НОЕМВРИЙЧЕ, я кажи- коя каша най-обичаш ти?

  • 8 605
  • 303
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 804
Роси, честити християнчета!

Отивам да чета назад и по-късно ще се включа  Hug

# 16
  • Мнения: 528
Добро утро!

Честити месечковци днес! Да са ни живи и здрави!

Цеце, браво на детето! Василийка направо ме изумява  Heart Eyes
Тези хора какво те правят още от сега, бе  ooooh! То като ще е така, направо да си си те оставят вкъщи и на есен и от там да ръководиш нещата  Hug Поне да си си при детето
Много ме разчуства пожеланието ти в комбинация с това малко ангелче newsm51 Благодаря ти!
Права си, че качвах снимки в несвяст  Sick Mr. Green Чак се онесох и забравих, че не съм минала през банята  Sick  hahaha Та посред нощите се изкапах и си легнах.
За снимките - бясна съм  smile3511 Успях да кача само половината снощи и днес смятах да продължа. Влизам в бг.фото.нет - няма го сайта  #Shocked #Shocked #Shocked Ужас! Дано по-късно се появи, че незнам  ooooh!

Медхеееееен,  Hug Хайде , бе момиче! Тук ни натисна пак една въшка  ooooh! и ми липсва личния консултант  hahaha
Как е Лена? Има ли нови зъбки? Настигаме ви - имаме 5  bowuu Разбрахте ли се с мъжО?

Сем, страхотен аватар  Hug Много добре изглеждаш, бе, защо ни лъжеш само, а  Naughty Виж колко си чаровна  Heart Eyes

Баксиска, радвам се, че свеки се е справила със задачката и вече ще можете да си джиткате напред назад спокойно  Hug

Кате, много хубаво, че Мариянчо ще си хапва свежи и истински зарзавадчета  Hug

Айдеее, отивам да видя какви ще ги къдря с тези снимки  Whistling

# 17
  • София
  • Мнения: 165
Такааааааааааа, добро утро на всички!

Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
 ( екстрата е за недиетстващите  Mr. Green )

Мерги,   имах аз - имах, ама му видях сметката в Моbile.bg  hahaha . Дойде една кака от Варна с торбата с парите и каза - искаш ли ги ? и аз кво - да си замълча ли ?  Wink ( харчеше ми повече, а аз не слизам от колата по принцип и багажника ми беше малък)

Роси, супер сте си изкарали.  Hug

Леле как си растат децата - Василийка как се изправя самичка  #Crazy, ние   сме доста тежки и това е много далеч от нас.  Дупцетоснощи беше много смешна . На дивана подпряна с две възглавници и си играем и се смеем, а тя по едно време за секунда направи салто напред ( единствената възможна дестинация   Laughing ), добре че дивана е голям....

# 18
  • Мнения: 46
Добро утро  Two Hearts

Катеееее , кафенце а  Whistling . За мен чисто и ако може по дългичко  Hug Hug Hug

Ей сега отивам да си спретна едно  Coffee като за мен и Россиииии идвам снимки да разглеждам. Ако има още някой от моята партия ето и за него  Coffee Coffee Coffee

Жу, вярвам, че Стеф се възстановява и се моля днес да сте си у дома  Praynig Praynig Praynig . Пиши, когато имаш възможност  Hug

Отивам да пускам кафето и да старирам деня  newsm68

Пожелавам ви хубава и слънчева седмица. Дано ни се случат повече слънчеви дни за разходчици.

Marusjq , къде се изгуби тия дни?


Лучка, честита месечинка на Тони  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 1 311
Здравейте и от нас! Най-накрая да се добера до компютъра. Нямате си представа колко много ми липсвахте  Hug Но след като баткото оздравя, татито си взе една седмица отпуска (нещо, което много отдавна не се беше случвало) и не можехме да се нарадваме един на друг  Embarassed

Тошко е добре, расте - 73см, 7800 , хемоглобина му е 133, върти се като пумпал и още няма зъби.

Рапорт даден.

# 20
  • Мнения: 37
Добро утро Миличкииии!
Приказливче, Рапорт -приет!Радвам се че сте здравички вече, а още повече че сте имали възможност да се порадвате всички вкупом!  Peace Hug
СЕМ, сигурна ли си,че на снимката си ТИ????, ууааууууууууууууу ефект се получи   bouquet  bouquet  bouquet Peace, много добро попълнение в аватарите ни, поздравления за Мъжо и за теб най-вече.
Роси миличка  Hug Hug Hug Hug, чакам снимките, дан не се е затрил линка.
Кате взех си от товоите кафета,,,, Simple Smile, имам нужда, незнам но уж поспах доста,а сега ми е едно замаено, времето и то чуди и мае какво да е, слънчево ли?,мрачно ли? тюххххх.... Sad
Дес благодаря ти че си поставила моето заглавие, много се зарадвах ,честно Simple Smile   bouquet  bouquet  bouquet bowuu

# 21
  • Мнения: 1 311
Моля, някой да ми прати телефона на Жу на лични

# 22
  • Мнения: 681
Здравейте момичета  Hug
Разписвам се на бързо,че трябва да излизам.Добре сме,само дето ни мъчи второто зъбче и пак голям зор.Не се разписах през уикенда,защото нямах време,а като имах Таничка не ме "пускаше".Излизам,след разходката ще дам отчет пред строя,то не че има кой знае какво де,ама все пак  Peace
Чао за сега,пожелавам ви приятен ден   bouquet

# 23
  • Мнения: 62
ей ни нас с митака.аз митко дивее на дивана,пее,върти се в кръг и иска на вън.а майка му сега си пийва от кафенцата на катето хапвам си кексче и се подмотвам.тия дни много много не сме излизали ама то и времето хич не е подходящо.това стоене в къщи взе да ми писва.хайде вече да се стопля та по честичко да си пия сутрешното кафенце на вън.
жу дано днес вече сте си в къщи и да сте по-добре.
на катенцето честито бу бу.айде със здраве да се возите с нинка и естествено да почерпиш.
аз отивам да си изпуша кафето и стартирам с домакинстването.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 437
Само се записвам в новата тема, защото ми иде да се изям от яд. Два дена не съм писала за да мога да изчета всичко подробно и да пиша поименно. От сутринта чета, пиша, чета, пиша и сега, преди да публикувам компа ми заби и всичко отиде по дяволите!  Close Бях написала километричен постинг, поименно и т.н. направо много се ядосах!

И сега ще пиша накратко това, което помня, защото ми се отщя да пиша.

Жу, дано сте си у дома
Цеце, честита количка Simple Smile Павката и Любака непрекъснато с ав пъпчици от брадата на баща им.
Роси, честити християнчета. Много да са здравички и Бог да ги пази. Звучиш много свежарски.
Катюша, честита кола да я караш леко и безаварийно.
арабела, това по-малката ти сестра ли е?!? Crazy
Мястото също е много красиво Wink

Таш, столчето за хранене е една от най-полезните за мен вещи. Ние купихме късно, защото мислех, че няма да ни трябва. Много е полезен, когато детето започва да се храни само. Нашият е Чиполино Гранд Комфорт.

Сладурка има едни овесени ядки белени май бяха....аз ги сварявах с вода и после добавях каквото ще добавям. Водата изхвърлях. Не съм ги оставяла само попарени, защото ми се виждат твърди. Слагах мляко+ сиренце или плодово пюре. Маслото е хубаво да е пречистено, т.е. стопяваш го и махаш пяната отгоре.

Приказливка, оправданието ти важи Wink

Ние съботно-неделно обикаляхме магазините, направо с изплезен език. Много съм зле на покупките..никакви обувки не си харесах, а обиколихме всичко- Витошка, графа, алабин, солунска и двата Мола  Crazy Накрая си купих обувки от спортен магазин  Laughing

Павката е с колики...не знам от какво- гадна комбинация от мляко 2-ка и гадното време.
Подстригах го отново и съм доволна от резултата Simple Smile Чудя се баткото как го търпях такъв неподтриган до годинка Grinning




# 25
  • София
  • Мнения: 614
Здравейте.

Приключих преди малко с работата, надявам се поне за днес да ми е мирна главата....Роси, няма начин, душицо, защото от сега се подготвят нещата за наесен. После никой няма да ми е виновен, ако нещо не е наред или не ми харесва. А и от това зависи какъв бюджет ще ми отпуснат за новия сезон, интересът си е мой всъщност. Така че, нямам избор Tired

Приказливке, айде добре си си дошла, нарадвахте си се с мъжо значи  Wink


Васето се е лепнала за новата количка и не ще да излиза от там  #Crazy Вчера в сестра ми почти през цялото време беше в количката, като я сложехме на леглото да се поупражнява, и реве. Тая сутрин голямо мрънкане, голямо нещо беше, и като я турих в количката, отвори една щастлива усмивка и откакто е яла, е в нея и не се е обадила  Shocked Дала съм й играчки, сложила съм я да гледа тв и не е измрънкала нито веднъж.


Давах и вчера попарка, ама мъничко направих, само за проба. Изпапка я, но на 2-3 пъти й се догади, заради парченцата предполагам /аз не съм я пасирала/. Иначе се опитва да дъвче, много е смешна. Гале, аз мисля, че попарката си е много питателна храна за закуска на детето. Всъщност, това си е най-често срещаната закуска за деца -  филия, намазана с масълце, сиренце и чай. В попарката ги има всичките тия неща, но във вид, в който могат да ги приемат сега. На мен ми се струва малко раничко, ще изчакам още, докато я вкарам като основна закуска, но според мен е по-добре попара, отколкото някаква готова каша, например  Peace

Нашта мома ще я женим без зъби  Mr. Green Нищо не се задава на хоризонта още.... Tired

Хубав ден, мами! Дано времето да се смили и да имаме възможност за дълги разходки днес.

# 26
  • Мнения: 3 416
Айде и ние да се отчетем днеска Grinning
Първо искам да кажа,ако Жу ни чете да пише как са! Praynig
Цеце-ама поне приключи ли с работата до есента? Браво на кроткото Васе,че и харесва в количката-ти вътре ли си я държиш? Сигурно голяма работа ти се отваря да я миеш преди да я прибереш.
Роси-как си бе душицо ранобудна,ти от емоции не си спала,чакаме си снимките да знаеш Mr. Green
Дианче ама Павката има ли коса за подстригване бе Crazy Честито му прическа!
Приказливке  Hug
СЕМ ама ти си много готина и съвсем различна от снимката на предишния ти аватар!
Направих днеска попарка с овесени ядки,сложих масълце и сиренце-яде я! Flutter А на мен как ми хареса да не казвам Blush

# 27
  • Варна
  • Мнения: 208
Хей Здравейте  Hug
Не сте ни забравили нали  Wink

Ами то тук - за разлика от страната - временцето е разкош и от разходки време не остава за форума. Пък и малко работа посвърших, та се почувствах като бял човек  bowuu Обаче успях да ви изчета  smile3534

Първо да пожелая на Стеф на Жу бързо оздравяване и скорошно прибиране у дома.  Heart Eyes

Честито и нови возила - на малките и големите. Безаварийно да си ги карате.

А и честита месечинка на Боян

Роси - да са ти живи и здрави християнчета и вече само хубави неща да ви спохождат  newsm51
Дианчето това имаше в предвид за бгфотото, че често се бъгва сайто, но снимките които са качени си седят де. Жалко че няма да има разказ в картинки  Sad , предния доста ми хареса  smile3521

Канелска Цеце ние  също не возим Влади в столче за кола, а аз го държа. В таксито няма да имате проблем. Полицаи до сега не са ни спирали да ин правят проблем. То в града разстоянията са кратки де. На дълъг път го слагаме, но седи докато спи, после е оле-мале  ooooh! . Тръни има в дупе си.

Пъпчето и ние не сме го хвърлили още никъде. Още умуваме.  Thinking

Сладурче вземи си столче като на Дита или билката - това са едни от най-евтините и практични столчета. Това което е като на Дита до към 5 г. се ползва - става и за рисуване после, абе децата си го харесват. А на бликата - тя е писала опциите. Нашето бях пускала снимка по-рано не много фунционално, но пък ни е подарък и е красиво . Друг е  въпроса че съвсем кратко се задържаме в него. А съвсем друг е въпроса, че и вече съвсема малко яде - иска цица   ooooh!.

Черешки - давала съм няколко пъти - на сок, пасирани с барабер с ципата, е без костилката де  Mr. Green и настъргани. Най-много ги обича на сок. Ако искате да давате пасирани, трябва да ги пасирате непосредствено преди ядене, че потъмняват и т.н. Не съм забелязала да му е станало тежко или дисконфортно. Според мен е по-важно че са пресни сезонни плодове и точно сега е момента да се пробват, а и вече не са толкова малки та да ги пазим чак толкова. Някои записаха бебоците и на детска кухня вече.

СЕМ - страхотен аватар. Заслугата е на мъжО предполагам  smile3521 Ама то и модела не лъже newsm53 За стихчето с нетърпение очаквам продължение, ама как ви идват на акъла такива неща .... smile3501

Арабела - с Биси се срещаме след 13 часа някъде из Морската градина. Аз съм малко по-пипкава и отивам към 13.30. Тя се прибира към 16.30 че прибира и Хриси от градината, а аз се мотая до към 18 че и до по-късно, според зависи дали откара втори сън детето. Също така и кърмим  около 15 часа на някоя скрита пейка, а вече направихме сефте и в Максим дето пихме прословутата бира  Mr. Green Ама какви майки - пият бира и кърмят след това  Mr. Green Mr. Green
А Екопарка - Цеце това е до к.к.Дружба или сега св.св.Константин и Елена -  и ние не сме го посетили все още  Embarassed както и не сме стъпили на плажа   Embarassed  Embarassed . Някои почивки изкараха на моренцето вече.  Confused

Скреч - този твой приятел нещо май.... сам му се ходи до Будапеща. Аз знам че унгарките пък са едни от най-красивите жени.  Mr. Green

Иначе да пуФаля моя юнак  Mr. Green от около седмица се въртим с лекота - от гръб по корем и обратно, но само на дясна страна. Чудя се сега на коя страна трябва да правя повече масаж и въобще трябва ли да го правя.  newsm78 Ииии ние си лапнахме палците на краката - редува ги, ляв и десен  Laughing А като се сетя Сладурка кога ги писа тия неща, че ги върши нейната госпожица...  Crossing Arms  Whistling  ooooh! И се опитва от легнало положение да сяда, но стига до към 45 градуса и пада. До там му стигат силиците, но няма да е за дълго явно. И пак на дясна страна се надига - а и не му иде на акълеца да се хване за решетката  Laughing 
А сутрин като се събуди, маминото, си играе в кошарката. Обаче от въртене се избутва нагоре и си удря главичката в горната табла, и като няма вече накъде да ходи, надава вой. Но поне до към - 6 - 6.30 си поспивам. Никога не съм вярвала, че ще се радвам  на този час за събуждане. Само като се сетя че до преди наколко години обичах да си поспивам до 1-2 следобяд  Rolling Eyes

И едно въпросче - Перети ли плюшените играчки и на колко време? Аз до сег асамо 1 път  Blush . Отърквам ги с влажна ръка. Пластмасовите - ясно. Чудя се дали да ен взема разтвор за суха стерилизация, ама след като до сега съм карала на вода и сапун, май няма смисъл да се престаравам.

Лек ден ви желая

Яяяя дребчо вече 2.30 мин спи  Shocked

# 28
  • Мнения: 3 416
Аз да си допиша...
Цеце браво на Васето,че вече сяда  bouquet НаШта мома по-скоро ще проходи,отколкото да се сети да стои стабилно.
Днеска към менюта има и пюре от морков с картоф,а дано го хареса Rolling Eyes,с такъв мерак и правя манджите,от нея се иска само да ги яде Mr. Green
Тука пак заваля и то много.....айде стига вече бе... Tired Това дете откачи вътре ooooh! Я дайте идея с какво да я занимавам? Каква играчка да и взема/предложа? Играх и таетър с играчките,пях....ама тя не ще да ме гледа само се премята и пълзи Crazy

# 29
  • Мнения: 66
ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКОВЦИ   bouquet

Катюше - мерси за кафето. Мммм, вкусноооо  newsm10
Бакши - браво на свекървата. Еми, за друг път ще знаеш - няколко чифта чорапки и айдееее  Party
Роси, айде давай снимкитееееее. Да видим фееричната рокличка на Лилито и всичко останало  Peace

Аз да кажа за аватара - всичко е измамааааааа - да е жив и здрав фотошопа и мъжа ми, който ме прави така слабичка и с талийка  Rolling Eyes Вчепа го накарах да ме снима, ама не се харесвам още smile3514 , така че за сега тази снимка ще стои  Crossing Arms

Цеце, браво на детето!  1crib Супер, че си харесва количката. Браво на мама за добрия избор  Peace
Еее, Приказливка, нещо много кратко се отчете.  Naughty Я бързо си защити "името"  Joy
Ааа, Софче - има за какво - бързо да кажеш къде сте ходили, колко кафета и колички си глътнала... Heart Eyes  Как е Таничка? Второ зъбче ви мъчи, така ли?
Абе, ние влачихме, влачихме с тебе, ама дали довлачихме нещо?  newsm78 Галето и Скреч не са се похвалили още  cry

Ох, аз от няколко дни ми е схванат врата - дали възглавницата не ми е удобна или тъпия матрак, който вече е за смяна  #Cussing out
Дано времето днес е приятно за разходки, че мъжо си е в къщи и искал да работи на спокойствие. smile3520  Е, ако е кофти за излизане ще се скатаваме с Моника и ще гледаме да сме послушни  smile3506

Валенсия - не сме те забравили, не сме  Peace
Аз гледам много плюшки да не й давам, щото все в устата й е всичко, пък и нали имат разни нишки. Ама си има няколко любими играчки, така че не е съвсем да съм й прибрала всичко. Пера ги доста често - може би 2 пъти в седмицата или ако ги запраши на земята - веднага, разбира се...
Сладурка - ами остави я да си пълзи - лягай с нея на земята и си пълзете и гушкайте...  newsm30 Ами така ще е  - при такова време ще се стараем ние да забавляваме дребосъците.

Общи условия

Активация на акаунт