ЮЛСКИ бебчета '08 (тема 62)

  • 11 204
  • 286
  •   1
Отговори
# 225
  • Sofia
  • Мнения: 9 796
Ketito, честит рожден ден!


И аз вчера си мислех за Катинче, жалко че така и не се върна.

Донка, да снимам ама нямам фотоапарат smile3518 Моят го взе майка ми за Америка, а този от офиса го взел колегата #2gunfire Толкова работи искам да снимам. Памперса си е точно като памперс но отгоре е с ластици и затова е като бикини. Т.е не се разтваря ами си е като гащи. Но надолу си е плътен като памперс за възрастни, няма нищо общо с тези еднократни гащи. Аз си го взех от аптеката до нас в Дружба 1, имаше различни размери, аз си взех L щото корема сигурно ще ми е още голям. Ако майка ти е далече мога да ти купя един и да и го дам някъде, той е някакви си 80ст.

Аз да ви кажа имам ужасни болки в едната длан, сутрин е нещо страшно - изтръпнала ужасно и боли. Четох в книгата, че това бил някакъв синдром тунело-не знам си какво. Нищо не помага - нито разтривки, нито мазане. Някой има ли нещо такова? newsm78

# 226
  • Варна
  • Мнения: 441
Тити, при мъжа ти ли  Heart Eyes?
Аз чакам някой да ме закара да чистя  Crossing Arms.
Днес трябва да ми пристигне един колет. Нямам търпение.

# 227
  • Мнения: 682
ketito, честит празник! Бъди много щастлива и обичана!
vessi to, доки не ти ли предписа някакви лекарства? Моята плацента също е към 3 степен на зрялост и сега трябва да пия Мангерот и Дузофарм(има съдоразширяващо действие, с цел да снабдява по-добре бебето с кислород и храна). Въпросния Дузофарм не ми го продадоха в аптеката. Опулиха се и ме попитаха - "Ама за Вас ли е? "Според тях не бил препоръчителен препарат за бременни, тъй като не са правени никакви изследвания каква вреда може да причини на плода. Сега не знам какво да правя. Ще звъня на доки да го питам. Междувременно се разрових из нета и прочетох, че и други бременни с преждевременно узряла плацента или намалели околоплодни води са го взимали. Някой може ли да даде инфо по въпроса?

# 228
  • Мнения: 2 323
Kokolina, питай моля те за тези лепенки. Аз също ще говоря с моя лекар за тях....Не знам дали ми е много зор самия белег, колкото срастванията с оглед бъдеща бременност. Но за тая цена си е направо супер. Че Циката /мерси Аелия, че ми спести срама, аз сега все ги наричах - ония лепенки хахха/ е към 70-80лв по мои спомени.

Танита
- за праха на Бамбино 1кг за 70 пранета - така пише в Данет...Ще го видя на живо какво пише, да не би да е грешка.

Кетито - ЧРД!!! Бъди много щастлива. Загърби лошите емоции. Може би ти е трудно, защото са ти близки, а не са и разбрали как са те обидили...Не съм попадала в такава ситуация, но като се знам каква съм чувствителна, сигурно щеше да ми държи влага мнофо време. Но може би е добре още сега да се разберете - направо ги питай дали наистина не са разбрали и да приключвате историята още сега. Ако влачиш такива емоции дълго време става още по-гадно...Весел празник!

Ками - ако ти кажа, че не съм приготвила нищо...Как да не съм изнервена. Сега във вторник живот и здраве ще взимаме ново легло + скрин. Ако ми хареса  Laughing Отказах се да спи в сгъваемата кошара Rolling Eyes Ако не ми хареса - ще мислим вариант В  Laughing Дрехите не са подредени /съответно изпрани и изгладени/...абе уж нямам много ама ми е едно такова леко изнервено, че не съм си подредила гнездото  Laughing

НБМ - това ли се каззват ,,превръзки за родилки,, за които говори ДеЩоВиди?

Тити - хич не ти завиждаме да знаеш.  Mr. Green

# 229
  • Мнения: 4 371
Като родих Пепи бях дала зор за еднократни гащи, но нямаше. Майка ми ми беше взела памперси. Но бяха S размер Thinking
НБМ, ти пробва ли го този L?

# 230
  • София
  • Мнения: 979
Добро утро и от мен!

И аз съм днес на преглед. От няколко дни имам контракции пак и не мога да си намеря място, да видим какво ще ми каже доки.
На мен за отоците -ходих на хомеопат и ми предписа едни хапчета, сега съм доста по добре е има какво да се желае, но и това ми стига.

Кетито , честит рожден ден!

# 231
  • Мнения: 69
Ох, да ви кажа - гърло е, ей сега ми каза, че като преглъщал, го боляло. Сега ще почвам да се чудя дали е вирус или настинка. В събота бяхме на плаж, а водата е към 20гр., той като влезе и не мога да го изкарам - беше му посиняла устата. Освен това все на течение спим заради мене, направо не знам...
Почвам си аз лечението, пък дано да мине бързичко.
Вече мога да кажа едно ведро: "Честит рожден ден Кети!"
Момичета, сякаш Нип не е писала скоро?

# 232
  • Варна
  • Мнения: 289
vessi to, доки не ти ли предписа някакви лекарства?
Не, нито моята докторка, нито доктора при който ходих вчера да говоря за раждането... Rolling Eyes Смятат явно че няма за къде да се спира този процес в тези седмици/ако изобщо е възможно,де/трябва само да се следят тоновете на 10-тина дни.. По-скоро може да се наложи предизвикване на раждане по-рано, ако е необходимо- към началото на юли 5-10 евентуално ..знам ли...Оф, хич неща да си мисля много...

# 233
  • Мнения: 4 371
и ще добавя, че за сведение на посрещачите, съм в Бургас  Wink
Как стигна до там? Не те ли беше страх да пътуваш?
В С-я ще раждаш, нали?

# 234
  • Sofia
  • Мнения: 9 796
Етооо намерих подобни памперс-гащи в нета:


Гледате тези най-отгоре, дето са с ластик.

# 235
  • Мнения: 4 371
Ааа, моите бяха с тънък ластик отгоре, не с толкова широк Thinking

# 236
  • Мнения: 2 323
ООО, НБМ, май не са такива, тя каза, че са превръзки. Чакам да се включи с инфо. А с това ще ти бъде ли удобно? Тези са си съвсем като памперс

# 237
  • Sofia
  • Мнения: 9 796
Ааа, моите бяха с тънък ластик отгоре, не с толкова широк Thinking

Моите са точно като тия на снимката Peace

Цитат
author=Aгата ® link=topic=302750.msg7761627#msg7761627 date=1213168299]
ООО, НБМ, май не са такива, тя каза, че са превръзки. Чакам да се включи с инфо. А с това ще ти бъде ли удобно? Тези са си съвсем като памперс

Ама аз нали ви казах, ще си взема еднократни бикини, а тия си взех само за да не ми изтекат водите на седалката в таксито до болницата hahaha

# 238
  • Мнения: 1 584
На нас в болницата ни даваха превръзки, като тези в ляво на снимката. Даже ни казваха да ги слагаме по 2 една върху друга - по средата става дебела да попива и се издължава назад.

В началото се сменят доста често и мисля, че тия памперси няма да са много удобни Thinking

# 239
  • Мнения: 326
Kokolina, питай моля те за тези лепенки. Аз също ще говоря с моя лекар за тях....Не знам дали ми е много зор самия белег, колкото срастванията с оглед бъдеща бременност. Но за тая цена си е направо супер. Че Циката /мерси Аелия, че ми спести срама, аз сега все ги наричах - ония лепенки хахха/ е към 70-80лв по мои спомени.
Aгата, направих се на нахална и се обадих директно да попитам в Екофарма http://www.ecopharm.bg/lang_bg/products.php
Бяха много любезни да ми отговорят. По принцип лепенките - наречени "хеликол" се продавали чрез дистрибутори, но нямало проблеми и да се направи заявка по тел и да се иде на място да се вземат. Офиса им бил някъде в Лозенец, ул. Хаджикоцев (за улицата не съм много сигурна че я чух правилно). Така, че ако искаш се обади на тел 02 / 950 44 10 и питай за лепенките.
Те били с размери 10 см./5 см - 15лв. Имало и по-големи, но тези си мисля, че са за нас.
Както писах и преди слагат се 2 ри ден и до 5-6 ден се разграждали.
Все пак питай твоята лекарка какво и е мнението за тях.

Дано не съм досадила с тез лепенки на останалите.

А бе момичета, тези памперс гащи, няма ли да спарват. Те са бетер от бебешките памперси. Защо да не си ползваме обикновенни гащи с превръзки?? Аз нещо не разбирам тази еуфория за какво е???  newsm78 То кръвотечението не е повече от обикновения цикъл, или поне аз така си спомням.  newsm78

Последна редакция: ср, 11 юни 2008, 10:26 от Kokolin@

Общи условия

Активация на акаунт