от кога в паяк ......?

  • 3 336
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 17 592
Е-е, детето да седи не може, ти искаш да ходи. Спокойно, ще порасне, няма за къде да бързате... Към 6 месеца, като почне да седи стабилно само, можеш да мислиш за бънджита и паяци.

# 16
  • Мнения: 9
Знам от собствен опит,4е проходилката е мн. вредна,ние започнахме да я ползваме малко след 6 мес.,поради същата при4ина (постоянно искаше да сяда и не стоеше изобщо на 1 място),резултата: запо4на да стои без опора на 10 мес., пропълзя на 11 и още не е проходил,защото стъпва на пръсти и е свикнал да се обляга някъде. Дъщерята на моя позната без паяк проходи на 9,5 мес.,според мен тези приспособления забавят естественото развитие на детето и все пове4е педиатри ги отри4ат. Моят съвет е да не бързаш.

# 17
  • Мнения: 1 367
Да не те подведа,но към 7-8 месеца го сложих в паяк.

# 18
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
за сега немисля да ползвам това улеснение, на килим на пода да става и пада колкото си иска Simple Smile

# 19
  • Мнения: 3 069
След като навърши 6 месеца го сложих в проходилката.

# 20
  • Мнения: 509
Когато можеше вече да седи стабилно седнала сама.

# 21
  • Мнения: 3 929
В края на 5 месец, то само си показа, дали може или не.

# 22
  • Мнения: 1 155
Сложих я след 7 мия месец мисля че. Thinkingвече не помня добре

# 23
  • Мнения: 252
Към края на 5 месец го сложих в проходилката , много му харесваше и за мен беше голямо улеснение. Не сме имали никакви проблеми или последствия.

# 24
  • Мнения: 1 477
В паяк го сложих като започна да седи стабилно.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Сложих Тери чак на 9 месеца когато стана.

# 26
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
След като навърши 6 месеца го сложих в проходилката.
и аз

# 27
  • Мнения: 27 524
О, прекалено е рано за вас. След 7-ми месец, не по-рано  Naughty

# 28
  • Мнения: 8 999
Ако на проходилката казваш "паяк", то моите деца започнаха да я използват след 8мия месец.
Сядането - въпреки, че имаха желание да седят отрано, им позволих да седнат чак след като навършиха 6 месеца.

# 29
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Проходилка ползвахме между 7 и 9 месец.

Общи условия

Активация на акаунт