"Летен дъжд навън вали, ДЕКЕМВРИйчетата правят куп бели"

  • 17 752
  • 285
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 326
Алекс, я пусни един линк към темата, че и аз се интересувам! Мойте мъже щурмуват Рила, ама аз не се наемам с бебето... Как организирате спането, дай маршрута...Със сигурност няма да можем Юли, но може да ползваме инфото - и на мен ми се ходи!

P.S. Благодаря за поздравите! Радостите тепърва ги чакам, че откакто е хормонално дисбалансиран само ме ядосва!

# 136
  • Мнения: 3 695
НЕВМЕНТЕ, такава кукла като Аделинка забравя ли се!  Hug Пиши по-често!  Wink
moonlady, радвам се, че Нора вече е добре!  Heart Eyes
..в тая връзка я да ви питам...как се оправяте с КОСИЩАТА на момите? мойта сваля всичко де що се докосне до главата й ooooh! бретона й го режа, но отстрани косата все й се вре в очите, а не искам да я подстригвам пак късо  Confused
Вержи, с опашки не става ли? Те по-трудно се махат, особено с мънички ластички. Мойта мома за щастие е много търпелива към всякакви експерименти с косата йLaughing Да му мислим как ще ги учим сложните прически за по-нататък.   Thinking Simple Smile
Споделете, моля, къде биха последния Пентаксим на децата ви? Ваксината на Вики я биха в ръката, при все, че много ясно си спомням, че предишните ги биха в крачетата, ама педката беше категорична. Crossing Arms Тя мина отдавна де, не я мисля, но понеже Понтес спомена за накуцване и се сетих. Дано да му е минало вече на Алексис.  Hug

# 137
  • Мнения: 98
Alex-shu брой ме е мен сред планинарите, но точно този ден заминаваме на море на един чудесен къмпинг. Ако планирате друг преход ще се включим семейно - взехме си самар (доста успешен излезе, дребния заспа по обратния път) и Лазар щурмува Стара планина, планирали сме още доста места за покоряване това лято.

# 138
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
alex_shu и мен ме брой в групата на атакуващите, само че търся маршрут за август, макар че още не сме сигурни.... Пеш не е оставян за дълго изобщо, макар аз да съм сигурна, че той и бабата ще се справят, само мама незнам дали ще се справи. Даже май съм по навита и него да го взимам......В събота ходихме на плаж в Созопол без него, то едно мислене беше, едно притеснение без основание разбира се. Все пак ще ми е интересна темата.

# 139
  • Варна
  • Мнения: 893
 tini-mini хич нищо не помага! в момента в който приключа с прибирането на косището (с борба в свободен стил с елементи на кеч) само казва "джиджи" сграбчва всички ластици, фиби и т.н. изтръгва ги ако ще и със сноп коса и ги захвърля възможно по-далеч, или ги крие  Tired

# 140
  • Мнения: 1 212
Ех да ви имам проблемите на девическите мами  Hug ...  Wink Laughing
Не е лесно , сигурно  Grinning
Що Понтес или мене или коя да е от другите мъжки мами не ревне, че не смогва с прическата ?!  Party
1 ви номер с машинката - и проблема е решен поне за няколко седмици  Peace
Виж с ноктите и ушната кал , ако можеше така  Wink ... Whistling
За протокола - оставих със свито сърце и мигренни пристъпи от мъка отново ревящото си чедо в забавачката и чакам да отмине болката и нейно място да заеме облекчението , че мога да си сготвя и ушЪтъм наспокойствие .
Хайде до скоро, че ей го времето минало, и дошло да го взимам след някой друг час  Grinning
Хубава седмица !  Peace

# 141
  • Варна
  • Мнения: 144
На нас Пентаксима ни го биха в ръчичката миналата сряда и нямахме никаква реакция  , а на въпроса ми защо именно там , педито ми каза че след годинката ваксините се правят на ръката ! Peace

# 142
  • София
  • Мнения: 888
Хм, нашия беше в крачето Thinking

# 143
  • Мнения: 40
И нашата ваксина на Пентаксима беше в кръчето. Нямаше реакция, слава богу, че ни я биха и с още три  Shocked  ... така се бях шашнала, ама мина ... по живо по здраво  Hug

Маджеста, то за прическата няма да се оплача на Криско, ама като дойде време за машинката ...... #Crazy  голяма борба е, и резултата понякога е потресаващ  Whistling Blush  Laughing
Телетабистите ние отдавна сме ги открили. Голяма ни са любов. От тях научихме много неща, вкл и бай-бай. Тя мама месеци наред повтаряше като папагал, но резултат нямаше .... но виж от Телетабистите хихихихи
Ние сега сме на тема Елмо

Последна редакция: пн, 16 юни 2008, 17:58 от Tani@

# 144
  • Мнения: 3 326

Що Понтес или мене или коя да е от другите мъжки мами не ревне, че не смогва с прическата ?!  Party


Ващо тепърва предстои! Аз ревнах, като станаха на 7-8 години... Лабиринти искали, спирали, зигзази (така ли се пише?).... Тогаз да видиш ти чудо! Закупих професионална машинка, но с нея не придобиваш и професия лабиринтаджия (примерно)... та първите проби бяха ахаааа на косъм де си развалим роднинските връзки...

# 145
  • Мнения: 320
И ние прически не търпим!  Naughty
Първия Пентаксим ни го биха в ръчичката, втория и третия по мое настояване беше в крачето. Но ми казаха, че просто трябва да е мускулно, няма значение къде ще е. Peace

# 146
  • София
  • Мнения: 721
Ех да ви имам проблемите на девическите мами  Hug ...  Wink Laughing
Не е лесно , сигурно  Grinning
Що Понтес или мене или коя да е от другите мъжки мами не ревне, че не смогва с прическата ?!  Party
1 ви номер с машинката - и проблема е решен поне за няколко седмици  Peace
 
Magesta, взе ми думите от устата. Аааа, от прически ще се оплакват, не стига, че имате момиченца, аааа, да не съм чула Stop
Пешеходке, моят хубостник с тия два ръба отзад и завъртяни лизвания отпред...не знам какви лабиринти ще си прави Laughing Ще спонсорираме здраво производителите на гелове май Wink

tini-mini, на нас педито ни каза, че може и в ръката, и в крачето - нямало значение, но понеже другите са ни в крачето му я би там. Както казах, два дни куцукаше.

# 147
  • Варна
  • Мнения: 893
оо и лора има лизнато от крава отпред точно по средата на челото ,наследство от мама  Mr. Green , ще има да ме псува като порасне...отиде ни равния път  Rolling Eyes
много тежко ми беше по времето на Нирвана, че не мога да си направя гръндж прическата кат 'ората  Cry пууу кви сложни проблеми съм имала Joy
само да не се пищиса като леля си и да се подстриже късо Sad такава хубава коса има  Confused
днес се хранихме с вилица! понеже лъжицата трудно задържа храна във вертикално положение  Tired , доста умело и с минимални свинщини омаха половин купичка мусТака с кисело мляко  Peace да чукам на дърво заспа в 9:30, дано не се събуди като снощи  Praynig

# 148
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Петър пък с тая остра коса, усещам как ще ми се върне някой ден само с конска грива вдигната нагоре и на мене мигновенно ще ми се изправят косите, само дано татуировките ни спести  Mr. Green

# 149
  • Мнения: 3 326
, само дано татуировките ни спести  Mr. Green

За съжаление (от много акъл) изтрих снимките на татуировките, дето лично му ги направих (на големия) Sad! По едно време, беше луднал за тату... И аз му предлагам (вътрешно изтръпнала) - да му направя временна ( с перманентен маркер), да види как ще му се отрази и да прецени дали иска.... Та, поръчва си той котва на ръката... и аз захващам да "рисувам", но се получи нещо от сорта :
                                          Цанка и Стамат
                                       Приморско `67

Съжалявам, че нямам снимка - всичко това с правописа на второкласник с вродени умствени увреждания, бе - както си му е реда! Три я в продължение на 1 седмица, ама маркера - държи, не се дава... Та, оттогава и дума не е обелил  newsm78.

Общи условия

Активация на акаунт