Отговори
# 15
  • Мнения: 535
Честит рожден ден на bini, luda и мъжът й! Както и честита годишнина на последните двама! Много здраве и щастие на всички!   bouquet
Анту,   bouquet, заглавието е много готино.

# 16
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
АНТУ, ЧРД бъди жива и здрава и обичана
благодаря ти, че си копирала мнението ми!
благодаря

# 17
  • София
  • Мнения: 6 259
Честито на празнуващите и от мен!
и да се запиша в новата тема Blush

# 18
  • София
  • Мнения: 1 402
Честити празници на всички  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Анту темата е страхотна, благодарности и към теб  newsm10

# 19
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Здравейте,
и аз отскоро съм мама на две породени деца и ви чета с интерес.
Наистина е много хубаво когато децата са двечки,  а и каката е грижовна и добра с бебето.
Трудностите и при нас са при излизане, или трябва с едното да излизам, или с двете колички. Каката иначе обича да бута Биби, ама като види кола, се изплашва и иска да я гушкам - така ни приключва разходката. Питахме в Хиполенд и в още един магазин за платформа-борд, ама ги няма в магазините и не знаем дали ще ни паснат на количките.  newsm78
Иначе - честито на всички празнуваши!   bouquet  bouquet  bouquet
Вашият отбор е страхотен, чета ви от доста време вече.   bouquet

# 20
  • Мнения: 5 391
goris, добре дошла и честита втора рожба! Hug
Защо си се спотайвала до сега Wink

# 21
  • Мнения: 290
Здравейте,включвам се на бързо само да ви кажа,че рожденният ден на Иво мина страхотно,но аз още немога да си почина.Ето малко снимки и от нас.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=205719

# 22
  • Мнения: 290
И сега на патерица-ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на Bini oq,да си жива и здрава,много щастлива и обичана!
Луда -Честит Празник и на теб,още много дълги години да се разбирате и обичате,пожелавам Ви цялото щастие на Земята.  bouquet Hug baby_neutral

# 23
  • Мнения: 2 821
Поздравления за новото заглавие Wink
Честито на всички, имали повод да празнуват! Бъдете здрави!
goris , добре дошла!разликата между моите деца е също година и пет месеца. Сега вече каква веселба настана у дома Joy...

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Леле, какъв автогол си вкарах. ooooh! Преслав беше на вилата със свекитата няколко дни и там не му давали биба. И като се върнаха снощи, реших да не я давам и аз. Там е нямало проблеми и нали казват, че смяната на обстановката е много подходящ момент за промяна на правилата. Да, ама не. Той снощи си поиска бибата, аз му обясних, че котетата на вилата са я изяли и като ревна туй дете...После се гушкахме, пи вода, приспивахме кукли, после разказвах приказки и към 12.00 се предаде. Сега също още не е заспал, но поне не реве.
А аз умирам за сън. Tired Габи пък беше с разстройство и температура от петък и в събота я водихме в Спешния за система срещу обезводняването. Изписаха и АБ и се оправи, но 3 вечери не сме спали. И снощи тъкмо се преборих с Преслав, тя започна да се събужда и рева цяла нощ. И сега тя спи, той не. Докато заспи той, тя ще се е наспала, и пак няма спокойствие. Tired
Тази седмица ми предстоят интервюта за работа, да видим какво ще стане. Свеки пък е вдигнала ръце от Преско за тези 4 дни на вилата и въобще не иска да го гледа. Не можела да излезе на глава с него. Tired И ако почна работа, както за сега той не е на ясла, не знам. ooooh! Пък трябва да работя, щото кредита мен чака. Абе мани, ужас някакъв. ooooh!
Хриси, разгледах снимките. Много са ти хубави юнаците. И много си приличат. Heart Eyes
Честито на тези, които имат повод да празнуват!  bouquet
Добре дошла на goris! Честито бебче!  bouquet

# 25
  • Мнения: 1 440
Здравейте,момичета!
Благодаря ви за поздравите и пожеланията!Да ви се връща стократно!
Заповядайте на тортата!
И диетите са забранени! Wink

ЧЕСТИТО СЪС ЗАКЪСНЕНИЕ НА ИВЧО!
ДА Е ЗДРАВ И МНОГО ЩАСТЛИВ!

ЛУДА,ЧЕСТИТО И НА ВАС!
МНОГО ЗДРАВЕ,ДЪЛГИ ГОДИНИ ЩАСТЛИВИ И ОБИЧАЩИ СЕ!


Нямам много време за писане,че моичките не са оздравяли,а Ивето ми разказва играта,кисела,пищяща,ревяща...
Целувки.

# 26
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
Привет и от мен  Hug
Честито на празнуващите  bouquet
Добре дошла на goris!

В събота бяхме с децата на сватба и малкия взе че вдигна 40 градуса Т.С мъжът ми се побъркахме. Добре че се бях подготвила и носех аптечка. Сега е кисел точи лиги и си бърка в устата. Възможна ли е тази еднократна и толкова висока Т от зъби  newsm78.

# 27
  • Мнения: 3 595
Възможна ли е тази еднократна и толкова висока Т от зъби  newsm78.

Абсолютно да! Елито извади всичките си зъби с такава Т и сега Боян следва примера и Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 1 402
Добре дошла на goris

goris в предната тема обсъждахме платформите, аз лично ползвам такава и съм адски доволна. Продават и ги тук, но са по-скъпи. Прочети назад и ако искаш си вземи.

# 29
  • Мнения: 290
Здравейте мами,черпя Ви по едно виртуално кафенце за разсънване.Как сте днес?
Ради и Иво пак са със невероятно силна хрема и цяла нощ не съм спала обикалях между креватчетата с аспиратора и теглих сополи,но ще се оправя.
Дано всички останали да са здрави,че вече ми омръзна от тези болести.
Аз няколко дни ще имам повече време да ви пиша,тъй като моят мъж днес замина в командировка и ще си дойде чак в неделя.Малко ми е кофти ,че оставам сама с децата ,но няма начин.
Щях да забравя-ДОБРЕ ДОШЛА НА GORIS и честито бебче.Дано да ти бъде интересно при нас.
Лек и приятен ден на всички.

Общи условия

Активация на акаунт