Отчаяна и объркана

  • 4 285
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 121
Първо, успокой се. Да, наистина е възможно да забременееш, но познавам няколко жени, които са по същият начин са износили и родили здрави деца без усложнения. Едната беше забременяла около 2 седмици след кюртаж, а другата около месец след спонтанен аборт, но без кюртаж. сега и двете си имат малки, сладки бебчета Grinning

# 16
  • Мнения: 2 015
Аз пък смятам, че каквото има да става ще става, а то може да е за добро!

# 17
  • София
  • Мнения: 1 230
И аз да попитам, ти кървене ли си имала по това време? И защо въобще, ако е имало каквото и да било кървене, сте правили секс? За мен е нехигиенично, а мъжа как въобще е искал не ми е ясно...
И каквото и да се случи си мисля, че Господ си знае работата. Добре е да се посъветваш с гинеколога ти, той ще ти даде най-добър съвет.

# 18
  • Мнения: 3 804
пък може и за добро дае ,майка така е забременяла с мен веднга след спонтанен аборт,а моя приятелка ве4е 11 години не може да забременне,на нея са и казали да из4ака 6 месеца преди нова бременност

# 19
  • Мнения: 3 034
струва ми се малко лекомислено да се разсъждава в такава ситуация в стил "каквото трябва да става, ще стане". в този случай е грешка на авторката, че не се пази. а мисля на всички тук ни е ясно какви могат да бъдат последствията от недобре имплантирана яйцеклетка, да не говорим за риск от извънматочна. и какво, след аборта, спонтанен такъв? има неща, за които няма какво да намесваме съдбата, ние сами си ги правим и това е безотговорно към собственото й здраве. а в бъдеще може да й донесе и много проблеми. тя може в крайна сметка да се окаже късметлийка, но да се приемат подобни прояви с толеранс... мисля, че абортите и проблемите със забременяване в България и сега са достатъчно  Peace

# 20
  • Мнения: 60
Здравейте!
Сега влизам в нета и първата работа е да видя.Разбирам че жените наистина много се подкрепяме,за което съм много радостна.Критики,мнения,съвети приемам. Embarassed Но истината е че поне с вас мога да говоря за това.
Разбира се,и с док трябва да се видим.
аааа,и пак ще прочета коментарите ви  bouquet

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Дано изхода да е с добър край

# 22
  • Мнения: 2 799
Миличка, има значение отчасти каква е била причината за аборта - спонтанен или по твое желание..? Ако е бил спонтанен, има вероятност организмът ти да не е готов за бременност и такава да не се случи. От друга страна, при умишлено прекъсната бременност, лигавицата наистина е наранена, а и антибиотиците след това не са най-добрата среда за нова бременност, но е факт, че може и да се случи.
Въпреки всичко смятам, че е важно да опиташ да си спокойна и да изчакаш колкото се може търпеливо следващата менструация - аз мисля че ще дойде.  Peace

# 23
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Дано всичко е наред.Но бъдете по внимателни за да нямаш такива притеснения Peace

# 24
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Според мен трябва да се консултираш не с нас, а с доки. Партньора ти е постъпил много лекомислено според мен ooooh! Дано всичко е наред Peace

# 25
  • Мнения: 1 674
Дано всичко е наред.Но бъдете по внимателни за да нямаш такива притеснения Peace
Ха така.

# 26
  • Мнения: 920
Дано всичко да е наред Peace
Ще чакаме да кажеш какво е станало, просто бъдете по - внимателни Peace

# 27
  • Мнения: 410
извинявай за въпроса-но какво те притеснява ако си бременна,възраста или просто неискаш дете? Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 1 949
извинявай за въпроса-но какво те притеснява ако си бременна,възраста или просто неискаш дете? Rolling Eyes

Тъй като скоро е преживяла аборт (вероятно спонтанен, тъй като явно има желание за дете).

Дано всичко е наред. И аз мисля, че трябва да се изчака поне 3-4 месеца преди ново забременяване, но .... Желая ти всичко да се нареди  Peace

# 29
  • Мнения: 3 675
Пожелавам на авторката всичко да стане както тя го желае и дано Господ й помогне скоро да се сдобие с рожба, защото виждам, че желанието й за детенце е голямо.Предполагам, че нещата ще се наредят в положителна насока, само спокойствие да има.

Общи условия

Активация на акаунт