LaRedoute.fr - 66 - Обсъждане. Всичко за поръчката!

  • 36 651
  • 776
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 368
има ли някой който да е ходил днес на митницата в Пловдив дали работят в събота ooooh!

# 676
  • София
  • Мнения: 965
Момичета,
отдавна ги обсъждахте, но не си спомням какво коментирахте...
тези

хубави ли са и отговарят ли си на номера..
а цветовете?
Извинете ако се повтарям, но не можах да открия старите коментари  Embarassed

# 677
  • Мнения: 368
момичета обадих се преди малко на телефона от първа страница митница Пловдив човека е много любезен има четири пратки Ларедут от днес но мойта е няма Sad ако някой чака може да провери Peace

# 678
  • София
  • Мнения: 1 740
Алекс, а циповете на пуловера истински ли са? В смисъл могат да си се закопчават нали? Или са само декоративни?

# 679
  • Мнения: 5 790
Алекс, а циповете на пуловера истински ли са? В смисъл могат да си се закопчават нали? Или са само декоративни?

Могат да се откопчават и закопчават. Не са декоративни.

# 680
  • Мнения: 119
Alex , може ли да ми измериш дължината на стелките на обувчиците за малката сладуранка?

# 681
  • Варна
  • Мнения: 966
Момичета, моят проблем продължава. Как ли не се опитвах- не мога да си вляза в кошницата. Не мога да си я видя и да продължа съответно с поръчката. Какво да правя? Накрая ще се регистрирам отново, не виждам друг изход. А иначе на мейла съм получила код. Laughing

И аз имам същия проблем от вчера. Mr. Green
Не мога да си влеза в кошницата. Излиза ми жената с книгата. #Cussing out
Разчитах, че днес ще се оправи, но май ще трябва да им пиша. newsm78

Ако им пишеш, сподели моля те след това какво са ти отговорили.

# 682
  • Мнения: 4 202
Алекс интересувам се от палтото. То стои в кошницата ми, но се колебая в номерата. Кой номер взе ти? Как ти стои - широко, по тебе...

Палтото стои леко широко. Взимам винаги 38-ми номер, точно ми е.



Алекс1, може ли да премериш ширината при бюста и раменете?  Blush

# 683
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
момичета обадих се преди малко на телефона от първа страница митница Пловдив човека е много любезен има четири пратки Ларедут от днес но мойта е няма Sad ако някой чака може да провери Peace

Да по принцип са много любезни на пловдивската митница и се радвам, че отново е така  Mr. Green
Имаше период, в който бяха доста изнервени от редутски фенки, които се обаждахме и ходихме по милион пъти да проверяваме дали нямаме нещо.
Достатъчно сме облагодетелствани от факта, че не ми взимат пари за проверка или за получавана не пратките.
Личната ми молба е да не спекулираме с търпението на служителите в митницата и да си чакаме известията. Няма да пропадне света ако вместо в събота разберем за пратката си в понеделник  Peace
Извинявам се ако с написаното обиждам някой Hug Не работя в митницата и нямам познати там  Mr. Green
Просто ми е по-приятно когато обстановката там е ведра и не ми се помрачава настроението при получаването на чаканото колетче Peace

# 684
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Аз да попитам някой срещал ли е бебешко памучно одеалце в laredoute?  bouquet

# 685
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Аз да попитам някой срещал ли е бебешко памучно одеалце в laredoute?  bouquet
това?
http://www.laredoute.fr/vente-couverture-coton-tissage-en-relief … e&pagesize=16
разгледай и тук има и други завивки http://www.laredoute.fr/achat-maman-et-bebe-chambre-bebe.aspx?categoryid=45545090

# 686
  • на морето
  • Мнения: 1 392
Някакво мнение за това панталонче?Отговаря ли си на номера?
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=8231559& … ue&ksource=-1
Доди, панталончето е много хубаво и си заслужава до цент, но според мен не си отговаря на размера, макар, че други момичета казват, че е точен. По принцип нося 38 , но този, макар и 38 размер и еластичен /не много/, не можах да го закопчая и го подарих на приятелка. В колана на талията няма еластичност, така  че ти си прецени кой размер да поръчаш.
Много ти благодаря Hug-смятам да го поръчам,но може ли да ми опишиш какъв е горе-долу този цвят-craie ,че не можах да го намеря в таблицата с цветовете :)A така ли стои тесен надолу по крака? Simple Smile

# 687
  • Мнения: 9
ще започва ли намалението то 15.06 или ще чакаме още Rolling Eyes Grinning

# 688
  • Мнения: 4 202
ще започва ли намалението то 15.06 или ще чакаме още Rolling Eyes Grinning


Какво намаление?

# 689
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 565
ще започва ли намалението то 15.06 или ще чакаме още Rolling Eyes Grinning


Какво намаление?

Е, как?! Минат не минат 5 страници и някой започва да се чуди кога е намалението  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт