Лято идва и за Юлското детенце мама стяга слънчице, моренце..

  • 8 375
  • 286
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 114
kami27, на 4 часа по 5 мл / мисля/. Rolling Eyes Все пак ако не е свръхналожително удължи интервала или намали количеството.
Честити зъбчета, дано и олекне на Ева.

# 256
  • Мнения: 329
Мерси Ува,не посмях да дам повече ,въпреки че я боля още ,но през ноща ако се събуди ще й дам ,защото мога да си представя що за болка е  Cry
Купих си много вкусни праскови,и сега се чудя дали да й дам утре?????Какво мислите????
Забравих да спомена- и Ева напоследък се хранеше по-малко ,или е било от зъбчетата,но по-скоро ми се струва да е от топлите дни,то и на мен не ми се яде,карам на по една салата цял ден
Майче,как е морският климат Grinning

# 257
  • Canada
  • Мнения: 231
kami27  Hug, ще излязат пустите зъбки, няма къде да идат. Не се коси. Какво да кажем ние, дето имаме едва 4 налични? /Раян де Mr. Green/

Марти и Гери са много сладки. Heart Eyes Герито и тя е с вдигнати ръце Simple Smile, симпатяга.
Рени, сладък зъбушко си имаш. Simple Smile
Раян ще излезе и той от нелегалност Wink, само майка му да се накани да качи снимки.

Буболечката, мерси, че сподели за диетата.   bouquet Май това е моята диета! Модифицирах я заради кърменето малко, но пак има ефект.

# 258
  • София,
  • Мнения: 4 267
kami27, Ува те е упътила много добре, давай и на 6 часа по 5 мл., но може и през 4 в по тежките случай. Дано се успокои и да не се буди нощес, поне да се наспинка миличката, много е гадно! И аз току що я приспах мойта или по точно заспа при батко си на неговото легло и го беше гушнала - бяха много сладки, но в стаята беше много тъмно и нямаше как да ги снимам. А вие оставате ли нощтна лампа да свети при децата, аз не. Дори през нощта ако се събуди не светкам. И тя е свикнала и няма проблеми! Hug
А пък моята коса започна да се изправя, което ми е вного странно, защото някога ми беше права или леко чуплива, след първата бременност и раждане се накъдри и то много и до скоро си беше доста къдрава, а сега пак започна да се изправя  newsm78, и вече не е така къдрава Confused, но с малко повече препарати пяна или някакъв фиксаж, успявам да и придам горе долу що годе приличен вид. Сега съм реширла да я подстрижа малко, че хем много ми капе, хем ми е жега, ужас, а и една боя няма да и  е излишна. А за възрастта и аз съм вече на доста, ама се чувствам като на 18 Mr. Green
Аз гласувам за Илко за най сладко озъбено бебе - юлче  Laughing, нищо че не съм разгледала и другите Joy Хайде да си лягам че ми се спи ужасно! Лека нощ на всички!

# 259
  • Мнения: 1 098
Добър вечер!
Ние във вторник заминаваме за Ахтопол. След рожденият ден на Дели пък отиваме на Созопол.
Аз съм за среща след като минат всички рождени дни.
Аз също още нямам цикъл.
Закуска въведох преди пет дни, но имаме поне 2 сутрешни кърмения Mr. Green
Илко е супер сладък Hug
Ходещите бебенца са невероятни Hug

# 260
  • Мнения: 640
Ох, големи са сладури топурковците.
Моя син нещо много предпазливо го дава. Когато слиза от леглото внимава, когато се навежда за нещо, това става бавно и обикновено се придържа, за да не се изтръска, когато ходи, задължително трябва да има ръка, за която да се държи. Няколко пъти го хващам само леко за блузката, с която е и така прави крачки, но усети ли се, че не го държа и веднага се завърта към краката ми и ме сграбчва. Коланите за придържане едва днес ги използвахме, защото преди това като ги сложех, той спираше да се движи и почваше да ровичка да ги откопчава  ooooh!
Днес походи малко с тях, но все се стремеше да стигне до някъде, където да се хване... Май ще е от късно пусналите се. Ама здраве да е Simple Smile Добре, че съм нисичка и не се налага да се навеждам, за да го водя  Mr. Green
Емче, не ползвам боя, защото съм с псориазис и като се боядисам ми пламват раните. Пробвах и с безамонячна на лореал - същата работа. Та сега само къна.
А за зъбчото - не съм го сложила в галерията със зъбчовците, но пък и там да е, си има сериозна конкуренция с чаровни зъбчовци  Hug

# 261
  • USA
  • Мнения: 559
Честит рожден ден на Ники и Ради! Да растат здрави и весели деца!   newsm59

Гоце, надявам се да сте добре и хубаво да изкарате първият рожден ден на юнаците. Ще чакаме новини и снимки от вас.  Hug

Прочетох постингът на Ува със спомените от миналата година и ми стана много мило. От тогава много ни се обогати животът. Само да са ни здрави дечицата!

Мими, надявам се да се засечеме в Русе през юли.

Някой беше писал нагоре за сандали на Фишър прайс. Да знаете, че те не произвеждат такива неща.

# 262
  • Мнения: 640
Честит първи рожден ден на Ники и Ради! Здраве и щастливо детство!  nbirthday

Аз май ще пропусна тази нощ спането. Нещо съм се ококорила и ще видим  на къде ще избие.
За сандалките писах аз. Видях ги в Хипо и бяха на цена около 42-43 лв. То не пречи да си имат в България и сандалки и каквито и да било обувки. Може да се окаже, че има някъде някоя буквичка изменена от типа адибас, вместо адидас. Затова и ме учуди цената, че е по-ниска отколкото български обувки на КК.

# 263
  • USA
  • Мнения: 559
Рени, ти направо ме разби с цени!  Shocked По колко са обувките на КК?

# 264
  • Мнения: 384
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НИКИ И РАДИ!  newsm38 Tada newsm24 Иве,много добри новини и радости от тях!   bouquet
Ками и на нас ни избиват трудно зъбите,имаме два и др. два вече прозират.Аз бях 4 дни сама с децата,сутринта водихме с Никола каката на ясла,ама точно тия дни му избиха 2-та зъба.Надявах се днес да поспим,но тя се събуди и взе да вика та и нас ни вдигна.Сега съм киселяк и се наливам с кафе.
Извинявам се ако съм засегнала някой с мислите си за възрастта,просто всичко явно е до вътрешна нагласа,чувствах се самотна тия дни и ме налегнаха тези мисли.Аз съм 77 набор БООТИ,мисля си че след 35г. вече влизаш в по-зряла възраст.
Рени и аз гледах тези обувки,но са от 20-ти номер на горе и са за вече проходило,за Бенетонските говоря.
Уинкс,добре че ни даваш информация за стоките.Има ли го он-лайн каталога на АВОН,който при вас е актуален?Аз съм им фен,доколкото знам нашия се препокрива с Унгарския или Чешкия.  newsm78

# 265
  • Мнения: 329
Честит Рожден Ден на Ники и Ради,да са много щастливи и усмихнати деца,да бъдат истинска отмяна на мама и тате    bouquet
Кажете нещо за прасковите???Янче???

# 266
  • Мнения: 521
Честит Рожден Ден на Ники и Ради   bouquet
Честито  и на героинята мама Гоца!      bouquet
Със закъснение - честит рожденик и на Ува желая му много щастливо детство с мама, тати и бати

# 267
  • Мнения: 384
Ками,незнам какво да ти кажа за прасковите,че не съм давала.Щерка ми не е яла никакъв плод освен череши и банани.Мисля,че ако ги обелиш и дадеш няма да има проблем.Пробвай,ако има реакция няма да даваш.
А Марти,на мен ми дойде в 6-я месец след раждането цикъла.

# 268
  • Мнения: 1 877
Честит рожден ден на Ники и Ради! Иве, да са ти здрави дечицата и да ти носят много положителни емоции!Честит празник и на теб!   bouquet
момичета, благодаря за отговорите  Hug
MrsK,това, което писа звучи обнадеждаващо  Hug

Последна редакция: сб, 14 юни 2008, 08:51 от marisasav

# 269
  • Мнения: 312
Честит рожден ден на Ради и Ники!  newsm67

Блазе ви на нямащите цикъл, на мен тамън ми спряха лохиите и ми дойде.

Праскови съм давала в готовите пюрета като сме на разходка, пресни още не щото не ми изглеждат хубави тия по пазара, ама като излязат истинските праскови ще дам. Ако се обелят не би следвало да има проблем, то мъхестото е алергизиращо...

и добро утро Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт