Помогнете ми да разбера какво е това да имаш бебе?

  • 4 656
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 034
buminka , и с кърмене, и с АМ, все ще ставаш да го храниш, да му сменяш памперса, да го успокояваш и гушкаш и т.н. няма срокове за тази работа. ако кърмиш, ще решиш докога, но пък след това ще трябва да му правиш АМ. за бебетата това е основната храна. може би след като захраниш на 6-7 месеца, ще спи повече, но има много бебета, които имат нужда да си хапват по-честичко дори и след годинка. никой не може да ти каже твоето какво ще е. търпение и разбиране трябват, водиш се от нуждите му и така  Simple Smile Peace

# 61
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Мен ако питаш, докато не си го гушнеш няма как да разбереш какво е да имаш бебе.
Признавам си, че дори докато бях бременна, явно не съм го осъзнавала Thinking
Както казваше един приятел: "За всеки влак си има пътници, но аз още не съм стигнал до гарата" Hug

# 62
  • Oslo
  • Мнения: 659
Стелияни, иди в сайта на зачатие и после пак ще си говорим. Няма защо да убивам всичко детско в теб, просто понякога човек трябва да не си слага розовите очила. До раждането има доста етапи,  а пък да имаш дете е нещо страхотно, което не може да се опише.

Del, едното ми дете е с увреждане, така че съм съвсем наясно, че забременяването и раждането не са само розови облачета и бебешка пудра. Знам, че се случват неща като трудно и невъзможно забременяване, спонтанен аборт, преждевременно раждане, раждане на деца с увреждания и тежки болести, хронични или несъвместими с живота... От всяка болка има по голяма и всяка житейска драма е единствена, но не разбирам защо трябва да мислим да трудностите и нещастията преди да са ни сполетели(евентуално).  Момичето просто попита какво е да имаш дете, не какво е да не можеш да имаш дете или какво е да имаш увредено дете, не виждам защо да вкарваме в главата и тревоги, които може(искрено и го желая)никога да не я сполетят....
При мен, може би и при теб, и много други жени фактите не са такива, каквито бихме желали...В многократно повече случаи за щастие обаче нещата се случват съвсем нормално и естествено, без отчаяние и безсънни нощи. Пожелавам го на всеки, на теб също, с най-добри чувства Hug

# 63
  • Мнения: 8 163
За мен е по-прекрасно, отколкото си представях. Отгледала съм ги сама с мъжа ми и съм щастлива от резултата.

Но ти ще видиш сама какво е... когато му дойде времето.

# 64
  • Мнения: 1 674
Докато не го изпиташ....... няма как да разбереш Hug
Peace

# 65
  • Мнения: 391
Мен ако питаш, докато не си го гушнеш няма как да разбереш какво е да имаш бебе.


 Peace Peace

# 66
  • Мнения: 219
Да имаш бебе е най-прекрасното нещо,което може да ти се случи. Докато не го прегърнеш не можеш да разбереш нищо,но вземеш ли го веднъж в ръце света става друг.

Общи условия

Активация на акаунт