Тук са акостирали дюканки амнезирали 108 тема

  • 46 927
  • 990
  •   1
Отговори
# 120
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Е, добре де - нали маизена може, а то си е пшенично нишесте - или поне така беше обяснено - за сгъстяване на кремчета супечке и т.н.
Може като част от това да се ползват овесените трици с 1л. пшенични трици. Който му се експериментира, да пробва - аз ще го пробвам в уикенда.
Царевично нишесте...и като пускаш рецепта я пускай във вид съобразен с режима,защото новичките ще се объркат  Peace
мамсHug
рене-  просто пий повече вода тия дни и виж как ще се чувстваш  Peace
МаМаКуин Светкавицата - ако не си спортна натура и не си спортувала до сега 1 и 2 фаза не са най-подходящото време и място тепърва да започваш, като минеш в трета фаза рипай колкото щеш /това естествено не означава, че ако сега си се нахъсала ще чакаш да ти замине на кино ентусиазма  Sunglasses/
Готини снимки видях с много добри резултати  Peace

# 121
  • Мнения: 1 875
МаМаКуин Светкавицата, идеята на Дюкан да не се спортува пез първите две фази се основава на факта, че на дебеличкият човек волята му трябва за друго Simple Smile И не се препоръчва спортуване по време на интензивно отслабване. Другата причина е, че дебелият, който има да сваля доста кг - лесно се уморява. Физическото усилие може да увеличи умората и да намали решимостта.
И третата е, че дебелият по презумция е тромав и да спортува може да бъде даже опасно.
Аз карах вело веднага след ударния етап и почтии 3  месеца от втория. После ми омръзна Blush
И сега, когато вече е задължително да се спортува, мен ме мързи много. Но за втори път, откак съм в 3-та ходих на фитнес, което пак е нещо. Simple Smile

Росченка, Деата Heart Eyes

# 122
  • София
  • Мнения: 2 623
Благодаря момичета   bouquet
Орелия както винаги изчерпателна
и отзивчива   bouquet
Успех на всички и ........... ще отложим
физзарядката за по-натам.
След месец съм на море и ще наваксам
с плуване  Hug

# 123
  • Мнения: 456
Утре започвам ПЗ дните. Да видим как ще ми се отразят  Thinking Реших да не удължавам ударната фаза - 5 дена мисля че са достатъчни.
stasssy, разликата е очевидна  smile3501 Ама и режима е супер - хапваш си доволно и въпреки това слабееш  Laughing
И малко самореклама  Embarassed Днес ми се повдигна самочувствиета. Излязохме следобеда на разходка с мъжа ми, облякох се малко по-хубаво от обичайното с дрехи, които избягвах да обличам тъй като доста ми стягаха преди и той не спря да ме хвали колко съм красива. И като се прибрах ме, като се преобличах обяви че и необлечена съм много хубава. Не ме беше хвалил за тези неща. Е, аз под 55 не съм била, по-скоро към 60  Embarassed
Лека вечер на всички!

# 124
  • Мнения: 172
МаМаКуин Светкавицата, наистина много килограми си свалила само за 14 дни. Сигурно е до организъм  newsm78. През първият месец свалих 7 кг, а през вторият 5. Но при всички е различно.

По отношение на гимнастиката, в началото и аз бях решила да спортувам и всяка вечер играех упражнения (коремни преси, лицеви упори, клякания, повдигане на краката от легнало положение и други, които ми и е трудно сега да напиша). Мои приятелки ми казаха да спра, защото когато мазнините ми ще се превърнат в мускули. А аз не искам това.  Rolling Eyes Когато сваля излишните килограми ще се заема отново, за да се стегна.

Но през деня гледам да се разхождам повече и с бързо ходене.

# 125
  • Мнения: 663
Момичета много нещо сте изписали днес ....ще чета когато мога сега
имам един бърз въпрос .... цял ден съм "утрепана" ...."отнесена " .... (настинах тези дни май) ... сега съм с 38:5 С .... кое да пия ...Колдрекс (прахче ) ...или Хюмексгрип

трябва тази вечер да се вдигна защото утре пътувам и имам доста тежки срещи ...а и аз ще шофирам (утре до Пещера , другиден Пазарджик после до белово и септември ...ииии май в петък съм в Марица ) ...
кажете кое е по ефектитивно от двете

ПП извинявам се за тъпия въпрос но ...в момента просто немога да мисля ... (аз изключително рядко вдигам температута ) ... и когато се случи съм НЕЩАСТНА СМАЧКАНА УБИТА ...ииииии ТЪПА

Последна редакция: пн, 09 юни 2008, 20:08 от Цоци

# 126
  • Мнения: 738
Здравейте и от мен?Аз съм една поизкукала кърмачка и ще се опитам да се наредя при вас (при по-слабичките ако може  Mr. Green)!Искате ли нови попълнения, че те сигурно старите доста са поотслабнали-като им гледам линийките! Heart EyesПочнах диетата от днес и то както си му е реда-отначало и с ударния етап!Моето кърмаче е вече доста голямо и ако реши да се откаже от млечицето си, то аз съм "за"!Иначе не се тревожа за него, защото той вече хапва всичко!Дано и аз скоро сваля заветните 11 кг!Успех на всички и ще ви следя!

# 127
  • Пловдив
  • Мнения: 14 105
Добре дошла   bouquet Предполагам си прочела, че кърмачките са на трета олекотена фаза.

# 128
  • Мнения: 5 026
 
Момичета много нещо сте изписали днес ....ще чета когато мога сега
имам един бърз въпрос .... цял ден съм "утрепана" ...."отнесена " .... (настинах тези дни май) ... сега съм с 38:5 С .... кое да пия ...Колдрекс (прахче ) ...или Хюмексгрип

Аз съм за Колдрекса  Peace Скорошно възстановяване  Hug

Вещи, твоето детенце беше с висока Т тия дни, нали? Как се пребори? Извинявам се за спама   bouquet

# 129
  • Мнения: 37
Здравейте и от мен!

Виждам все повече и все по-разхубавяващи се дами в Дюканските редици! smile3501
Поздрави и успех на всички - заедно ще гоним целта докрай!

Най-после сядам да пиша и аз. През тези 2 месеца, откакто съм на режима, ми се случиха (и за съжаление продължават да се случват) лични трусове от всякакво естество. Първо, наложи се милото скорострелно да смени работата и да започне в друг град, и се виждаме само през почивните дни. Междувременно във фирмата, в която работя, отново има преструктуриране, и отдавна беше ясно, че моят отдел няма да го има. Слава богу, след инфарктни почти 2 месеца, се "преборих" да остана.
И за капак на всичко, утре влизаме в болница с малката за втора операция на очичките (освен всичко друго трябваше и да я водя по консултации, тестове и изследвания)... Сили не ми останаха.   smile3511
На всичко отгоре изобщо не мога да измисля какво и как да ям през тези 3 дни в болницата, така че поне да не съсипя това, което постигнах досега?!

Извинявам се за тона, много депресиран пост се получи.  
Моля ви, дайте някаква идея за режимно хранане в болнична обстановка!

# 130
  • Мнения: 192
Искам да попитам нещо, което може и да е обсъждано назад в темите. Та въпросът ми касае всички девойки в 4 фаза - ако усетите, че качвате някой друг килограм как се справяте с него? Минавате ли за няколко дена на П дни или има други хватки?
Много ще ми е интересно да поговорим за това, защото тази фаза си е най-дългата от целия режим..
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Здравей, Munichka ! Аз съм в четвърта от скоро. Вече по- рядко се качвам на кантара, а не както преди всяка сутрин с желание да видя минус  Whistling. За мое щастие не срещам разлики по- големи от килограм, въпреки че възвърнах тотално стария си нездравословен начин на хранене с полуфабрикати, тестени изделия, и нещо сладко за десерт. Когато усетя, че дните с ядене на такива боклуци стават повече от тези с плодове, зеленчуци, месо и мляко - се сещам да направя  ПЗ. Приемам го като прочистване на организма  Mr. Green :  А строгият протеинов ден си остава- не е задължително да е четвъртък  Peace .
      Давам си сметка, че всеки организъм е различен и едва ли всяка от нас ще задържи свалените кг. ако не ограничи някои храни до минимум, така че един протеинов ден наистина да е достатъчен винаги.  Hug

Последна редакция: пн, 09 юни 2008, 20:21 от SECILIA7

# 131
  • Мнения: 239
Ми лейди, стискаме палци за детето ти, дано всичко мине добре!

А аз имам питане за храна - още съм ударна фаза и ще правя дробчета. мога ли да добавя 2 скилидки чесън в соса от кисело мляко? Благодаря предварително!

# 132
  • Лом
  • Мнения: 235
във втора фаза може ли пълнозърнест хляб  newsm78 щото явно в първа не може

# 133
  • Мнения: 279
Добра вечер, прекрасни амнезирали дюканки  bouquet
При мен нещата са четвъртофазни и за сега удържам фронта Simple Smile
Винаги, когато имам възможност, ви чета и много ви се радвам Hug
Успешна седмица  bouquet

# 134
  • Мнения: 309
... мога ли да добавя 2 скилидки чесън в соса от кисело мляко? Благодаря предварително!
Даааа  Peace

във втора фаза може ли пълнозърнест хляб  newsm78 щото явно в първа не може
Нееее  Stop Жозефа, мила, прочети първия пост и ще ти се поизясни режима.

Ми лейди - успех за детенцето!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт