За различните образи..

  • 2 198
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 448
Не познавам чак толкова много хора от виртуалното пространство и на живо, за да преценя има ли голяма разлика, но обикновено хората казват, че се разочароват, аз може би съм от късметлийките, защото съм оставала по скоро приятно изненадана от живото запознанство с хора от виртуалния свят.  Grinning

# 16
  • Мнения: 604
И аз мисля че всеки от нас има няколко лица дори и да не си го признава!
Правим го неволно според ситуацията но чак преиграване-не мисля!

# 17
  • Мнения: 7 112
Нима хората, които си мислим че познаваме, ги познаваме наистина?

# 18
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Реално погледнато в моята глава съжителстват 2-3 като събирателния Андрюз на Тери Пратчет така, че съм различна не само във виртуалния, но и в реалния живот. На всичкото отгоре съм руса! Много сме - силни сме! Поне докато съжителстваме кротко в тясното, но затова пък, кухо пространство на главата ми.

# 19
  • Мнения: 677
Нима хората, които си мислим че познаваме, ги познаваме наистина?


Много ясно, че не. Кво остава за тук. Бе, аз себе си не познавам, постоянно се изненадвам и си се учудвам.

# 20
  • Мнения: 17 546
Нима хората, които си мислим че познаваме, ги познаваме наистина?
Това е философски въпрос и може да се напише цяла книга по него. Твърде обширен в своята същност.

# 21
Във всеки от нас живеят поне двама човека. Единият е този, който си мислим че сме, а другият- човекът, който сме всъщност. Да живее шизофренията   nnnuu

# 22
  • Мнения: 677
Във всеки от нас живеят поне двама човека. Единият е този, който си мислим че сме, а другият- човекът, който сме всъщност. Да живее шизофренията   nnnuu

За теб знаем, ти даже и във твоят форум си комуникираш сам със себе си.

# 23
  • Мнения: 2 448
Нима хората, които си мислим че познаваме, ги познаваме наистина?


Много ясно, че не. Кво остава за тук. Бе, аз себе си не познавам, постоянно се изненадвам и си се учудвам.

То пък не е и необходимо да си изял един чувал със сол с някой , за да ти е приятен/неприятен . Чак до някакво пълно познание. Дори не мисля, че е необходимо да познаваш в големи детайли повече от 2 -3 души.
А за себе си, вече почти не се изненадвам, явно съм се опознала достатъчно или просто съм станала скучна.  Confused

# 24
  • Мнения: 7 112
Никак не е философски въпроса - голата действителност е.
Както Тонката е казал, че понякога себе си успяваме да се изненадаме, а за друг човек какво? Просто го приемаш такъв, какъвто е. Не е наша работа да го отремонтирваме. Еле пък някоя незнайна форумска особа (само Сладко-киселия сос може да бъде млеко насоляван  Mr. Green)

# 25
  • Мнения: 17 546
Във всеки от нас живеят поне двама човека. Единият е този, който си мислим че сме, а другият- човекът, който сме всъщност. Да живее шизофренията   nnnuu
За теб знаем, ти даже и във твоят форум си комуникираш сам със себе си.
Стоене ти ли си бе? Mr. Green

# 26
  • Мнения: 4 734
 Същата съм си. От тук лично с никого не се познавам. Не че не съм имала възможност, но ми е неловко някак дори да пия по кафе с някое момиче.
 Отдавна не хвърлям излишна енергия да се чудя кой от тук се прави на нещо, което не е в действителност. Човещинка е да искаш да се подърлиш с някого, а вкъщи като не смееш щото може да ядеш шамари най-лесния начин явно е да пръскаш плюнки тук  Mr. Green
Във всеки от нас живеят поне двама човека.
Това ти ли го казваш или вътрешното ти аз ?  Laughing

# 27
  • Мнения: 4 965
Нима хората, които си мислим че познаваме, ги познаваме наистина?



Собственият ми баща вчера заяви, че аз живея няколко паралелни живота и той не може да се ориентира кога коя съм. newsm78

# 28
Wine Glass Тони, наздраве! На чашка викам дето ще проумееш, че аз не съм той.

# 29
  • Мнения: 4 300
С две думи подкрепяте , че
виртуално не показват черти от характера си, които нямат смелост да покажат в истинския живот?
Малко психология ми се искаше да прочета. Иначе че никой не се познава напълно, ок. Все пак за констатни прояви иде реч.

Общи условия

Активация на акаунт