ЕДНО ВЪПРОСЧЕ

  • 2 151
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 999
Не съм чувала такова нещо. Но аз не съм си подстригвала децата, защото исках да са с дълги коси.

# 16
  • Мнения: 269
Не съм го чувала това,но мисля че е тъпо.даже по-добре да се подстригва да му се пооправи пухчето на главата.
Но съм чувала,че жената докато е бременна не трябва да се подстригва.

# 17
  • Мнения: 1 666
Да, чувала съм го. Без да ми бъде дадено обяснение защо. Поредното глупаво суеверие! ooooh!
Моят син го подстригах за първи път на 11 месеца.

# 18
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Да чувала съм нещичко, но не вярвам на суеверия!

# 19
  • София
  • Мнения: 39 761
Чувала съм, но не съм го спазвала. Дияна нямаше много коса, само бретона й подстригвах.
Малкият обаче се роди с доста дълга коса. май преди годинката ще бъде подстриган Simple Smile

# 20
  • Мнения: 523
Не , не съм чувала. Не вярвам в суеверия.

# 21
  • Мнения: 7 201
Дам  Whistling чувала съм но идея си нямам защо ..... някакво суеверие ще да е  Wink
Peace Не сме го подстригвали,поради факта,че нямаше к'во да се стриже. Mr. Green

# 22
  • Мнения: 9 973
фризьорката ми се хвали,че внучето си е остригала на 8м.

# 23
# 24
  • Мнения: 583
Не съм чувала,но вероятно е поредното суеверие,както онова с миглите или косата да се подстрижат за да се сгъстят newsm78като генетично не му е заложено на детето да бъде с големи и гъсти мигли или къдрава коса...как това ще се случи с подстригване newsm78 newsm78 newsm78

# 25
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Глупости Naughty
Аз на моя син косата му я подравних на 3м Peace

# 26
  • Мнения: 173
Не сме се подстригвали, затото нямаше какво. Само съм и хващала малко бретона. Но ако има дълга коса, която да пречи, щях да я подстригвам колкото пъти се наложи

# 27
  • Мнения: 512
Поредното безсмислено суеверие Mr. Green

Мммммммда, не бих обръщала внимание на подобни глупости. Има ли нужда от подстригване - подстригвай!  newsm10

# 28
  • София
  • Мнения: 521
Поредната градска легенда..  Shocked Каби е подстригван поне 3 пъти преди да навърши 1 год.!
hahaha
До тук Ники е подстригвана 1 път и то още на 5 месеца Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 674
Не съм чувала сигурно е поредното суеверие
Най-вероятно.Ние не сме се подстригвали,не от суеверия,а защото нямаме коса/така е и с двете ми деца/Родиха се почти без косичка и до годинката едва се облече главицата.Но ако имаха бих го подстригала

Общи условия

Активация на акаунт