МАЙска мама гушка свойто бебе, а пък то доволно дреме (4)

  • 13 880
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 389
Здравейте в новата тема. Алабала
Orchidee®,и аз имах пробождания от време на време,но от скоро не ги усещам.
oncheto,и мойта педиатърка м иказа да почвам със соковете,но аз нямам такова намерение.Сокчетата обаче помагат за запек.Ти си преценявай
За коликите от вчера ѝ давам Инфакол.Ще видиме какъв е резултата.Коликите ѝ почват към 17.00ч
Нещо се разплака.Доскоро

# 16
  • Мнения: 79
Ето ме пак. Искам да ви попитам каква вода използвате за приготвянето на АМ. Аз използвам чешмяна вода и я преварявам с ел. кана. Страх ме е , защото водата тук е много варовита .Знам, че не е добре да се дава минерална вода. И се чудя какво да правя.
Само да вметна за Colief ,от както взехме да ги използваме акото на бебка стана по-рядко. Преди като й давах Саб Симплекс акаше твърдо и много се мъчеше детето. И още нещо след като се отворят капките трябва да се съхраняват в хладилник.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ето ме пак. Искам да ви попитам каква вода използвате за приготвянето на АМ. Аз използвам чешмяна вода и я преварявам с ел. кана. Страх ме е , защото водата тук е много варовита .Знам, че не е добре да се дава минерална вода. И се чудя какво да правя.
Само да вметна за Colief ,от както взехме да ги използваме акото на бебка стана по-рядко. Преди като й давах Саб Симплекс акаше твърдо и много се мъчеше детето. И още нещо след като се отворят капките трябва да се съхраняват в хладилник.
Анабел, и аз преварявам чешмяна в ел кана, минерална не се дава.Може изворна ( не се преварява!) но аз мисля да изчакам още за нея, все пак с каната ми отнема 2 минутки Peace

# 18
  • Мнения: 2 910
Хайде и аз да се запиша в новата темичка Hug
Алабала   bouquet

Добре, че днес времето се пооправи, та излезнахме на разходка, иначе няколко дни вкъщи ми беше кошмар Crazy Сега Дени ще яде и пак излизаме, че навън разходките добре му се отразяват.
Анабел, аз също преварявам чешмяна вода и после прецеждам през марля. Минерална вода в готов вид незнам, дали е добре да се дава все още, но пък знам, че не трябва да се преварява.

Грета, когато дъщеря ми беше бебе все към 17ч. започваха коликите и продължаваха няколко часа. Засега положението при Денислав е добре, от време на време присвива крачета, но захапе ли биберона и спира, което ме навежда на мисълта, че не са колики newsm78

Маги, имаш бебе за пример, все такъв да му е режима Hug

# 19
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
мойта Неда се е пристрастила към циците ми и ме ползва като биберон за да заспи
аз само и тъпча биберона в устата но тя не винаги го иска.
имам 3 различни  форми е но тя не ги иска.
много рядко се случва да се излъже и да заспи преди да се усети че смуче биба

и когато спрем да кърмим как ще се справим с тази мания ?
Prizmo,моята кукла ми прави този номер, но майка ми я научи с бибата. Иначе преяжда и съвсем я заболява коремчето. Сега заспиваме всеки път различно- и сбиба, и с цица и просто така, без нищо в устата, зависи на какъв кеф сме. Едно е сигурно, в количката на вън заспива на мига!
На някой от вас педиатърката каза ли за сокове?
наща реши на 38 ден да й дам и морков и ябълка.Е не съм давала
Само питам има ли и друга педи,казала същото.
И знам ли? Да пробвам ли със сок? Какво ще кажете?
Моята лекарка каза ама никак да не бързам да давам сокове, рано е още за подобни неща. Каза, че детето се развива доре и не му е нужно да му се претоварва коремчето от сега. По- нататък ще му направим схема за захранване, но това след 4-5 месец.
Охх, забравих да ви питам имате ли леки прибождания в гърдите, понеже аз все още съм в чуденка дали да се изцеждам, моя лакомник много добре ме изпразва, и все се чудя, та дали тези прибождания са от млякото или не newsm78
Orchidee® и аз имам пробождания веднага след кърмене. Предполагам, защото гърдата се пълни с мляко. Ама това са си мои предположения. Иначе повече от 5 грама не мога да изцедя след кърмене, бебка ме изцежда до дупка!

# 20
  • Мнения: 1 492
Alabala, благодаря  bouquet

Мамчета, какво мажете зачервените дупета? На Ана и излязоха едни пъпчици по дупето и срашно червено ми се струва. Педи ми изписа едно синьо багрило, като мастило ставало.Въобще не си направих труда да го купувам, при толкова много мазила на пазара, тя ме върна в 19 век. Tired

# 21
  • София
  • Мнения: 448
Алабала,благодаря за темичката  bouquet

Аз пак да попитам за капките на Вики?Как се казват?При нас ревът от колики е неописуем,а пробвахме всички известни методи и капки.Вчера купих и Ентерокинд.Капя му ги в устичката 30 мин преди ядене.

# 22
  • Мнения: 50
Alabala, благодаря  bouquet

Мамчета, какво мажете зачервените дупета? На Ана и излязоха едни пъпчици по дупето и срашно червено ми се струва. Педи ми изписа едно синьо багрило, като мастило ставало.Въобще не си направих труда да го купувам, при толкова много мазила на пазара, тя ме върна в 19 век. Tired
разтвор на пионктанин ли е?маже се на върха на пъпката със клечка за уши и пъпчиците завяхват и по бързо минават.

# 23
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
камелия, ако е това, което казва lapence хич няма да съжаляваш, че те е върнала в 19ти век.

# 24
  • Мнения: 420
Здравейте!И ние днес минахме през първа консултация.Нашия юнак наддава с бясна скорост,по-тежък е с 1700гр. и е пораснал с 4 см.Да се похваля ,че е само на кърма newsm44 Имаме много кофти корички  по веждите и по скалпа,изписаха ни мехлемче за тях.Сложиха ни и имунизацията  и тази вечер сме без баня.За колики му взех Ентерокинд,да видим дали ще помогнат.

Последна редакция: пн, 09 юни 2008, 18:06 от joji04

# 25
  • у нас
  • Мнения: 5 717
joji, браво, добре си похапва малкия Иво  Peace

Последна редакция: пн, 09 юни 2008, 19:58 от Sinara

# 26
  • Мнения: 291
запис и от мен:)
аз съм ни жива, ни умряла спи ми се ужасно и съм страшно изтощена стия мъници
повечето време съм сама с тях и направо ми идва да ревна та да не млъкна:(
душишки мамини все ги мъчи тия колики Sad видях полза от хомеопатичните американски хапчета но свършиха а трудно се намират
сега варя 3бр.б-ни лукчета в 200мл вода ама пък от тях спряха да си ядат млякото:(
абе ад направо #Crazy

# 27
  • Мнения: 389
joji04,добре сте си хапвали.Защо няма да се къпете?На мене пед. ми каза че може да се къпе,нищо че е боцната

# 28
  • Мнения: 34
Алабала    bouquet

Аз давах Аптамил Пре и изобщо не бях доволна. Крис имаше запек и пищеше от колики. От 3 дни минах на Милумил ХА Пре и коликите спряха (не съм сигурна че храната е причината) но и вече няма запек. 

# 29
  • Мнения: 37
ХАЙДЕ и от мен запис на новата темичка
Алабала благодаря Hug
За водичката и аз преварявам чешмянка Flutter
но нали така каза Педи явно другата нестава за бебета
ох бебка става малко невничка явнокаките за колики не ни пмагат особенно
но за сега е търпимо ако видя зора ще взема капките Колийф нали са много хвалени Flutter
Иначе ние нямаме изграден режим  Rolling Eyesвие как сте със режима майчета newsm78майта бубка през деня ако не я събудя може и да не яде по 5 часа направо ме изумява не мога да я събудя да яде голям ни е зор ,а вечерите една със една не си приличат снощи бяхме като по учебник от последното ядене което беше във 1часа ме събуди тя във 6;30 да яде беше много яко ама не всички са такива по принцип съм дежурна ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт