НОЕМВРИЙЧЕ, я кажи- коя каша най-обичаш ти?

  • 8 607
  • 303
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 804
Жу, дано бързо се оправи детенцето  Hug
Гале, ще го вземеш този изпит - щом толкова хора ти стискаме палци  Peace Печена си ти (и то с мокра слама)
Роси, мятам пържолите за зъбатите бебоци. Ти взимай дините и пристигаите  Joy
Дес, дано всичко е наред с Хриска и утре да ви бият ваксината  Hug

Днес получихме жирафа си от Памперс. Много е интересен. Като ми омръзне да се забавлявам с него ще го дам и на Лена да си поиграе.  Embarassed
Лека и спокойна нощ  Whistling

# 61
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
думи нямаммммммммммммммм написах дълъг пост от 8 го почнах и тъкмо да го пусна  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

ще се опитам накратко квото се сетя да кажа
Роси страхотни дечица, като ще е кръщене Лиленце с рокля трябва да е  Peace

СЕМ впечатляващ аватар  Peace

Жу силни прегръдки за теб и Стеф силно бебче е той и ще пребори гадната пневмония  Hug Praynig

сладур слагай Ивче на земята с много играчки и тя сама ще се забавлява

плюшените играчки ги пера периодично заедно с нейните дрешки  Peace

за умалелите дрешки - мисля да потърся пликовете за вакумиране, нали май с тях се пести място а то при нас е мнооооооооооого кът, някои ползвал ли е такива неща  newsm78

днес на Ема взех страхотна дънкова рокля, но ми се скапва картата на фотото и незнам дали ще успея да ви я покажа, а м/ддругото детенца захитрява и аха съм излязла от стаята и се почва реввввввввв, е има и моменти когато не и пука мн там ли съм не съм ли  Thinking

Дитта тоя магазин от кога го откриват беше за края на април, после май .......... а дано да е по-скоро че и аз се надявам с нещо да се зарадвам  Mr. Green

Софи айде по-бързо да избиват зъбите, че ще останеш без нерви бе  Hug, а и милото детенце

Гале стискамммммм палци, ще се справиш ти си  Peace

Дес  Hug Praynig да е било моментно неразположението на Хриска

 Hug Heart Eyes за всички аз си лягам вече

# 62
  • Мнения: 528
Дееееес, почти съм убедена и се надявам, че е от зъбките  Praynig
Сестра ми така ги е вадила - температура, разтройство, повръщане  ooooh! Майка ми в чудо се видяла, докато разбере, че е от пустите зъби  ooooh! Хайде утре по някое време пиши как сте и какво казва педи Praynig

Сладурче, аз все забравям да ти предложа занимание за Ивчето Ако имаш, дай и елка, ако не, купи и  Peace Не познавам дете, което да не го влече  Peace А иначе аз правя както Рени ти е предложила - пръскам много играчки на земята върху одеалото. Е тя излиза и извън него, ама нали и мама трябва да се опъне някъде  Whistling Всъщност малко по малко започва да става по-самостоятелна. Сядаме двечките да си играе, а аз лежа до нея. Като я видя, че се е заплеснала някъде , ставам и започвам да си шетам. Започне ли да мрънка, пак лягам при нея и то си минало времето и работата си свършвам спокойно, без да се изнервям  Peace Сега най-много обича да седи - вижда света от друг ъгъл  Crazy

Медхен, тези нашите зъбатите голям купон ще си спретнат  Crazy Само биричка трябва да им купим  Crazy

# 63
  • София
  • Мнения: 63
Малеее, изпуснах Галакси   smile3555 smile3555 Галкаааа, късмет утре, да ти се падне някой млад, готин изпитващ  smile3503.Ще се засмееш 2 пъти, ако нещо сгрешиш и той да не е от желЕзо  newsm03  love001.Хайде, чакаме си вече почерпката   car003  ppp

Моят любимец Миро спечели "Пей с мен", та ще спя спокойно тая вечер.Да видим дали и Александър мисли така, де Mr. Green.
Ванилия, като си се подвизавала в музикалните среди, харесваш ли Миро /от Каризма/???А от както пита кои мъже са ми в класацията, взех да си правя списък /, ама се оказа, че не съм много придирчива, бая са  Joy Joy/

Дес, целувки за теб и момичетата /за мъжо ти не, че нали има близнак-да не ги объркам нещо  Mr. Green/.Милото Хрисенце, щом се усмихва, значи не ти се сърди  Hug, хайде-стига си се обвинявала, че нали си ни за пример  Naughty  Hug.То, ако ти имаш кусури, ние какво да кажем  Rolling Eyes

Медхен, дай на детето играчката, че и без това бая черни точки си събрала  smile3506.Утре ще се отчиташ в Света троица  Hug.Айде, че минаха и ягодите, а така си ме наплашила, че не смея още да ги ям  Joy Joy

Дита, да овършееш новия магазин  #Crazy и поне единия чифт да са по-височки  Embarassed /то по вашите калдаръми не е баш за токчета, ама то не е и за колички, пък се оправяте  newsm78/

Тая вечер ме беше обхванала музата и преди малко правих тайно палачинки на Слави.Така се впечатли, душицата, явно съвсем съм го зарязала напоследък   Embarassed Heart Eyes Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 528

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Таш, няма друга като теб!

# 65
  • Мнения: 37
Мацкии, ЗЛАТНИ СТЕ!!!!!
Не мога да спя, посмях се на думите на Таш, голям образ си ти,,, !
Ах, Роси-роси..., душичка, всички сте ми големи другарииии.
Дес-мила, тенкю за писмото.Ах,ако и аз си получа после жирафа, лелеле=олелелел!
  bouquet

# 66
  • Мнения: 681
Такааа,започвам!!!Часът е 23:02 Таничка вече спи от 30 мин.,а съм я заприспивала от 21:45  #Crazy Тези дни е голям зор със приспиването,заспиването и спането по което и да е било време #Cussing out Втория зъб м**** м* как се вижда,ама не ще и не ще да излиза.Одеве като гледах в устата и ме се видя че наполовина е пробил,но не съм много сигурна,ох дано утре като станем да си имаме вече 2-рото зъбче  Praynig Praynig Praynig
Дано и на всички дечица сладки им излизат вече зъбките и да не ги мъчат вече  Peace
Ами друго ново е,че купихме проходилка миналия ден.Взехме я съвсем инцидентно и на прИмоция на Бертони е,някакъв нов модел дъра-бъра.Ми радва се детето като я сложихме в нея,търся сега фото на проходилката да ви я покажа,ако не намеря утре ще я снимам и ще кача снимки  Wink
Столче за хранене имаме,също е на Бертони,много не ме кефи,но какво да се прави подарък е  Rolling Eyes
Въли яко дъжд тези дни,но на пук на времето ние само дебнем да спре и сме вънка  Mr. Green Дадох в сряда първата кашичка на Таничка,оризова на Милупа,хапва си я добре детето,  bowuu  правих вече и кисел,ама хич не ме кефи,направих и и обикновенно кремче,добавих вътре плодово пюренце,та пак стана киселче   chef ,е по се ядва,купих и една бананова каша,пак на Милупа (то и млякотот нали ни е Милумил,та за сега сме на Милупови каши ).Гледам да разнообразявам следобедното хранене,кога каша ,кога кремче,киселче...Взех днес и едни бебешки бисквитки,мисля утре да и направя с АМ,апук да видим какво ще стане  Rolling Eyes
Някой давал ли е от спагетите Болонезе на Хип  newsm78 Мился утре да и дам,дано ги хареса  Flutter
Кате,честито ти ново Бу,леко и безаварийно каране и със здраве да си караш и возиш любите хора   bouquet
Роси  Hug Честити ти християнчета!Да са живи и здрави и дано Бог ги закриля  Praynig Много хубави снимки,разгледах ги всичките 24 страници  Peace И кръчмата беше 6 ,браво   bouquet
Жу,миличка стискам палци Стеф скоро да се оправи и да се приберете в къщи.  Praynig Когато имаш възможност пиши  Hug Hug Hug
СЕМ,приеми и моите скромни комплименти за страхотната снимка,абе незнам с фотошоп ли е,ама то хубавото си е хубаво  Heart Eyes Мани верно жуля коли и 3 в 1 много тия дни.Аз кафе не пия.  Crazy Влачихме,влачихме краката,ама ей сега като излезе нашето второ зъбче,ха на бас,че още някой ще има новоозъбен  Party Как е Моника?Целувки и за нея и за тебе  Hug
Приказливке,добре си ни се завърнала   bouquet
Просто Аз ,къде си?  newsm78 Добре ли сте?Надявам се всичко да е на ред.Пиши как сте  Heart Eyes
Валенсия,плюшените играчки и аз съм ги прала само 1 път,но те и без това са повече част от интериора,от колкото за игра  Simple Smile
Лучка мерси за почерпката,аз си взех и от двете  Mr. Green Да ти е жив и здрав момъка   bouquet Ти как си,учиш ли,аааа?Или сте го ударили на меден месец  Thinking
Гале нИ боЙ сЪ душа  Naughty шЪ гИ разбИйш утрИ,верваме ти  Peace Айде после ще черпиш  Hug
Дес,едно голямо  Hug и за вас,дано Хриска е добре и това да е било само моментно неразположение  Praynig
Умалелите дрежки ги нося у майка ми и ги прибираме там в едни шкафове.Може да потрябват някой ден  Rolling EyesАбе къде изчезнаха Шобошко,LDTT (незнам дали инициала беше така) ,Бътърфлай,Сес?....???
Мерги,Снимчица,Ели=== пишетееее  Hug
Айде стига за сега,после може да се включа пак  Stop

Ето това е проходилката,само че е в синьо и бананово  Sunglasses
Оооо 4 нови,пускам после ще чета  Peace

Последна редакция: пн, 09 юни 2008, 23:39 от sofchenceto

# 67
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
една мисия
http://bgfilmi.bnt.bg/

# 68
  • Мнения: 3 416
Софче -ти си най-последна тъй,че първа те почвам и  честита ви придобивка bouquet Дано да си имате утре зъбче и да ви свършат неволите Praynig
Дес-много ми е мъчно,че малката душичка Хриска повръща днеска Confused,много ми се ще да е зъбно неразположение както е предположила Роси и всичко да мине точно утре Praynig Почваме обратното броене и до сутринта всичко да е ок Hug
Жу-потресена съм бе...как мъничето ще е с пневмония Confused,вирусна ли е или се е простудил-какво казват? Дано има подобрение и той до утре! Praynig Praynig Praynig Мислим те да знаеш Hug Praynig
Гале- я сега тебе да те почна: какво си се запритеснявала за тоя изпит???? Ти на секциото отиде с усмивка и ведро настроение,та сега ли ще ми се страхуваш! Помня аз Naughty
Освен това Сончето хубав съвет ти е дала-тайната е да си максимално отпусната и да се наслаждаваш на шофирането,дори и да те скъсат! Не мисли за резултата-ако трябва и милион пъти ще се явяваш-все ще го вземеш! bouquet Аз бях изключително спокойна-неприсъщо за мен,но се наслаждавах изцяло зад волана и хич не бях напрегната-друг е въпросът,че сега вече нямам желане за шофиране.
Щях да пиша още,ама и аз съм изморена-чак ей сега сядам,докато приведа в ред всичко...
да се оплача и аз да не остана по назад Mr. Green
Ивче ми е много неспокойна тия дни,спането,ако може да се нарече нормално спане също е много неспокойно...все се върти,обръща се по корем и забива нослето в одеалото,все се извърта да се скрие..днеска плачеше много жално без видима причина,дори не се успокои и за миг от гелчетата за зъбки. Не знам дали са зъбки..Другото,което установявам,е че не дава да я сложа легнала или седнала и се гъне на мост (дали ме разбрахте не знам),не си сгъва крачетата,ами напротив-изпъва ги сякаш да стои права,даже не мога да я нахраня. Аа това нейно вирене на дупето и непрекъснато желание да се скрие и заравя все едно като щраус,не търпи друга поза,даже не иска аз да я нося. Какво може да е? С триста зора я приспах,ама така се е сгънала пак бе...ще се става и тая вечер милион пъти. А и времето както го дават страхотно Twisted Evil

# 69
  • София
  • Мнения: 614
Набързо се разписвам, че душицата ми се взе днес  Tired Сонче,  свате, същата работа сме и ние, особено вечерта  #Crazy Преди половин час заспа Василия, направо не мога да си позная детето. Не си щя млякото и като почна една истерия и напъване да бие по клавиатурата на компютъра / аз я храня на фотьойла, който ми е пред РС-то..../ Опитах се да и отвлека вниманието с какво ли не - не и не! Накрая се принудих, та извадих една нова клавиатура, почистих я и я сложих при нея в леглото  hahaha 15 минути има мир и спокойствие, обаче набара кабела и започна да дъвче буксата, и се принудих да я махна. Айде пак рев #Crazy Дадох й джиесема за малко, ама тя почна да го лапа и да му натиска копчетата, после дистанционното на ДВД-то подкара, абе копчалъци да има, и се успокоява... Обадих се на сестра ми утре да ходи да й вземе някакъв детски джиесем с копчета и лампички, че да миряса. А, и не ще да излиза от новата количка #Crazy Откакто сме я купили, по цял ден почти само там седи, играе и спи. В леглото се нерви, че не може да се изправи сама, и е мрънкане до откат. Ако я взема в мен, още повече истерясва. И сега като я сложих в количката, веднага си доизпи млякото и заспа точно за 1 минута. Прехвърлих я в леглото, де  Tired Не знам....според мен изживява пика на зъбните мъки и чакам всеки момент да избият. Горните венци също са и побебели и се виждат зъбчетата.  Да избиват тия пущини и да ми се успокои детенцето  Sad И на всички други дечица, дето се мъчат, пожелавам същото! Hug

Жу, много да го нацелуваш Стеф! Дано наистина да сте случили на точния лекар и бързо да се възстанови! Hug

Роси,  хубави снимки и много хубави хора на тях, ама как има нерви да качиш толкоз нещо  #Crazy Аз не бих извършила такова геройство.

Гале,  стискам палци утре! Разбий ги!  fingerscrossed

Таш, знаем ги тия номера  Wink  Правила палачинки на Слави......айде моля ви се! Я си признай бързо, че на теб ти се доядоха, и затова си се юрнала така по нощите да пържиш smile3534

Честита месечинка на Тони на Лучия. Да слуша много баба си и скоро да си се гушкат с мама! Heart Eyes

Ох, не мога повече, ще пускам нещо за приспиване и отлитам..... smile3524

# 70
  • Мнения: 160
Чудя се дали да ви пиша,защото съм така  smile3511...Габриела заспа в 20ч. и се събуди в 20.20ч.,та до 23ч.  #Crazy ,ноооооо да не си мислите че заспа и ще спи до сутринта  Naughty нееееее,след 25 мин. пак се събуди и ей до сега ми беше на цицата.Сега едва натискам клавишите,че ако пак се събуди  Tired
Рени,мисията изпълнена,чакаме 2009г.  Laughing ...Шивачки го свалихме от Замунда и още нещо трябваше да ти казвам  newsm78 ...да видях-аз имам такива чували и съм много доволна.Спейс бег са,еее единия издиша понякога,но карай  Laughing вършат ми страхотна работа и вече съм напълнила един с малки дрешки  Wink
Галакси, fingerscrossed всичко ще бъде наред.Утре карай така сякаш си простона курмуване,не мисли че си на изпит  Peace
Дес,кажи утре какво е казала педи.Дано да е от зъбките,макар че и това не е добре,че ако ги вади всички така,горката ти,а и детенце и то ще се измъчи.  love001 за трите!

Това е от мен  Confused отивам да си взема душ и лягам,чееее работа ме чака  Crazy

# 71
  • Мнения: 66
Айде да ви прегледам преди лягане - кой какви ги върши и за какво се бори...  smile3503
Таш - верно 15 кг не са за пренебрегване... Благодаря ти, че ми напомняш да не се самозабравям и да оценя и това, което съм постигнала. Пък иначе на живо верно съм си хубавичка  newsm03 (поне мъжа ми не се оплаква)  newsm62   Ама Билката може да ме защити и да каже, че нямам почти нищо общо с аватара  Joy
Дианче, айде утре ще е хубаво времето - беж по разходки, че да успокоиш малко нервите... Peace
Галакси - успех утре и спокойно... Малеее, кълбо от нерви си. Не се притеснявай.  Hug
За дневничето - аз редовно пиша в него - почти на всеки 2-3 дни стига да има нещо интересно, ама те сега правят такива номера, че все има нещо да се отбележи...
Дес, пиши утре като мине консултацията.  Hug
Софчеее, и аз много обичам да пия кола. Направооо. Ама пусто - сега гледам да ограничавам безалкохолното и ми е една мъка  Confused Иначе 3 в 1 -  Naughty там има захар, пък аз кафето го пия без.
Моника и тя е малко крива тези дни. Май и при нас ще има второ зъбче, щото с друго не си обяснявам кривотата й и така изведнъж проплаква. Даже преди малко ходих да я гушкам, че се събуди и плаче милото. То това не е било от бая време (да я гушкам през нощта). Спомних си как, когато имаше колики единствено спеше спокойно върху гърдите ми, легнала по коремче. Колко нощи така си откарвахмеее - аз полу-легнала облегната на 3 възглавници и така. Чак ми стана милно как съм си я гушкала по цяла нощ.  Rolling Eyes
Айде, лека от мен  smile3524

# 72
  • Мнения: 528
Обещавам, че това ми е за последно  Mr. Green

Цеце, май нистина преживявате пика на зъбната криза. Лилия се държеше по абсолютно същия странен начин  #Crazy Сега вече знам и като стане пак такава крива, ми е ясна работата  Crazy Дано скро и Васето се събуди със зъбенце  Heart Eyes
Аз се посмях на буксата  hahaha
Аз всички снимки ги качвам, защото нямам записвачка да си ги сваля на диск. Обаче днес заявих на мъжо, че трябва да си вземем и май е склонен да приеме  Mr. Green

Еххх, Мерги, наистина много липсваш  Tired  Hug

Сладурче,
иска да я носиш и да гледа от високо, затова прави така  Peace Не искам да си спомням как Ицко ми се гърчеше така  ooooh! Честно - съчувствам ти  Crazy
Забравих да ти кажа, че хич даже нямам ц*ц* . Даже се бях притеснила, че ще съм с такова деколте в църквата, обаче като сложих роклята  ooooh! То нищо не се вижда. Явно от сутиен ли от какво ли си се заблудила  Whistling   

# 73
  • Мнения: 3 416
Роси забравих да ти благодаря за предложението за елката Peace Hug.то верно,ако това не и привлече вниманието друго няма какво newsm78 И Ивче като Васето само да докопа дистанционното или телефона ми и глей майтап Whistling Аз,обаче и взех дтески телефон-да,ама не е будала и не го отрази,нали не е моя Mr. Green

# 74
  • София
  • Мнения: 2 348
Хелоуууууу!

 До преди малко имах гости. До масата се търкалят бутилки от бира, върху нея има разпънат шах, а наоколо се намират парченца салата. В стаята се носи миризма на печено пилешко. На бюрото си имам чаша бира и бисквитки (страшна комбинация  Sick ).
 Преди малко се открихме с една колежка, която също има бебе и ми задръсти компа със снимки. Е вЕрно е радост, ама чак пък 54 снимки....
 
 Вече си имаме стол за хранене, но няма да пускам снимки сега, че вече ми се раздвои погледа  Shocked Най-ефтиния е, който Коце намерил - 54лв.  #Crazy Е бива ли такова нещо? Ванилия като писа 24лв и аз това очаквах. Кеф му е на детето, но не може да седи дълго в него, че още не може да сяда хубаво по принцип.

Днес правих попара от овесени ядки на детето. С масло "Президент" по съвет на Рени. Оказа се, че той яде само когато в дозата в лъжицата има повечко масло. Иначе плюе  Crossing Arms .

Роси, посмях се, признавам си  Joy
Катя(тг)  Mr. Green А мен питаш ли ме, като трябва да карам за пръв път без инструктор? Дано се справя  Whistling . Коце е от февруари без книжка и ще му я върнат август. На морето аз ще карам  bowuu Разбира се, ако си купим кола  Rolling Eyes .
 Смешна работа. Продадохме колата, че да не се съблазнява Коце да кара без книжка, а той взе една служебна и не слиза от нея  Crossing Arms
СЕМ,  newsm09 искам и моя мъж да е фотограф! Чудесен аватар  Peace !
 Като се стопли времето ще дойда.
-Нощта ще минеме без сън...
 -Ще минем - каза ноемврийче
(дословно  Laughing )
Цеце, брях, това дете хиперактивно ще излезе  Party . А Митко още да се крепи седнал се учи  ooooh!
Плюшените играчки до сега не съм ги прала, защото все забравям  Blush И повечето такива са специално за малки деца, които не се скубят
Роси, като се разберете с Билката ми пусни едно ЛС в колко часа и къде ще се срещнете. Разбира се, че ще дойда  Hug
За дрешките - някои са за парцали, че са от племенниците ми и не са запазени вече. Другите ще ги дам на снаха ми, ако ги иска за тяхното бебе, а ако не - ще чакат братче или сестриче  Crazy
Жу, съжалявам, мила, че се налага да минаваш през всичко това и най-вече детето  Sad . Мога само да ти пожелая бързо да се оправяте и да се прибирате у дома  Hug  Praynig
Ванилия, приятеля ни сигурно е визирал "котенцата-цици"  hahaha Признай си, че българките са по-хубави. И внимавай какво ще отговориш, че да не те обвиним в антипатриотка  Naughty
Тали, никога де съм отричала приказката за гарджето. Гледам и аз стари снимки на Митко и си викам:"Бе той беше по-хубав някак си. Защо така ми изглежда грозничък сега на снимките  newsm78 "
Галакси, ще ти кажа най-изтърканата фраза: Буди спокойна, като шофираш  Peace . На първия изпит на изпитващият му направи впечатление, че съм страшно спокойна и ми направи комплимент  Simple Smile . Каза, че точно това иска да види.
Дес, какъв е отчетът от консултацията?
Рени, като започнах да чета заглавията... ми то се оказа, че половината не съм ги гледала  Embarassed . Но избрах своите фаворити.


Ясно ми е, че няма да изчистя тази вечер, но дали ще раздигам  newsm78


Последна редакция: вт, 10 юни 2008, 03:02 от skrech

Общи условия

Активация на акаунт