Хубава понеделнишка тема!

  • 3 658
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 302
Честито и от мен, макар да съм само една от многото виртуални непознати! Историята ти ме просълзи. Искрено ти желая всичко да приключи по най-добрия начин и да бъдете истински щастливи! Дано тези кисти не създават повече проблеми. Кураж и спокойствие от тук нататък.  Hug

# 16
  • Мнения: 397
Честито и от мен - една бременна виртуална приятелка. Стискам ти палци и ти желая най-хубавите две бебки на финала. Заслужаваш го, след дългия път на борбата!!!

# 17
  • Мнения: 16
Господ да те пази скъпа, дано всичко мине абсолютно безпроблемно, ти го заслужаваш, благодаря ти за темата тя е истинско вдъхновение за жените с проблеми, затова че има жени, като теб, които не се отказват! Успех newsm24

# 18
  • Мнения: 1 247
едно голямо ЧЕСТИТО ЛЕКА БРЕМЕННОСТ ТИ ПОЖЕЛАВАМ И НАЙ ПРЕКРАСНИТЕ БЕБОЦИ  bouquet  bouquet  bouquet 

# 19
  • Близо до София
  • Мнения: 896
ЧЕСТИТО ГРИЗКА, БЪДИ ЩАСТЛИВА!!!!!
 Hug  bouquet

# 20
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Гризолинке, честито!  Hug
Желая ти една незабравима бременност, нека бъде лека и спокойна, с един прекрасен финал!  Grinning

# 21
  • Мнения: 375
Честито Гризка!Много лека и безпроблемна бременност Hug

# 22
  • Мнения: 42
Честито,Гризка Hug
Пожелавам ти от все сърце най-хубавите 9месеца,а след това като ги гушнеш двечките newsm30, newsm30,цялото щастие на земята.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 908
Честито мила,щастливи девет месеца!

# 24
  • Мнения: 3 376
Благодаря ви, момичета, едно огромно БЛАГОДАРЯ на всички вас!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes И вие ме трогнахте безкрайно!

# 25
  • Мнения: 1 699
Гризка честито мила.Много е хубаво да да чуеш как мечтата  на някой се сбъдва.Желая ти най-прекрасните 9 месеца и най-вълнуващите години които ти предстоят с твоята половинка и с двете малки гризанчета. newsm64

# 26
  • Мнения: 862
Гризка  Hug  bouquet Hug
Пожелавам ти безмерно щастие и сладки, здравички и пухкави бебоци след 9 месеца.

# 27
  • Мнения: 7 716
Ехаааааааааааааааа, Гризката, днес съм щастлива за теб, благодаря ти от сърце, нека да си най-добрата мама.
 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 28
  • Варна
  • Мнения: 3 890
ААААААААА!!!! УРААААА!!!
В момента само това ми идва наум, така се радвам! Пожелавам и на тримца ви спокойни месеци и голяяяямо гушкане накрая  Hug

# 29
  • Мнения: 4 700
Гриzка, честито. Пожелавам ти беzоблачни 9 месеца и най сладките бебчета.


Леле, какъв понеделник само.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт