре-надоло. Но в последните дни под 74 падам само с 100-200 гр.   
Смених си линийката този път нагоре - на истинските ми килограми, дано взема да й избягам та тя да ме гони /омръзна ми все да тичам аз след нея/ Sick


Пипи, Hug  браво за режимността  smile3501, бързо да дойдат резултатите!  newsm10 И идвай по-честички, защото ми липсваш!   Hug

И много други Дневничета ми липсват  newsm78

СкайHug тази моно диета ми се видя интересна и може да я опитам по-нататък.  Peace

Каприсче, Hug супер си - режимна с хапването и спорта!   smile3501 smile3501

Много  Hug и на  Heart Eyes всички и дано днес имаме повече активност в темито   bouquet

# 286
  • Мнения: 2 631
Добро утро и от мен!  Hug
Странно, но след всички бири снощи  Embarassed, кантара ми отчете минус 500гр.  Laughing
Вече съм абсолютно сигурна, че ще апочна Скарсдейл-ката в понеделник...  Peace
Надъхвам се!

Браво на всички, които спазват режимите си!   bouquet

# 287
  • Мнения: 1 254
добрутру
и аз съм малко нагоре, но се очакваше-водичка, ала-бала
днес закусих
09.00-150гр Елда с череши-100гр и 1с.л.АМ (не се смейте, нямах друго мляко)
13.15-105гр кашкавал с 1/2 яйце, домати -65гр, краставици-130гр, зехтин-5гр
сега отпрашваме на разходка в жегата..
по-късно, след разходката стана лек фал и сега в жегата трявба да пера и количка  Rolling Eyes

кафе, успех с диетата! Simple Smile
лиде мерсаж за кафенцето! няма начин теглото да не варира. Да не би а ядеш всеки ден еднакви количества, еднакво солени, а?  Hug

Последна редакция: чт, 26 юни 2008, 13:38 от MissCaprice

# 288
  • Мнения: 1 130
Минавам набързо да поздравя всички и да си взема от кайвенцето на лидето - благодаря миличка - че тези дни имам страшно много работа в службата и ремонт в къщи  Crazy - в резултат на ни едно от двете места не мога да се скатая и да помързелувам  ooooh! Пък жегите са за капак  Mr. Green Кантарчето намига надолу ама докато окончателно не остане на едно мнение няма да го мърдам пък  Crossing Arms

Много приятен ден желая на всички - мислете за хубави работи и ще ви се случват  Peace

# 289
  • Мнения: 22 555
Здравейте и от мен момичета, аз скоро не съм писала. )))
Вчера и днес се опитвам да се храня здравословно, салатки и такива неща. За днес съм на 1геврек и няколко желирани бонбона. Утре ще видя какво ще покаже кантара, но се взимам в ръце, че да махна тези 5-6кг дето ми бодат очите. ))))

Гледам че повечето са режимни, което е чудесно, все така да продължавате. ))))
Това моно ми се струва интересно, предполагам че количествата са като при другите, килограм, килограм и половина за деня?

# 290
  • Мнения: 485
Здравейте, сладури Hug.
Първо да се похваля , че вече втори ден одържам фронта. Crazy..на мой си режим, но преди години даде резултат...да видим сега Thinking. На кантара се мъжделукат 54кг. но когато станат факт тогава ще скачам Mr. Green Joy.

Mirama за грамажите не съм сигурна, че са по килограм. Имам ги точни ако искаш ще ги постна. Иначе при теб как върви с плодуването или вече не го спазваш?

Scorpi дано скоро ти остане време и да се поскатайваш тук-таме hahaha

MissCaprice май че си много режимна за което браво  bouquet

kafe а защо не я почнеш по-скоро? newsm78

lideto70 как си удържаш ли фронта? Heart Eyes

Тикве, миранди, игуанка, а я (където и да е) и на всички останали
  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 291
  • Мнения: 2 631
Цитат
kafe  а защо не я почнеш по-скоро? newsm78

Ами защото в събота и неделя ще ходя на балкан, ще ям зелници и други вкусотийки и няма да имам възможност...
А от понеделник, с нови сили, заредена с енергия и продукти, в отпуск, смятам да започна и физически упражнения (пишеше 1 час ходене всеки ден), които досега нямах възможност да правя!  Peace

# 292
  • Мнения: 1 254
ох ох имам си огромна диня и току що изчезна два големи резена-може би към 300-400гр и 100на грама черешки  Blush
ох чистих, прах и се уморих за спорта не остана ред, утре ще има  Hug

# 293
  • София
  • Мнения: 1 950

lideto70 как си удържаш ли фронта? Heart Eyes


 Naughty Embarassed ядох сладолед и суха паста и кока-кола  Crazy Днес реших - потоп!  Wink

# 294
  • Мнения: 22 555
Не съм на плодове в момента, 2пъти почвах и на вторият ден се провалях. Сега ще мина малко на ограничен режим и като посвикна на плодове. )))

Я да се консултирам с вас, че не мога да избера между 2бански. Не че не може и двата да взема, но пък са почти еднакви, няма смисъл. )))

http://media.laredoute.fr/product/picture/40637061o_aix.jpg
и този http://media.laredoute.fr/product/picture/40656175o_aix.jpg

# 295
  • Мнения: 2 631
Не съм на плодове в момента, 2пъти почвах и на вторият ден се провалях. Сега ще мина малко на ограничен режим и като посвикна на плодове. )))

Я да се консултирам с вас, че не мога да избера между 2бански. Не че не може и двата да взема, но пък са почти еднакви, няма смисъл. )))

http://media.laredoute.fr/product/picture/40637061o_aix.jpg
и този http://media.laredoute.fr/product/picture/40656175o_aix.jpg

Първия!  Heart Eyes

# 296
  • Мнения: 1 384
Здравейте, кукли  Hug

Идвам да почерпя, защото днес се справих с най-трудния ми изпит, който беше 6 предмета в 1 изпит и то устен и то на немски  Joy

Та успях  Mr. Green




С килата няма промяна. Въпреки че смених схемата 1/1, с надеждата да размърдам нещата. Седя си 56 (вече месец). И мисля да минавам от 1-ви в трета фаза, защото като се прибера 100% ще съм изложена на мн. изкушения и не искам да си върна килата. Затова правя нещо като захранване. Ще включа плодчета и по-натам и нишестени, ама гала вечери няма да правя, защото не съм достигнала целта си и като се върна пак ще почна 2-ра фаза, за да довърша започнатото.  Twisted Evil

Много целувки от мен, аз сега отивма да празнувам  Party Party Party

# 297
  • Мнения: 1 254
ох, ох! хич не мога да ходя на гости значи, изядох света. Моля да ми се скарате!
26.06.08
09.00-150гр Елда с череши-100гр и 1с.л.АМ (не се смейте, нямах друго мляко)
13.15-105гр кашкавал с 1/2 яйце, домати -65гр, краставици-130гр, зехтин-5гр
15.30-400гр диня, 100гр череши
19.30-праскова-80гр, солети-50гр
20.30-свински бут-150гр, домати-100гр, краставици-100гр
23.00-100гр череши, 10гр сладолед, 10гр кашу
Ккал (приблизително)-1500, 1570гр
спорт: няма

# 298
  • София
  • Мнения: 1 950


Добро утро!   Hug Hug Hug

КаприсчеHug скарвам ти се набързо   smile3512  Heart Eyes,  но аз няма да пиша какво хапнах вчера, че не знам какво трябва да ме направите  smile3506. Твоето меню не ми се струва много недиетично  newsm78 

ТиквичкаHug браво за изпита  smile3501 smile3501 и успех на останалите!  Мерси за почерпката.  newsm51

Мирама , Hug  и аз бих се колебала в избора, но май по-скоро втория  бих избрала newsm78 Кафе ти е избрала първия, така че всеки харесва различно  Hug

КафеHug какви вкусотийки си си предвидила за събота и неделя - така е най-хубаво преди да започнеш диетата да се отдадеш на кулинарни изкушения  Peace

СкорпиHug дано днес имаш време за повече присъствие и добро настроение в ТемИтУ  newsm51

Скай, Hug  браво за режимността!  smile3501


Приятен и успешен ден на всички!   smile3525

# 299
  • София
  • Мнения: 701
Здравейте, скъпи дневничета!  Hug
Аз минавам много набързо, защото ще тръгвам на работа! Аз го карам диетично! Като цяло ям плодове, две вечери храната ми е салата и Яйце/ Месо... А вчера изкарах само на течности за целия ден!  Crazy Много ми е натоварено в работата, а и бързам дипломна да пиша, та съм....  #Crazy
Обичам ви! Лек ден!  Hug Flutter  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт