Режимът на д-р Ори Хофмеклер 2

  • 24 577
  • 357
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 673
Здравейте, от утре ще прилагам диетата върху мъж ми. Надявам се да му допадне и да устиска. Притеснителното ми е, че д-р Ори не препоръчва алкохол. А мъж ми без бира  Thinking не знам как ще си го представя.

# 301
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Добър вечер newsm03!

По един горещ шоколад за лека нощ newsm53:


                       


Днес не бях режимна, но за това пък бях на фитнес - дано поне малко съм изгорила милионите калории, които погълнах smile3516. Иначе добре се чувствам, една такава лекичка, ама от спорта ще е - добре ми се отразява 4470.

Вие как изкарахте през уикенда?Забавлявахте ли се?

буболечка , дано мъжа ти остане доволен от режима newsm10. Той май ще е първият мъж във форума на този режим, те повечето Дюкан си харесват, че могат да хапват мръвки на воля rotfImbo.А относно бирата - вярно е , че не е режимна, но някои от момичетата си пийват, аз лично по джина залитам от време на време/ с тоник и лимон cheers/.
Кажи му първите дни, освен плодовете и зеленчуците, да хапва варено яйце или кисело мляко/зависи кое си хареса Heart Eyes/.

PEPANP , утре да разкажеш как е минал именният ден  bigdance2.


mijjjka , какво си хапна за вечеря?


b_ivanova Боби , пиши когато имаш време, много целувки на детенце  love001  love001  love001

lenny_pld , как е при теб?

Това е от мен за днес. Утре съм целодневка, сигурно чак следобяд ще мога да пиша Weary.

Лека нощ hug hug hug.
                           


# 302
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Добро утро Hug!

Влизам само да поднеса кафето и тръгвам за работа Crazy:


                   


По- късно ще пиша повече - то в понеделник обикновено има много работа, ама когато - тогава Joy.

Пожелавам ви приятен ден Hug  bouquet Hug.

# 303
  • Мнения: 257
Момичета, благодаря ви за пожеланията Hug
Аелис, именния ден мина добре-наобяд врътнах едно пиленце на грил eat и пийнах биричка.
Следобед малката вдигна температура и повърна 2 пъти- днес ще ходим на лекар. Не знам вирус ли и или както при голямата- от жегите newsm78
Сега ви оставям за известно време и отивам при зелките, но после ще се върна пак Wink
Успешна нова седмица на всички!

# 304
  • Мнения: 10 741
Здравейте   bouquet
Тези два дни бях режимна, но пак съм си толкова и нямам намаление Rolling Eyes
Май наистина когато има за сваляне малко килограми става бавно  Crossing Arms
Хубава и успешна седмица от мен  Hug

# 305
  • София
  • Мнения: 194
Привет и от мен,
аз съм пак на линия - днес е понеделник smile3525
както всяка седмица събота и неделя , не успявам да спазвам режима... но все пак основно се храня с плодове и салати. Та се надявам да има ефект.

Mijjjka, и аз съм така бавно свалям, за повече от месец - 3 кг... но и не спортувам, и не съм съвсем стриктна в яденето.
не се отказвай, ефекта ще дойде!

За днес до тук - 3 кафета - малееее, като наркоманка съм, и съм си взела една активия с мюсли, защото усещам лек глад... за обяд ще има кайсии и ябълки.

Успешна седмица на всички! 

# 306
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Добър вечер newsm03!

Сядам да ви пиша набързо, че съм страшно уморена - днес на работата беше лудница и не можах въобще да седна на компютъра, какво остава за писане Weary.

Да ви почерпя с чай newsm03:


                         


PEPANP, надявам се , че малката вече е по-добре newsm10

mijjjka , бавно се свалят малкото килца, на собствен гръб го изпитах smile3506.
 

 little stranger , и аз не бях режимна няколко дни подред, трябва да се стягаме hug.

Това е от мен, не е много , но очите ми се затварят.

Успешна седмица на всички и лека нощ hug Hug hug.
                         
                                       

# 307
  • София
  • Мнения: 250
запис

# 308
  • Мнения: 535
Здравейте  Hug
Не сте ме забравили, нали   Laughing
Режимна съм си аз, но напоследък все по-малко време ми остава  Rolling Eyes Още не мога да се приспособя към новата ситуация - малката на ясла, а аз на работа  Crazy Но е факт, че се чувствам много добре  Party
На работа обаче има и изкушения  Confused Все някой за нещо черпи  Whistling Надявам се да устоя  Praynig
Лека нощ  Heart Eyes

# 309
  • Мнения: 673
Вчера беше първия ден на мъж ми, я да запиша какво е ял да ми направите корекции ако е нужно:
През деня: 5-6 сливи, към обяд - 1 сварено яйце. вечеря: започнахме със салата домати, краставци, зелен лук, червено зеле (толкова цветна салатка става с това червено зеле, тъкмо уориърска), сол, балсамов оцет и зехтин. След това яде сьомга и зеленчуци на тефлон, като омекнаха ги намазах с краве масло. Зеленчуците бяха: тиквичка, зелен пипер и грах. Накрая си намаза 2 филийки на тостера и си сложи салам по средата. Не знам като съм излязла дали е ял десерт  newsm78
Ми това е. Не е много, но мъж ми по принцип не яде много. Според мен качи от сладоледи и сладкиши, които консумираше редовно за десерт.
Поздрави  Peace

# 310
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Добро утро newsm03!

Влизам да почерпя с кафе преди да тръгна на работа newsm53:


                 


Смехорана , май това е първият запис, който срещам в нашата тема, ако се престрашиш, пиши ни smile3525.

di_ , не сме те забравили  love001. Малката свикна ли на яслата? А за това , че все някой с нещо черпи - позната картинка smile3506.

буболечка , менюто на мъжа ти ми се струва супер newsm10. Даже плодовете през деня може да са повече според мен newsm03.

Това е за сега, можеше и повече, но трябва да тръгвам за работа. Днес съм до 13ч. така че ще гледам следобяд да пиша.

Приятен ден от мен hug  bouquet hug!

# 311
  • Мнения: 10 741
Добро утро!  Grinning
Бързам да ви се похваля - едно кило съм надолу и съм много щастлива  newsm18
Вчера ядох салата от домати и краставици на обяд / и един сладолед  Embarassed/, а на вечеря печени чушки и пилешко  Simple Smile
Отивам да си преместя лентичката  Hug
Хубав ден от мен и много минусчета ви желая   bouquet

# 312
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Привет newsm03!

Прибрах се от работа в 13.30 ч. , хапнах малко диня и като легнах...... чак до сега newsm09. Ще пия кафе да се ръзсъня малко , ето и за вас:


                       


mijjjka , браво за минуса smile3501. При мен резултата дойде късничко, като при little stranger  newsm53.

Аз днес закусих с кайсия и праскова, на обяд диня, а сега хапнах малко пъпеш - режимна съм, въпреки , че бях на работа newsm44. То когато съм до обяд е по- лесно, като си тръгвах тъкмо се уговаряха какво ще си поръчват за хапване, но аз се изнесох, преди да са го направили rotfImbo. Вечерята ми още е неясна, ще измисля вкусотийка smile3508.


Вие какво сте си приготвили за вечеря?

Това е от мен за сега, чао  bouquet hug  bouquet.

# 313
  • Мнения: 673
Да напиша менюто на мъжа:
През деня 1 праскова и 1 яйце. Вечеря: салата домати и краставици с ракия  Twisted Evil излязохме с малкия и веднага да съсипе режима... После бях приготвила охлюви с краве масло, но те са нискокалорични. После е ял 2 тостерни филийки с кашкавал, после още 2 със салам. Сега излезе и подозирам, че ще пие бира. Повечко са тази вечер въглехидратите, но д-ра нали така казва, че е добре да се редуват белтъчинни дни с въглехидратни. Не са много хубави въглехидратите - от бял хляб, ама все пак е нещо, че успях да го запаля за някакъв режим и не смея да съм много строга че да не се откаже...
Ори-то хич не одобрява алкохола, ама да видим ще се получи ли и с алкохол  newsm78

# 314
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Добър вечер 4470!

Сега гледах " Смешно отделение " по Fox Life - много се смях Joy. Вечерята ми не беше от най- режимните, започна със салата / както се очаква Crazy/ , след това омлет от 2 яйца и малко кашкавал, 3-4 сливи и сега - малко орехов ликьор / нашите го донесоха, не вярвах , че ще ми хареса, но се оказа приятен - един такъв сладичък  Stuck Out Tongue Winking Eye/. Ето така изглежда / снимката не е моя, но е абсолютно същия, дори чашата ми е подобна smile3520/:


                           


буболечка , не се притеснявай, първите дни е трудно да се спазва режима - дори мъжът ти се справя много добре, би могъл и повече плодове да хапва, да не стои гладен newsm53.После като посвикне няма да му прави впечатление - на мен сега съвсем естествено ми се вижда по цял ден да гризкам плодчета Joy. Но и ти голяма подкрепа му оказваш, готвиш му такива вкусотии smile3501. Относно алкохола - вярно е , че д-ра не го одобрява, но и ние с момичетата си позволяваме по малко от време на време #Silly. Забелязвам, че си наясно с подробности от режима, аз за съжаление не съм толкова добре с английския и не мога да си преведа някои неща Weary. Колко килограма трябва да свали мъжа ти?


mijjjka ,di_  ,little stranger , лени и другите почитателки на д-р Ори - какво си хапнахте на вечеря?

Това е от мен за днес newsm03.

Пожелавам ви лека нощ  bouquet hug  bouquet.

                         

Общи условия

Активация на акаунт