ЮЛСКИ бебчета '08 (тема 62)

  • 11 177
  • 286
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 18 679
Честити рожден ден на Кетито Hug Пожелавам ти само хубави емоции цялата следваща година от твоя живот  bouquet

тити, направо си гадна, да знаеш Crossing Arms Не стига, че на морето, ами и с мъж!!! Къде дават тъй, а, а?

# 241
  • Мнения: 2 323
Да, аз специално първите дни не можех да се сгъвам да си обувам бельо, а по-трудното беше да го събувам за в тоалетната. Така че си ,,ходех,, без, /по-скоро живях, че много много не ходех първия ден и втория до обяд/  . За мен поне в началото ще ми  енай-удобно с лигнин, после ако сложа гащи - дебела превръзка или пак с лигнин. Пак казвам, на нас за визитация искаха да сме били с лигнин, за да се види количество и свят и т.н. на лохиите. А в превръзката попиват и не се вижда добре.

Коколина, много благодаря, ще говоря първо с лекаря да видим какво ще ми каже, защото нали на няколко дни се сменяше превръзката...а това като се лепне намя да се вижда разреза как се развива. Ама то пък си е направено за това, така че е предвидено...Благодаря много!!!

Белинда, още не е казала за мъжа, може да не е с нейния Mr. Green и да се срамува

# 242
  • Мнения: 9 907
ех, вие  hahaha
кой друг би ме взел на морето с голям корем и малко дете, м?

Дуци, пътувах без никакъв проблем, с нашата си кола.накрая не можах да си обуя обувките от първия път, но после стана  Wink

# 243
  • Варна
  • Мнения: 441
Тити, страшна си  newsm53. Стига с този форум, заминавай на плаж   Naughty.

НБМ е написала за какво и е памперса. Прочетете  Naughty, а на Донка и ги изискват от болницата.

Забравих да кажа, че утре ще дойда на лекцията и на разходка, ако не е в мол.

Ако знаете колко лошо ми стана, такова сърцебиене и гадене и задух. Сега съм малко по- добре.

# 244
  • Мнения: 4 371
ех, вие  hahaha
кой друг би ме взел на морето с голям корем и малко дете, м?
Joy Така е, съмнение няма, хахах.

С Ивона се чух, уговорили са дата за секцио, но не казва хитрушата. Бебето й било много ниско и се надява да не изпревари събитията.

# 245
  • Мнения: 195
Кети, честит рожден ден! bdbaloni желая ти от днес нататък само положителни емоции, а най-голямата радост през юли!
Бройте ме и мен за лекцията утре! Нямам търпение да се видим, може да се снимаме с големите тумбаци  smile3509
Инка ще ти пратя на лични линка за безопасните шишета, че вече съм го пускала. B-Free са без бисфенол А, оттам и името им. На AVENT стерилизатора и чашките Via са добри. Има списък и с биберони, помпи и играчки, но повечето в БГ не се предлагат.

# 246
  • Мнения: 2 323
За Ивонка - другата седмица сочат моите предвиждания  Laughing Гледам на ръка през монитор, пиши дали съм уцелила  hahaha

За утре? КОй ще се учи? Аз само питам и в последния момент не идвам. Така се изпускат хубавите подаръци Joy

# 247
  • Мнения: 690
Inka, това сърцебиене да не е от вълнение, че бъдещият татко се прибира утре?  Wink

# 248
  • Мнения: 591
Здравейте и то мен, мамита Simple Smile
Още не мога да си отворя очите както трябва, но ви чета и пиша...

Аз вчера бях на консултация и на първия запис на тонове...е направо се размазах от тупкането на сърчицето на беба  Heart Eyes Всичко си ни е наред, тежим около 2600 (по- мъничка е с около 2 седмици) само крачетата са и по- дълги и си отговарят на седмиците. Simple SmileЛекарката като ми видя изследванията остана много учудена, защото хемоглобина ми бил много хубав и все едно не съм бременна  Grinning Но аз мога да се похваля, че цялата бременност съм била така- хубави изследвания, никакви гъбки, само една седмица съм пила магнерот...абе супер   newsm53
А днес пак ще чиста и мился най- накрая да пусна една пералня с бебини неща. Вчера си купих Сано- то и покрай него взех козметика на Хип и още едно боденце  Innocent

Кети, честит празник! Много щастие и любов, и не ядосвай повече  ura Tada

Да не забравя...една от маите (не помня коя  Embarassed) беше писала за телефон на маминка, на която да се отчитаме при раждане...ето моят телефон, че аз нали съм в началото на юли уж 0886622398

# 249
  • Варна
  • Мнения: 441
Inka, това сърцебиене да не е от вълнение, че бъдещият татко се прибира утре?  Wink

В другиден към 12 през нощта  Tired. Струва ми се цяла вечност. Добре, че поне ще кацне във Варна.

Все забравям да пиша за теорията, че козметиката трябва да съдържа растения характерни за географската ширина. Всички съседи около нас имат бадеми в дворовете  Wink.
Сега сериозно, това важи повече за захранването. Например в страните, в които портокалите са типичен плод захранват с тях. Ние трябва да заложим на типичните за България и сезона плодове и зеленчуци. Още е много рано за това.

И аз нямам гъби, може ли да не са ги забелязали  newsm12?

Мен ме забравиха. Стегнала съм багажа и чакам  Crossing Arms.

Киса, чакам линк  Hug.

Последна редакция: ср, 11 юни 2008, 11:35 от inka 26

# 250
  • София
  • Мнения: 114
Кетито,  bdbaloni Много здраве, любов и успешно и леко раждане!



Незнам каква е тази седмица и какво става ама и аз съм яхнала метлата тия дни  #2gunfire, всички ме дразнят и ме ядосват и съм твърдо убедена, че го правят нарочно  #Cussing out. Вчера следобед го отнесе майка ми, а вечерта мъж ми, ама и този човек направо си плаче за бой  fight

# 251
  • Мнения: 0
Честито на Кетито!  party023

Бамбола, в Майчин Дом ни разходиха да разгледаме стаите на 12-ия етаж, където беше чисто и имаше по две легла в стая за бъдещите майки. Бебчетата спят при мамите и можеш да ги гушнеш, когато пожелаеш и най-важното за мен собствен санитарен възел за тази стая, където отново беше чисто /при това с дограма Mr. Green/. Но за съжаление 7-ия етаж все още не е ремонтиран както 12-ия, а има по-голяма вероятност да попаднеш там, където и банята е обща за целия етаж Shocked ВИП-стаите са доста прилични - с телевизор, собствен санитарен възел, бебчо при теб и всичко това само за 35 лв., но са само 3 такива стаи /за кого по-напред?/ Crossing Arms
Видяхме недоносени бебчета, за които се грижеха акушерките Heart Eyes. Толкова сладки и малки бяха newsm76. Видяхме и щастливи мами да ги изписват заедно с рожбите им baby
Казаха ни да не носим нищо излишно само памперси за бебето, мокри кърпички, документи и изследвания /макар да ни правят и там/ и ако желаем памучна нощничка, защото тяхните били синтетични и щели да ни запаряват на тая жега
Това са моите впечатления. Ако нещо конкретно те интересува питай и ако мога ще ти отговоря.

# 252
  • Мнения: 2 323
Сега погледнах в брошурата на Бамбино мио - Добавката за дезинфекция на пелените е 1 кг за 70 пранета. А за праха не дават за колко е.... newsm78 Ще трябва да се види някъде на живо и да се пита.

# 253
  • Мнения: 682
Момичета, сигурно е обсъждано и преди, но да попитам - каква помпа за изцеждане на кърма да си взема? Като че ли ръчна ми допада повече като вариант от електрическата. Гледам някакви варианти със шишета и чаши...какво бихте ме посъветвали?

# 254
  • Sofia
  • Мнения: 9 749
Момичета, сигурно е обсъждано и преди, но да попитам - каква помпа за изцеждане на кърма да си взема? Като че ли ръчна ми допада повече като вариант от електрическата. Гледам някакви варианти със шишета и чаши...какво бихте ме посъветвали?

Avent Isis. Доколкото аз четох е най-добрата. Струва около 80лв.
http://www.moebebe.com/catalog/product_info.php?cPath=72&products_id=146

Общи условия

Активация на акаунт