НОЕМВРИЙЧЕ, я кажи- коя каша най-обичаш ти?

  • 8 613
  • 303
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 728
Да се оплача рано сутринта,че да ми олекне и денят ми да започне на чисто.
Вчера Ангел ме изненада с често пълнене на памперси,с рядка консистенция,(направо диария,размирисах рано сутринта темата,но ми е едно криво)Не е настинал,(поне доколкото аз мога да преценя),не е от зъбки или нова храна.Педиатърката ни е в болница,а лекарката ,която я замества ми обясни спокойно,че това били временни моменти,да съм му дала прахче Ентерол и чай от шипка и ако през ноща състоянието не се подобри, днес да го заведа на преглед.
Аз Ентерол не му дадох,а само чай от шипка,цяла нощ ставах да мириша памперса,спах на пресикулки,за сега всичко е наред,да видим как ще е като се събуди.Вчера беше и доста нервен,не слезе от ръцете ми за секунда,(той по принцип е все в ръцете ми,но има поне по 30мин.на ден,в които се заиграва)
Единственото хубаво е,че вчера имахме майстори,отстраниха повредата,причинила наводнението в съседите ни,за моя радост,къртиха само в тоалетната,а днес ги чакам да си оправят огромната дупка,която сътвориха.
Късно снощи,(защото реших първо да изгледам финала на "Пей с мен",а дори не съм  гледала предишните предавания,по това време къпем Ангел) почистих колкото можах след тях,а тази сутрин съм гроги . Скапаното  време не ми харесва и допълнително ме изнервя.
Не успях да изчета всичко,но довечера ще се поправя,а за сега ви желая усмихнат ден,спокойни и МНОГО ЗДРАВИ дечица!

# 76
  • Мнения: 528
Добро, сънливо утро  smile3507

Алармата на телефона събуди Лилия в 6.00 и сега ми е едно замаено  #Crazy Поне я оставих долу при свекитата, та да пия кафенце.
Хайде да ви почерпя и вас по едно:



Имаме ли месечинки? Забравих да погледна. Да са ни живи и здрави! Да вадят без проблем зъбки, да спят спокойно през нощта и да са винаги усмихнати!

Баксиска, и аз вчера се надуших на миризливи памперси  Sick Започна се от 4.00 сутринта  newsm78 Дадох и лечебно АМ. Засега днес е акала само веднъж - малко и не рядко  Peace Дано и Ангелчо днес да не вмирисва апартамента  Hug

Скреч,  Hug Аз хубаво ще се разбера с Билката, ама кога ли  Thinking Алексиев каза да му се обадим предната вечер, когато решим да отидем, за да ни каже в колко часа ще ни приема на другия ден. Мисълта ми е, че трябва да я притеснявам жената късно вечерта, за да се уточним  ooooh! Леле, как ми е неудобнооо  Whistling Абе ще се оправим някак  Peace

Сладурче, аз съм останала с впечатление, че рядко се срещат деца, които да си играят с предвидените за тях играчки  Crazy Та на мама телефонът си е на мама телефонът  smile3521 Дано да имаш успех с елката  Hug Друго интересно за тази възраст са тенжери, капаци, черпаци, големи лъжици,...колкото по-шумни, толкова по-добре   smile3521 ooooh!

Толкова от мен. Отивам да опиша снимките в албума.

Лек ден!

Последна редакция: вт, 10 юни 2008, 09:17 от Роси_

# 77
  • Мнения: 62
добро утро и наздраве. мале,митко стана в 6:30 хапна и сега малко си играем.ама аз едвам гледам честно.роси наздраве ранобуднице  Coffee едвам гледам,това го казах.митко снощи голяма игра му удари.едвам в 11 е заспал.викам тва дете ще спи до 8,ми.......добре че сега малко кротува.утре ще изритам драго да стане,а то на детето му писна само да е с мама.моя младеж снощи не стига че се прибра в 9 ами като се наяде и си легна като че е бил на ресторант.аз също си легнах,че съм развила някаква страхува невроза и сама не мога да оставям/нощем/.живеем в блок от итонк и много се чува.като мине 11 и явно съседите над нас се прибират и почва тропането.а аз си мисля че у нас и изпадам в паника.даже преди няколко вечери толкова съм викала на сън че съм събудила съседите.

цеце ша може ли един кулинарен въпрос на лични да задам?

катета ако е убаво времето да направим следобед едно кайвене?

сладур намери някой счупен джиесем и дай на ивче да си играе.аз съм сигурна че черпаци е много интересно ама бегай толкос шумни играчки.

айде отивам да мия чинии и да пускам пералня.
много слънчев ден ви желая.  Flowers Sunflower   Nature Sunny

# 78
  • Мнения: 728
Роси,мерси за кафенцето!Снимките са много хубави,а и как няма да са хубави,като хората на тях са хубави,а Лилето е прекрасна,като малка принцеса в рокличката.
Маруся,дано днес през деня Митко да си поспи повече,а ти да си починеш!

# 79
  • Мнения: 528
 smile3555 Галенце, успех, мила! Вярвам, че следобед ще имаш повод да черпиш  Hug

Юлееее, къде се затри, бе жена  Laughing Хайде, пиши!

Дианче, как си днес?

Жу, очакваме включване с добри новини, миличка  Hug

# 80
  • Мнения: 46
Добро утро и от мен мамчета!  Hug Hug Hug

Роси, благодаря за кафенцето. Страхотно изглежда  Peace , ще се възползвам  Grinning.

Маруся, предложението ти е чудесно, но се опасявам че нашата количка няма да е изсъхнала още. По - късно следобед ще видим каква е хавата и ще го решим  Wink .

Хубав, слънчев и успешен ден за всички.

# 81
  • София
  • Мнения: 2 437
Гале, стискам палци за изпита! Само спокойно и няма да мислиш, че си на изпит  Hug
Много ти е хубава лентичката Simple Smile

Роси, толкова сте хубави, че сигурно ви урочасват  Crazy

Дес, дано не е нещо сериозно. И при нас винаги нещо се случва, когато трябва да са здрави. На Любака операцията беше за вторник, но ще я отложим, защото започна да кашля...и сега, дори и да оздравее до тогава, не може да направим изследванията...абе, мани  Laughing А и на Павката все нещо става и му отлагаме противохепатитната.

А аз какво да ви кажа...днес като е хубаво времето, още по-зле  Crazy Я и аз да ви се оплача  Laughing Цяла нощ Любака кашляше, та чак повърна от напъни. Суха кашлица, на спазми, нищо не откашля. Върти се милото, не може да спи, проплаква, ужасно. Не съм спала, само придремвах, защото като го погаля и поспира за малко. Сутринта ме събуди някакъв колега на мъж ми, който му се обажда да му каже, че щял да закъснее за работа. Познайте кой чу телефона и стана да го изрови  ooooh! Събуди се и Павката, нахраних го и той, като се разпя, та събуди Любака- кисел, та кисел. Пишкахме, обличахме се  (с много убеждаваници и нерви)и тивам да му правя закуската. Дърпам пердето в кухмята и око мое затвори се...кучката изкоренила ВСИЧКИ цветя и дръвчета, които бях засадила. Всичко в кал- плочките, оградата, стълбите...Нямаше по-тъжна картинка...цялата ми градина изровена, цветята разпокъсани- гербери, парички, карамфили, туята покрай оградата, разни знайни и незнайни красиви цветя, които бях купила, обгрижвах и бяха напъпили да цъфтят. Просто изпаднах в криза...излязох и такъв бой й хвърлих с метлата  Sad И се разплаках и едвам се успокоих. А пък Любака ме видя такава разплакана и се разплака от мен. Миличкото ми, така ме хвана яд на мене си. Никога не съм си позволявала да плача пред него и сега за такава глупост го разстроих...и то ме гали, целува, плаче и казва "няма, пуачеш мами, няма.." Ох....Офца съм голяма. И сега стискам зъби, че нито мога д аплача, нито да напсувам, нито да удрям кучето пред него. Отивам пак да пуша и да пия кафето. Сега малко ми поолекна, като споделих и си го казах. Но пак се ядосах. Хубаво ви започнах сутринта, дано сте ме подминали  Embarassed

# 82
  • Мнения: 528
Дианче, ще те подминем теб,ей  Naughty Знаеш ли какви шамари ще ти хвърля  Mr. Green Внимавай какво говориш, че нали се сещаш, че утре май ще сме У Софето  Naughty Ааааааа!
Душичка. Направо ми се скъса сърцето  Sad Какво да ти кажа, миличка, за да се почувстваш по-добре? Едва ли има нещо, което в момента може да те утеши  Confused Малко почивчица ти трябва. Нещо хубаво да ти се случи...Знам ли  Rolling Eyes И аз в такива моменти съм се чудила какво трябва да ми се случи, за да преодолея подобна нервна криза  ooooh!
Усмихни се! Мисли само за хубави неща! Остави ги цветята! М****** им! Пак ще си засадиш. Радвай се на хубавите си дечица  Heart Eyes Те са твоите цветя. Излезте навън! Съберете слънчеви лъчи!
Мисли позитивно!!!

Гушкам те силно  Hug Усети ли? Ако трябва да те стисна малко повече  Crazy

# 83
  • Варна
  • Мнения: 208
Добър ден  и от мен  Hug

Роси прати едно кайвенце насам че нашето е свършило и отбих предложението да излезем на кафе с малчовците  doh Ама съм патица!!!  smile3538 На всичкото отгоре се похвалих че съм го турила на котлона. Турила, ама водата.  smile3511 И сега едва гледам.

На всичкото отгоре трябва да седя при количката - дребното спи в нея - че тъпия котак се е разгонил и налита на котката, и вдигат врява  #2gunfire  Успях да го докопам и му дръпнах един тупаник  Twisted Evil 

Абе аз изтървах май Галето, ама.... fingerscrossed fingerscrossed  за изпита. Тя каквато е чаровница  4470 кой инспектор би и устоял. Ако я скъсат, то ще е защото ще им хареса компанията  Mr. Green smile3534

Дианче разбирам те за градинката. С толкова любов и внимание да се направи и а време....  Не се разстройвай, ще си я възстановиш малко или много. Ама нервите - не.
Росиииии - пусни вече Дианчето ще я удушиш  #Silly

# 84
  • Мнения: 1 546
Добро утро!  bouquet

Дианче, миличката...много ми стана мъчно за цветенцата  Sad Hug Sad И Любачето как те утешава, душицата... Hug Едва ли кучето го е направило да те ядоса, животни, не ги знаеш кога какво ще им хрумне, не се натъжавай, поне някои цветенца не могат ли да се спасят?Целувам те, усмихни се сега! Simple Smile Hug

Симона тази сутрин спа до 7.20!!!!Мисля, че й се случва за първи път на този свят! Mr. Green И мама е наспана и доволна. bowuu За гсм-тата и дистанционните - е,моля ви се, любимите й играчки Mr. Green И баща й само върви след нас и нарежда как ще ги счупи. Най- обича да й пусна едни песнички на телефона, да си го държи и да слуша. И сега Све търси да купи мп3 плейър с говорител и намери един, розов, мп3- шейкър - като се разклати и се сменя мелодията Laughing и ще го поръчва, 30 лв! ooooh! Ама по-добре било него да счупи,а не телефон за 350. Wink

Рени, в събота отварят онова греховно място Laughing

Сладур, Симона ги прави същите изпълнения - запъва си крачетата и не иска да сяда,а да е права ooooh! Мале, докато проходи ще е чудо  Laughing А като проходи предполагам ще започне голямото търчане  Grinning да са ни здрави дечицата, ще търчим Wink

Мишанка се събуди. Heart Eyes И веднага се катурна по корем. Ейй, с това търкаляне...

Слънчев и усмихнат ден! Hug

# 85
  • Мнения: 681
Добро утро и от мен  Hug
Утиваме на разходка,като се приберем ще пиша повечко  Crazy
Пожелавам ви на всички приятен и слънчев ден изпълнен само с положителни емоции   bouquet

# 86
  • Мнения: 66
Добро утро усмихнати и ядосани и спали-недоспали майчета... smile3507 Наистина приказката на Скреч, че нощта ще минеме без сън май се е поизпълнила при доста. Нещо и аз не можах да спя. Моника се пробужда почти през час. Ама не това ми беше проблема - нещо в моя телевизор беше повредата  Crazy Кой знае... май от следобедното кафе, ама така ми се беше разтупкало сърцето, че  ooooh!
Сега я чакам да се събуди и отиваме до офиса, че и тез моите шефове като на Цецето от сега са ме затормозили. Пак искат едни отчети да им правя  smile3515 Хубаво че поне ще платят някой извънреден лев - ами така де - аз не съм на работа, като не искат друг да обучат да я свърши тази работа ще си платят, че ме занимават допълнително.  smile3534

Пак съм се замислила кога да се връщам на работа - искат от септември, че стартира новата учебна година. Пък и май много не са очаровани от заместничката ми... Оф, ще го мисля  Thinking

Скреч, с нетърпение очаквам да се запознаем. Той хубаво мъжа ми фотограф, ама нали я знаеш приказката - "че обущаря бос ходи". Рядко се навива мен или детето да снима - почти всички снимки на Моника аз съм ги правила, а той има-няма десетина. Такъв е образ - не иска снимки тип "домашна обстановка", защото му простеели, иска да включва целия антораж от осветление и тем подобни... Оооо, много сложно е при него. То не му хванеш на момента физиономията или шантавата поза на детето  Thinking

         "Ще дойде ли в Софето утре Роси?"
                       "Ще дойде" - каза ноемврийче


Айде - усмихнат ден на всички и поне две бебчета да си покажат новите зъбки  Peace

Дианче, Бакши -  Hug

         

# 87
  • Плевен
  • Мнения: 238
Моята мишка е болничка,явно моята температура без никакви други симптоми е била от вирус някакъв и сега и Деска е с температура,дано и минава бързо че ми е много притеснено,най-вероятно няма да е малка булка на сватбата на чичо си в събота,но поне да се оправя бързо и да смъкне температурата.
Жу стискам палци да ви изпишат по скоро и Стеф да се оправя бързо. Hug
Роси честити ти християнчета  Hug
Дианче една голяма прегръдка от мен,не се ядосвай  Hug

# 88
  • Варна
  • Мнения: 208
SEM до Септември има доста време, пък знаш ли може вече да имаш нужда от малко разнообразие, дечко ще е пораснала, по-самостоятелна. Може на половин ден да се договориш.
Абе какво работиш  newsm78 Ако си писала, извинявай че съм забравила.

А аз за какво се включих  doh сетих се защо Мерги не пише  Mr. Green Тя нали беше казала, че щели да говорят нещо с Тони.... Може би е почнала да пише в някои други отчетни  newsm53

А аз нали останах без кафенце, сега се наливам с кока - кола  Blush  Blush Не съм пила толкова от преди да родя. Дано до следващото кърмене да отмине кофеина или там каквото има.

Оставила съм дечко в количката сам, седнал, без да се е облегнал на обегалкатаи без да е вързан   Embarassed  добре че са и високи страните .... И си седи стабилно и говори на котката, а като ме виде че го гледам през прозореца ме дарява с една ей такава беззъба  обаче newsm47
 Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

*Краси* ти сигурно си знаеш ама... що не заведеш детето на лекар и нали действаш с Панадола, в краен случай свещички. Ама мини първо през педито  Hug Hug

# 89
  • Мнения: 528
Краси, дано да е този вирус , дето ние го карахме  Praynig Два дни беше с температура , но с Панадолче спадна. Сега има още малко сополки, но иначе е добре  Peace Дано бързо сеоправи и да е булчица на сватбата на чичо си  Hug

СЕМ,
забравих какво работиш  Embarassed Би ли ме подсетила  Praynig
Прати ми тел. на ЛС, ако може, разбира се  Flutter

Деска, дано Симона от днес нататък все в 7.20 да се събужда  Hug

Вале, получи ли кафето  Flutter
Тц, не я пускам докато не каже, че е усетила  Crazy

Щерката не иска да яде попара  Rolling Eyes Хапна малко и това бе  Crossing Arms Ако иска  - гладна ще стои докато стане време за пюрето  Crazy

Да ви предупредя - на снимки изглеждам по-добре отколкото на живо  #Silly Да сте подготвени, бе. Да няма неадекватни реакции  hahaha
Друго, друго - май съм и по-тъпа  #Silly Нещо нямам дар слово, а и се притеснявам от диалекта си  Rolling Eyes Искрено и лично май стана  Crazy

Ако се сетя за друго пак ще пиша  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт