Pampers 4 или 5?

  • 1 754
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 423
И аз мисля, че 5-цата ще ви е голяма. Моят син е около 12кг. и сме с 4 +. За сега му стават.
А можеш да вземеш малък пакет 5-ца и да пробваш. Ако е голяма, тогава 4 +.  Peace

# 16
  • Мнения: 4 784
Смени пелените с друга марка, по - подходяща за кг на детето или пробвай с Памперс 4+.

# 17
  • Мнения: 1 586
Пробвайте с 4+, аз по принцип не се ръководя от написаното на опаковката, когато му пропускат или се очертават ластитците ,взимам по голям номер.Може и за 5 да сте,вземи си няколко бройки и пробвай! Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 44 115
4+ са от 9 кг може с тях да пробваш.
5 вече са от 11 кг, не са още за вас.
Сина ми от както стана точно 12 кг е с 5 защото 4+ почнаха да изпускат....

# 19
  • София
  • Мнения: 2 734
Да,няма нужда да минаваш директно на 5,след като има 4+.Мила е около 12 кг.(пухкавка е) и 4+ са й перфектни.

# 20
  • Мнения: 610
Не съм ползвала 4,а направо 4+.Но не ти пречи да вземеш и 5ца няколко бройки и виж как ще е детенце.Ако си по доволна ще му копуваш 5ца.Това с кг.на пакетите е много относително.Ванеса стана на 1год.и беше около 11кг.оттогава сме даже на 6ца и съм доволна.Опитай и прецени. Peace

# 21
  • Мнения: 583
Аз засега смених Памперс с Кан бебе,защото и аз не можех да се оправя с това кога да минем на следващият размер и купувах единични бройки от няколко марки,но се спрях на Кан бебе т.к ми обясниха,че са правени по технологията на Памперс т.е няма разлика в качеството,но пък са ми по лесни за ориентация.Ето и пример 3-та на кан бебе е от 4-9 кг ,но започнаха да я стискат,а 4-та от 7-18 кг. дъщеря ми е към 6.500 и минахме на 4 без проблем, въпреки че крайната граница е 18  стоят добре не я стискат и не пропускат.Сама за себе си стигнах до извода,детето когато стигне началните  кг. на следващият размер да минаваме на него.И от сега съм наясно,че живот и здраве като стигне 8 кг. минаваме на 4+/9-20 кг/.

# 22
  • София
  • Мнения: 604
4+ са за вас
ние сме с 4, а тежим 12 кила, но са му супер на човека.

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И ние сме 12кг-ползвам 4+ Peace

# 24
  • Мнения: 8 229
Интересно. Виктор е около 11кг и продължаваме да сме на Pampers 4 - идеални са му. Ползваме ги от доста месеци и май така и няма да мине на по-голям нимер.

Общи условия

Активация на акаунт