НОЕМВРИЙЧЕ, я кажи- коя каша най-обичаш ти?

  • 8 636
  • 303
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 24
Морген мацки Laughing

Започвам с поздрави от Марианка.Преди малко се чух с нея и всички имате много поздрави.Каза че нема интернет там и затова не може да се включи изобщо.Изпраща много морски прегръдки.Те днес за сефте са стигнали до плажа.На малката Дара явно много бобре й се отразява балчишкия климат,защото Марианка каза,че всичките пъпчици й се изчистили още първата нощ.Айде стига толкова.Тя като си дойде другата седмица ще разказва надълго и широко.

Галееее чакаме да кажеш,че си взела изпита. Hug

Дианка не се ядосвай мила за цветенцата.Ти пак ще си посадиш нови,ама нови нерви няма как Hug

Всички болни да се оправят.Стига с тия болести.Големи  Hug за всички болни бебчета и за техните мили майчици Hug

Роска снимките са чудни.Защо казваш,че никой няма да ги разглежда newsm78На мен даже малко ми се видяха.Аз като хванах инерцията и чак се учудих като свършиха.Дечицата ти са прекрасни(като майка си разбира се) Hug

СЕМ страхотна си на аватара си Hug
 
Аз да си кажа,че още не са ми започнали изпитите.Другата седмица ми започва сесията и не знам какви ще ги върша тогава.Нещо много бързо съм отвикнала да уча.Преди година и малко 10-12 изпита ги нямах за нищо.А пък сега за 6 не мога да се организирам.Вече искам само да минат и да си ходя при детенцето.


Рени, в събота отварят онова греховно място Laughing


 hahaha hahaha hahaha



Да ви предупредя - на снимки изглеждам по-добре отколкото на живо  #Silly Да сте подготвени, бе.

Друго, друго - май съм и по-тъпа  #Silly Нещо нямам дар слово, а и се притеснявам от диалекта си 

Аз не вярвам  Naughty

За сега толкова.Не знам какво да ви кажа още.

# 91
  • Мнения: 528
Мале, мале, бомба паднала тук . Къде стееее  search
Миткосвате ли? Само аз съм такъв идиот и си стоя вкъщи  в това хубаво време Rolling Eyes Надявах се, че синковеца ще иска да ме изведе на разходка до паркчето, но той не изяви желание за там и аз си затраях  Mr. Green
Сега чакам Лилия да заспи и се калдупкам до нея, че умирам за сън.

Лучи, от теб разбрах какво съм написала  Sick Може би съм имала предвид , че едва ли някой ще ги разгледа всичките  Peace
Повярвай ми, де  hahaha Аз мисля, че казвам истината  Crazy
Ти си стягай дупарата и  smile3529 Мисли за това, че това ще е големият зор. После ще се гушкате с Тони по цял ден. Но ако сега не успееш, това пак ще се повтори - пак ще пратиш Тони при баба и дядо и пак ще четеш  ooooh! Помисли върху това и се амбицирай  Hug Успех, миличка!

Аз все още съм в очакване Дес да каже как е Хриси. Жу да каже как е Стеф. Галето да почерпи .

Такааа. Исках да ви кажа да вземате пример от мен  Mr. Green Ми така, де. И аз искам да разглеждам снимки  Crossing Arms Колкото повече , толкова по-добре  Hug Сега чакам Марианчето и Мими да се завърнат от моренцето и да гледам, гледам....Много странно одеве на Мими скайпа светеше  Rolling Eyes А още свети даже  newsm78

Последно - Юлето ви поздравява всички. Каза, че се е отдала на пълен релакс, та скоро да не я очакваме да се разпише  Wink Заслужава го. Иво в Събота вдигнал Т - 39 градуса. Бил на АБ и вече бил много добре. А Дани си продължавал да мрънкочи  Crazy

Айдеее. Дишайте спокойно. Спирам вече.

# 92
  • София
  • Мнения: 3 679
Привет,
Нас ни изписаха  Simple Smile и вече сме си у дома. Стеф е по-добре, малко кашля още, но ще мине. Обаче има и разстройство  newsm78 та сега се чудя на каква диета да го подложа.
Много ми се спи, но Стефан не е на това мнение и мрънкочи само. Чакам го да заспи, че да полегна и аз. Снощи едно бебе толкова много плака, че не мигнах цяло нощ. Днес ще си наваксвам вкъщи.
Айде сега набързо пък утре като се окопитя малко ще ви чета подробно и ще пиша повече.  bouquet

# 93
  • Мнения: 2 126
Ехо Laughing
Ние от снощи след като се оплаках не сме имали изпълнения.Бяхме преди малко на консултация - 7.500кг и 64см,сложиха ни НВ вакс.Педито я прегледа обстойно,няма и нищо каза и че няма проблем да се ваксинира,дано да няма проблем наистина.А тя продължава да не иска пюрета,днес хапна с 300 зора от телешкото на хип дето вчера го бяхме отворили и то 3-4 лъжички.А мляко пие та се пукот вдига,т.е. гладна няма да остане.Силно се надявам че тези неща дето ме притесняват са от зъбоникнене.

Бакшиша,да не би ипри вас да е от зъби това разстройство.Поне за него съм чувала,че може да се появи от това.Междувпрочем и мойта мома сутринта умириса етажа и едни звучни бяха напъните,но от 5 сутринта до момента не е правила нищо сериозно в памперса.Дано всичко е наред при вас Praynig
Краси,ами сладкото ми адашче Rolling Eyes?Вискоа ли Т поддържа?Не се притеснявай,заведи я да и видят гърлото и да я чуе док,всичко ще е наред Hug И съм сигурна ,че до събота ще се е оправила,как няма да е малка булка,аааа без такива Naughty Grinning
Мале Роси,тая закана към Лучия и аз я приех доста вътрешно,но и отрезвяващо.Какво ми е на главата на никой не го пожелавама точно в сегашното ми положение,ама човек каквото сам си направи никой неможе да му го направи Embarassed Лучи,на теб успех и скоро да се похвалиш,че всичко е 6 отгоре до долу и Тони в прегръдките ти Peace
Дианко,ама такава крехка душица като теб как смогнА да натвори толкоз отрицатели неща Crazy Представям си какво ти е било,просто.....Дано вече ти е минало и изпращам една силна другарско-форумска Hug Дано Любчето се оправи по бързичко,а Павчо да слушка Hug

И аз да кажа СЕМ-чице,много хубав аватар bouquet

Аз като всеизвестен мързел (в собствените ми очи де) не пера плюшките,ми то никой не играе с тях,седят си милите и кротуват.Ама и да играеха,чак 2 пъти седмично не бих ги прала,СЕМ-ке голям си чистофайница hahaha Joy Както казват тук,незнаеш отде ще им дойдат витамините на ия деца,нали трябва имунитет да градят Wink

Друпг не се сещам...Много усмихнато да завърши днешният ден за всички ви Grinning

Еееееееееее тамън казах айде и гледам Жууууу,радвам се че сте си у дома Hug Hug Hug

Последна редакция: вт, 10 юни 2008, 16:05 от Дес

# 94
  • Мнения: 528
Ехееееееее. Легнах малко да си почина и вие 2 хубави новини сте ми изсипали  Laughing Дес, Жу, много се радвам, че дечицата златни са по-добре  Hug Hug Hug Hug Hug
Хехеее, сега чакам и Галето да се похвали  Peace

Дес, и аз съм в това положение, ама на другите съвет давам, а? Mr. Green

Последна редакция: вт, 10 юни 2008, 16:19 от Роси_

# 95
  • Мнения: 1 100
Привет! Heart Eyes
След един час тръгвам да изпращам мама, затова ще бъда кратка! Wink
Жу, добре завърнали се. Наскоро четох из форума за плод, който действа затягащо, ама пусто не мога да се сетя кой беше. Може да е било в Примерна схема на захранване-7. newsm78
Дианче, добре си, аз на твое място щях да получа инфаркт. Представям си какво ще стане с моите цветя, докато сме в БГ и ги гледа деверът ми. ooooh! За мен цветята са като деца, не мога да не съм тъжна, ако не са добре. А Любачето ще знае, че има мила и чувствителна мама. Heart Eyes
Скреч, естествено българките са на първо място по красота - по този въпрос спор няма! Peace Laughing
Таш, харесва ми Миро, малко преди да срещна мъжа ми почти бях луднала по него.  Joy Добре, че се спасих, че трето гадже-музикант при това с гей-уклон не ми трябва. Naughty То и мъжът ми е барабанист, но за щастие, това му е само хоби и не го преследват ни фенове, ни фенки. Laughing Наскоро му се обадиха да го питат колко взима неговата група за концерт и умряхме от смях. hahaha Не се случва често да получава такива покани. Joy

Изчезвам, че няма време. ooooh!
Приятна вечер на всички!  Heart Eyes

# 96
  • Мнения: 1 100
Да ви предупредя - на снимки изглеждам по-добре отколкото на живо  #Silly Да сте подготвени, бе. Да няма неадекватни реакции  hahaha
Друго, друго - май съм и по-тъпа  #Silly Нещо нямам дар слово, а и се притеснявам от диалекта си  Rolling Eyes Искрено и лично май стана  Crazy

Роси, щях да умра от смях! Не за "Искрено и лично", ами за "Самокритично" си ти. Joy Хич не ти вярвам! Naughty

# 97
  • Мнения: 2 126
Дес, и аз съм в това положение, ама на другите съвет давам, а? Mr. Green
Aaa не,неисках така да прозвучи.Просто за мен дойде доста отрезвяващо и стимулиращо Hug А пък ти с тия уточнения каква си в действителност,направо ще те трЕсна с нещо ако си ми подръка hahaha Joy Права е Канелска,че си за Самокритично Mr. Green

# 98
  • Мнения: 1 311
Жу, добре си си дошла ! Радвам се, че вече сте си вкъщи. дано на своя територия да преборите гадната болест по-бързо  Hug

# 99
  • Мнения: 37
Привет, привет, привет!
ВЗЕХ СИ ИЗПИТА!  newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 Big Ups newsm01  car003  car003  car003
Бяхме последни с още едно момиче,така се падна, аз си бях спокойна, майка сутринта ми адде едно "Весело "хапче, така се казвало, надали еот него, но беше бомба всичко, изгасих колата на 2 пъти, ама то защото е турбо дизел и се дава повече газ, аз да кажа, казаха ми че не е причина за да ме скъсат, затова го направих още веднъж Simple Smile йайаййа
уураааааааааа, край,,,,,А кога ще ви черпя незнам Simple Smile
Отивам да релаксирам!Да се къпя, полегна,ям и т.н....

# 100
  • Мнения: 24
Супер си Галееее.Знаехме,че ще си го вземеш.Е хайде честито ти шофьорлък Hug

# 101
  • Мнения: 1 311
Браво Гале  Hug Лека и безаварийна   newsm53

# 102
  • Мнения: 528
Хайде, Галееееееееее,  car003  Hands Clap

# 103
  • София
  • Мнения: 63
БРАВОООО-ЧЕСТИТОООО  smile3501 newsm44 newsm68  love001  love001, хубаво че не са видели колко си надута, де ...   Winksmile3534
Хайде, сега татко ти да дава оная черна джипка, а всички да събират за някое такова



Жу, добре сте си дошли  Hug Hug

# 104
  • София
  • Мнения: 614
Ооооо, Гале,, честито! newsm10 Много трябва да черпиш!

Шъ мъ извинявате, ама не ми се пише сега нещо....по-късно ще се включа пак. Много се радвам, че Жу и Стеф вече са си в къщи!!! Hug

Общи условия

Активация на акаунт