Лято идва и за Юлското детенце мама стяга слънчице, моренце..

  • 8 343
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • София,
  • Мнения: 4 267
Ей аман от простотии, тия да ги хавнеш и  да ги  #2gunfire #2gunfire #2gunfire безсрамници! То цялата ни тъпа държава е такава.
Ние от днес също сме със сополи, пак  Cry, аз тъкмо онзи ден се похвалих, знам си аз, че не трябва да се дърпа дявола за опашката, ама. Зъби ли са пак какво е незнам, кисела е и не иска да спи, от два дни гризе пак всичко неистово, направо вече и на мен ми иде да се  #2gunfire. А днес ходихме в Хиполенд в Скай Сити центъра и и купихме най после столче за кола, че с тая кошница, беше много нестабилно, дори и захваната с коланите пак се изместваше и винаги трябваше да стоя до нея и да я държа. А и тя се надига, става, надвесва се напред. Сега вече няма да е така. Столчето е много яко и е с предпазител отпред. Ох, отивам пак да се мъча да я сложа да спи! Баща и и батко и ще ходят на цирк, а ние двете пак сами в къщи  Embarassed, ужас , а и времето е гадно и не смея да я изведа. Rolling Eyes Хайде пак киха, отивам да чистя носа, а може и  инхалация да и направя!  ooooh!

# 16
  • Мнения: 521
Dundurela , кофти за малечка
Това му е гадното на блоковете
От два-три дни чувам едно мамосване Много готино
ИМаше 30 мин без дъжд и ние отскокнахме до пазарчето, после прихапна почти две настъргани круши с 2 бисквити закуска и сега хапе носовете на играчките

# 17
  • Мнения: 73
Честита месечинка на Етко   bouquet С пожелание за много, много, много здраве и само радост да носи на мама и татко  Heart Eyes

Sandcastle, аз пък наскоро четох, че прохождането може да стане и до 1г.6.мес. , така че спокойно  Hug  Ем4ето е права, че тези неща насила не стават. А и ортопедите съветват всичко да става естествено
А за гърнето - и аз пробвах, ей така, от любопитство, да я слагам Гери сутрин като усетя признаци за голямата работа, но щом я сложа й секва желанието, не може да се задържи за повече от 10 сек. седнала.Слагам й памперса и тя тогава продължава  Mr. Green ...Та по-нататък пак. Макар че ми се искаше до яслата наесен да се е научила  Confused
Роси, все така успешно да продължавате  Grinning
Гъсе, защо вместо вие да се местите, не изгонихте таткото в другата стая  Wink ?
Рени, много неприятно  Shocked

Болничките бързо да оздравяват  Hug

Гери все още кара с буйките на КиК; вкъщи, босичка, ходи вече доста стабилно, пуска се за по 5-6 метра, много е смешна, с изпънати напред ръчички, та се чудя дали вече нещо по-стабилно да не купя  newsm78



# 18
  • sf
  • Мнения: 10 156
Dundurela , на цирк Блакански ли? Какви цени са?

# 19
  • София
  • Мнения: 3 524
цоп и от мен тук
Честита месечинка на Етко! bouquet Бъди здрав миличък и слушкай много мама и тате! Heart Eyes
ами аз май я написах. правя сега корекции и ще я пратя за предварително четене... дано става за нещо и корекциите които биха се наложили да не са фундаментални, щото глава не ми остана ooooh!
коко вече лази, най-после. освен това от една седмица упорито обикаля кошарката, към което не проявяваше грам интерес, но сега елате да видите. и вече има втори зъб отдолу. към похвалите е си ходи добре, макар определено да не може още сам и ходи на кухня, от кяото не съм очарована и започнахме да му даваме по-редовно от нашата манджа, която вече готвим като за него.
е, това е от мен. Grinning
мартенце, надявам се на скорошна среща в гео милев Hug целувки на никола и поздрави на десо! Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 910
Честита месечинка на Етко!
Елпет,ще стискам палци да няма корекции.
Дундурела,дано Вероника се оправи бързо.
Рени,много е неприятно.
Аз сложих Цвети един път на гърне,нищо не свърши освен да си играе и засега се отказах.
За ходенето хич не е стабилна,даже не може да се изправя от седнало положение,но аз не бързам когато е готова тогава.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 524
дес, коко се изправя от седнало, ако има за какво да се хване, иначе не може сам още Laughing за гърнето- абе върши си и там каквото трябва, но е по-скоро въпрос на дебнене. в градинката има една майка, на която се кефя максимално- детенцето е момиченце, на годинка и малко, ходи без памерс, и ако не покаже на майка си някак че й се пишка, тя я изпишква през определен период и така. е, има и аварии понякога, но е подобре без памперси. аз много искам да не е с тях за да не го запарват, иначе нямам болни амбиции Rolling Eyes

# 22
  • София,
  • Мнения: 4 267
Честита месечинка на Етко!  smile3525

ДОнси, ами те са в синя зона, че за червените е нямало места, значи за деца от 4 до 10г. е 6 лв., а за възрастен 10 или 15 лв. newsm78, ама хич не помня какво ми каза мъжо? Те са от 17,00 ч. и като се върнат ще го питам. А циркът е Балкански да, в Младост срещу Била е! Но и тази седмица ще е там до 15 и си тръгват. Представления има всеки ден от 17,00 и от 20,00ч.

# 23
  • Мнения: 521
Много съм отнесена - сутринта гледах уж за месечинки - по скоро за рожденни дни  защото гледах само юни  Embarassed
Честита месечинка на Етко и само хубави новини от него  Hug  Praynig  Peace

# 24
  • sf
  • Мнения: 10 156
Dundurela , ама местят ли се или направо от града си тръгват?
Пфу, много исках и на цирк да я заведа, ама в една седмица и цирк и мечо пух- мъжо ще ме ....  Whistling

# 25
  • Мнения: 122
Честита месечинка на Етко ,да радва много мама и тати:hug:

Ние от известно време учим Никола да прави работите в гърнето.Отначало като на майтап го пробвах.Поседя и се изпишка.После пак го сложих .... свърши и голямата работа .И като разбра колко е хубаво че не се цапа,сега много му харесва да го слагам на гърне.Сигналите не винаги ги долавям,затова не е редовно още.Но по принцип го пробвам сутрин като се събудо още,после след ядене и така,на усет я караме...Много е готино и се надявам скоро съвсем да свикне.

# 26
  • София,
  • Мнения: 4 267
Донси те май последно сега са тука иначе бяха и на други места в София, в зоната и незнам си още къде, а оттук къде ще ходят нямам си на идея! Hug

# 27
  • Мнения: 389
Здравейте,моми4ета!
Честита месечинка на Етко !

Да се похваля,4е днеска МАрти сам прекосява6е стаята,дано скоро тръгне сам ,заснехме го с ба6та му скоро 6те пусна клип4е на на6та гордост  Peace
Ина4е на гърне го слагам от около 2-3 седмици и си ака там,ако не се разсея и забрава да го сложа веднага след закуската.И да ви кажа явно разбира за какво е там,за6тото след като си свър6и работата иска да става  Mr. Green и онзи ден сам се бе6е изправил,добре 4е не разсипа гърнето.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 524
ехааа браво на марти!  smile3501 newsm10

# 29
  • София,
  • Мнения: 4 267
Браво на Марти!  newsm10 smile3501
И ние отвреме навреме се слагаме на гърнето, ама много потъваме в него, та рядко я слагам, то чесно казано и не ми се занимава много. Сутрин не ми се става да я слагам или пък аз ставам по рано и докато правя закуска на другите, тя вече си е свършила работата. А в последно време ака доста трудно, все е запечена и като започне да ака и аз бързо я разопаковам и я слогжа и тя се стъписва и край, после цял ден се стиска. В началото като, че ли имахме по добри резултати. Но всичко с времето си! Явно още и е рано! Hug

Общи условия

Активация на акаунт