Лято идва и за Юлското детенце мама стяга слънчице, моренце..

  • 8 376
  • 286
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 879
браво на Герката и Марти  Hug Ками, тя си е за прощъпулник вече  Grinning
Ками, забравих да ти пиша сутринта - на 100 грама сладки тортите са много красиви, на практика могат да ти направят всичко, което си измислиш. Пълнежите за декоративните торти не са кои знае какво. За детските торти обикновено препоръчват боровинков и вишнев пълнеж, които на мен лично не ми харесват - много сметана и блат, а малко плодове. Хубав е рафаело пълнежа (такава беше сватбената ни и много се хареса) и предполагам еклеровата (не я предлагат в сладкарницата и не съм я пробвала), бидермайер е хубава, но не става за деца...може би рафаело е най-леката от всички  Simple Smile
Ели, браво  Hug

# 241
  • Мнения: 384
Сега гледах и аз проходилите дечица!Браво!
Аз 1-вия рожден ден взех торта на 100гр. сладки,2-ия на Лагуна,3-я на Гаврош.И май последната най-ми беше по вкуса.Най-любими си ми остават Неделя,но по клубовете не ги предлагат каталожно.Вътре са ми били с баварски крем и шоколадов мус.Но то предимно родителите я ядът.Еле на 1-вия рожден ден всички детски менюта останаха,само сока се изпива и водата.
В сладкарницата казаха,че може да резервирам градината и сутрин и за слетобед само да не е събота и неделя.Така,че да пускаме анкета кога-след или преди рожденияте дни.
А и аз пускам Никола на всякъде по катерушките,пързалките,пясъка,но все съм с него засега.
Напоследък много се замислям за това че остарявам,а се чувствам на 20.Какво се случи,няма връщане назад,вече съм голяма.  Tired

# 242
  • Мнения: 640
Янче, това с белите косми не трябва да те плаши Simple Smile Аз съм се родила с бели косми, и в момента съм към 80% беловласа  Mr. Green Тъпото е, че явно още бушуват здраво хормони в мен и не ме лови къната. Последния път хвана съвсем малко и за малко. До края на втората седмица не личеше да съм се къносвала. И сеа си ходя с коса като старица  hahaha
Да се похваля с една снимка от днешната фотосесия на сина ми. Те всички ми харесаха, но на тази вече позирането беше на ниво Simple Smile

# 243
  • sf
  • Мнения: 10 251
С моят баща имаме еднакви по цвят коси- гарвановочерни. Само че той е побелял още на 17-18г, неговата майка също- мен ме подмина, но и да побелея вече такъв избор на бои има,че не е страшно. Тъкмо може да си сбъдна мечтата да се видя руса  hahaha

# 244
  • София
  • Мнения: 3 414
Яна не се вълнувам,поръчах торти и ще сме само ние четиримата.Почнали сме пренасянето и това е на дневен ред защото до другата събота трябва да сме в новия апартамент.Снимки не че не правя но нямам време да кача,вечер умиран от умора и заспивам най късно 21ч боли ме гърба а децата си искат своето.Обещавам да пусна от РД снимки.
За срещата много ми се идва,но сама с двамата не отивам никъде поне до 6 им година. Sad

# 245
  • Мнения: 312
прибрахме се ние Simple Smile.
Не успя да ни навали на обяд, усетихме се да се приберем точно преди да започне, а се бяхме засилили към морската...

Доротея с рев изяде половината пилешко от днешната кухня, милото крещеше не не не ама няма начин вече, нищо не ще да яде...

За обувките - аз май не правя разлика между капчица и колев, пък от другите въобще не съм намирала подходящ номер...

Гери е много сладка как ходи!

А прощъпулници правите ли? За Кико разбрах, че музикантин ще става Wink

Кати, хубаво тва за половете, ама аз мисля да съм дотук Simple Smile).

 

# 246
  • Мнения: 384
Гоце след 3-тата година става по-лесно.От опит казвам и аз не вярвах като ме успокояваха момичетата,но е факт!  Peace
Снимката е много добра Рени!
А днес петък 13-ти,нещо интересно случи ли ви се?
Не е до побеляването,а дето вика Кати всякаш се разлагаш и разкапваш.Да порасне и малкия,отбия ли,почна ли работа ще се отдам на тунинг.  newsm39 4470

# 247
  • USA
  • Мнения: 559
Честит рожден ден на Виктор! Да е много здрав и усмихнат!    bigdance2

Гери много хубаво ходи! Сладка малка буболечка.  Heart Eyes

Марти и той скоро ще обикаля и ще шета из къщи. Много е сладък.  Hug

Мерси за мненията за количките. Ще си помисля още и ще реша. Кристиан много обича да спи в количката.

Марти, и аз съм без цикъл, а не кърмя от около месец. Явно още не са ми се пренастроили хормоните. Освен това, май пак ми расте къдрава коса.  Crazy

Илко много хубаво позира Simple Smilesmile3509

Ели, какво стана с на Коко пишката?

Това за чантите не знам защо ви дразни. Може просто жената да му я е връчила да я държи за малко. Аз редовно го правя, не мисля, че една дамска чанта прави мъжа по-малко мъж.
Бели косми имам доста вече, но не искам да се боядисвам - харесвам си цвета. Не се чувствам на 20, но не се чувствам стара.  Flutter

# 248
  • Canada
  • Мнения: 231
Честит рожден ден на Виктор! Да е здравичък, весел и усмихнат, да радва цялото семейство!

общо взето аз май си правя сметки без кръчмар, защото от сутринта (днес ще излизаме наобед) съм го кърмила 2 пъти, е вярно втория при приспиването му,а на ден ни се събират сигурно 5 кърмения...не знам как за месец плавно ще ги направя 2...ако стане, стене, разчитам на това, че след 11 месеца ще му давам и сутрешно твърдо хранене...
Не се притеснявай, възможно е да стане и леко. Hug През април си идвахме в България и кърмех Раян 5-6-7 пъти дневно. Държах да е така и заради полетите, а и нова обстановка, много нови хора... Върнахме се през май и долу-горе от средата на май плавно намалях кърменията. В момента суче само сутрин, инцидентно - още веднъж през деня. Кърмата също намаля неусетно. Заспива с адаптирано мляко. Предполагам, че важен фактор при Раян е, че е ящен и не отказва.

# 249
  • Варна
  • Мнения: 204
Айде и аз преспах дребната и се залепям за компа.
Много сладки Марти и Герито  Heart Eyes, а пък Илко от сега му личи , че ще става модел  Wink
Момичета с тия разговори за белите коси и затова кой как остарявал се сетих за една мисъл, която беше нещо от сорта:Каква слива бях, какъв ушав станах. smile3502.Аз имам бели коси от 18г.Според мен в повечето случаи това е поправимо, виж за бръчките е друго нещо  smile3506.Ади стига толкоз по тази тема, че се натъжих.Важното е как се чувстваме  Hug
Силве и мойта отказва последните дни кухнята.Замислих се дали не е от топлото. newsm78 Най се приема хладничко кисело мляко.
Ува само за днес ли смени черната котка с бяла  Thinking
Яна,извинявай не съм ти гледала профила, ама от коя възраст се минава в зрелостта, че аз май нещо съм я пропуснала  Rolling Eyes
Winx, а аз колко чаках мойта коса  да се изправи.Уви няма да е в този живот  Confused

# 250
  • София
  • Мнения: 1 183
Айдее,още ходещи човечета  Grinning Браво на Гери и Марти,страхотно се справят!
Gerundi,мерси за разяснението   bouquet ,че не съм била на тази среща и нямах представа.
Ками,и аз гласувам за рафаеловия пълнеж на тортата,ама сигурно вече си я поръчала.
Рени,както винаги показваш много хубави снимки   bouquet И ние се кандидатираме за модел  Blush  За боядисване не се ли навиваш,със сигурност хваща повече от къната  Thinking
А тия размисли за възрастта някак ми звучат като за 45-50 годишни,не вярвам да сте на толкова  Crossing Arms
Стилиян пък не си изпи млякото за вечеря,за пръв път се случва.Но при него май си е от зъбите,днес беше ужас  ooooh!


# 251
  • Мнения: 43
С това Европейско по футбол мога да се включвам и вечер, защото не гледаме филм  Wink
Много се радвам на ходещите децича. Харесва ми как си връткат малките дупенца /дано не прозвуча перверзно  Blush /.
Илко много готин  Sunglasses  Трябва да го метнеш в албума на зъбчовците, ще бъде фаворит. Сетих се, че едва вчера успях да ги снимам аз тия зъби на Мимко . Не се усмихва достатъчно...
Аз тази година ставам на 30 и се чувствам идеално.  Flutter
Абе и аз забелязах котката на Ува, че сега е бяла...много по-оптимистично ми изглежда...

# 252
  • София
  • Мнения: 114
Не търсете символика в черните и бели котки. Просто  обичам котки. Преди ми е харесала черната, дълго време се задържа и я промених, но не беше днес. Сега пак я ще я сменя - тази ми е по-симпатична /всеки луд с номера си/ Wink.
Честити ходещи буболечки!  bouquet
Илко е чудесен модел. Аз не мога да уловя моите в хубава поза. Докато им кажа да погледнат и някой е направил неподходяща физиономия или мръднал. Сега ме мързи да качвам снимки, ще изчакам и неделята и ако има нещо хубаво ще покажа.

Последна редакция: пт, 13 юни 2008, 22:29 от uva_uva

# 253
  • Мнения: 616
За косата да ви кажа че от как съм забременяла със Сашо и все още моята коса отказва да хваща боя пробвала съм няколко вида сега за годинкат ще пробвмам пак дано вече са ми се нормализирали хормоните че и аз доста беловласа ходя.

# 254
  • Мнения: 329
Толкова са сладки Марти и Геренцето  Heart Eyes Hug,безаварийно щъпуркане  Laughing
Скоро и аз ще кача клип на Ева,сега нещо съм в мързелив период
Емче,още не съм поръчала торта,днес си харесах една ,пълнежа обаче май не беше рафаело- този на който се спрях- може и да размисля.Имам време - официално ще празнуваме на 21.06,защото делничен ден няма как да събера роднините Crazy.Иначе реших да е в клубче,за да има повече дечица
Марти  Hug
Рени -страхотна снимка,но манекена си го бива ,затова  Grinning Heart Eyes Много е фотогеничен,пу  Hug
Петък 13-ти за нас беше ужасен,за малката по-скоро.Избиха й накуп 2 зъба отгоре,мисля дори че са три ,но не ми даде да видя.Милата така плака цял следобяд,така се гушкаше в мен ,не си играеше,а по принцип не й спира дупето и крачетата,не я бах виждала така .Дадох й Панадол към 17.30 ,дали мога да дам по-късно още,всъщност колко пъти може да давам??Толкова ги мразя тези зъби,така ми е мъчно,сега като заспа си поплаках,много ми е мъчно за малкото човече  Cry

Общи условия

Активация на акаунт