Отчаяна и объркана

  • 4 291
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 410
извинявай за въпроса-но какво те притеснява ако си бременна,възраста или просто неискаш дете? Rolling Eyes

Тъй като скоро е преживяла аборт (вероятно спонтанен, тъй като явно има желание за дете).

Дано всичко е наред. И аз мисля, че трябва да се изчака поне 3-4 месеца преди ново забременяване, но .... Желая ти всичко да се нареди  Peace
хайде да не гадаем,питам,защото ако иска дете тогава защо толкова се притеснява дали е бременна?.............но нека тя самата отговори,ако разбира се има желание.

# 31
  • Мнения: 1 949
извинявай за въпроса-но какво те притеснява ако си бременна,възраста или просто неискаш дете? Rolling Eyes

Тъй като скоро е преживяла аборт (вероятно спонтанен, тъй като явно има желание за дете).

Дано всичко е наред. И аз мисля, че трябва да се изчака поне 3-4 месеца преди ново забременяване, но .... Желая ти всичко да се нареди  Peace
хайде да не гадаем,питам,защото ако иска дете тогава защо толкова се притеснява дали е бременна?.............но нека тя самата отговори,ако разбира се има желание.

Ася20, защото е твърде скоро за ново забрееняване, за това. Но си права, нека тя да отговори. Някак остнах с впечатление, че й е мъчно от стечението на обстоятелствата  newsm78

# 32
  • Мнения: 410
извинявай за въпроса-но какво те притеснява ако си бременна,възраста или просто неискаш дете? Rolling Eyes

Тъй като скоро е преживяла аборт (вероятно спонтанен, тъй като явно има желание за дете).

Дано всичко е наред. И аз мисля, че трябва да се изчака поне 3-4 месеца преди ново забременяване, но .... Желая ти всичко да се нареди  Peace
хайде да не гадаем,питам,защото ако иска дете тогава защо толкова се притеснява дали е бременна?.............но нека тя самата отговори,ако разбира се има желание.

Ася20, защото е твърде скоро за ново забрееняване, за това. Но си права, нека тя да отговори. Някак остнах с впечатление, че й е мъчно от стечението на обстоятелствата  newsm78
Peace-ама сме и ние,дано авторката ни извини bowuu

# 33
  • София
  • Мнения: 17 592
Говори с лекаря си, прекъснатия секс очевидно не е вариант за предпазване за вас. Попитай го за най - удачния за теб метод.

# 34
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Говори с лекаря си, прекъснатия секс очевидно не е вариант за предпазване за вас. Попитай го за най - удачния за теб метод.
И го направи възможно най-бързо!!!  Peace

# 35
  • Мнения: 60
Здравейте!
Вчера бях при доки!Поговорих ме с него ииии ами на химически пилинг съм,кървенето продължаваше и затова "Метергин" и "Но шпа" три пъти на ден.
аборт направих в 12г с.Кръвоизлива ми беше ужасен...няма да изпадам в подробности.Няма как да я забравя тази нощ,но не искам да я повтарям!
Ще се пазим няколко месеца!
Абразиото е било с вакум,и каза че много нежно е минал по стените на матката така че да не я наранява.Но разбирасе на организма му трябва време..както вие казахте.
Друго!
Прави сте за секс по време на кръвотечение(или мензис)..нехигиенично е.Аз първо трябва да поема отговорност за себе си,после да очаквам от моя мъж.
Момичета ПАК ще ви пиша!Целувки от мен за сега!  bouquet  bouquet  bouquet

# 36
  • Мнения: 60
Пожелавам на авторката всичко да стане както тя го желае и дано Господ й помогне скоро да се сдобие с рожба, защото виждам, че желанието й за детенце е голямо.Предполагам, че нещата ще се наредят в положителна насока, само спокойствие да има.

Благодаря миличка!
Надявам се и аз същото!Но си и права!Трябва най вече спокойна да съм!Ше дам най доброто от себе си и ще се стегна!Благодаря за подкрепата!!!!!  bouquet

# 37
  • Мнения: 60
извинявай за въпроса-но какво те притеснява ако си бременна,възраста или просто неискаш дете? Rolling Eyes

Тъй като скоро е преживяла аборт (вероятно спонтанен, тъй като явно има желание за дете).

Дано всичко е наред. И аз мисля, че трябва да се изчака поне 3-4 месеца преди ново забременяване, но .... Желая ти всичко да се нареди  Peace
хайде да не гадаем,питам,защото ако иска дете тогава защо толкова се притеснява дали е бременна?.............но нека тя самата отговори,ако разбира се има желание.

Ася20, защото е твърде скоро за ново забрееняване, за това. Но си права, нека тя да отговори. Някак остнах с впечатление, че й е мъчно от стечението на обстоятелствата  newsm78
Peace-ама сме и ние,дано авторката ни извини bowuu

БЛАГОДАРЯ!Наистина трябва да изчакам няколко месеца за въстановяване!страхотни сте момичета!Благодаря Ви за подкрепата!!!!

# 38
  • София
  • Мнения: 5 079
Дано всичко да е предвидимо и възможно най - малко стресиращо за теб и партньора ти. И другия път - говорете  и най - вече - пазете се от грешки. Peace

# 39
  • Мнения: 9 776
А ще споделиш ли за всички нас аборта по желание или по мед. причини беше? Дано не ти прозвучи като любопитство. Все пак да знаем какво да ти пожелаваме. Това за секса при кръвотечение - не ми се е случвало, но никой не е застрахован да го перне хормона. Абе - радвам се, че при теб всичко е наред.!

# 40
  • Мнения: 60
Миличка, има значение отчасти каква е била причината за аборта - спонтанен или по твое желание..? Ако е бил спонтанен, има вероятност организмът ти да не е готов за бременност и такава да не се случи. От друга страна, при умишлено прекъсната бременност, лигавицата наистина е наранена, а и антибиотиците след това не са най-добрата среда за нова бременност, но е факт, че може и да се случи.
Въпреки всичко смятам, че е важно да опиташ да си спокойна и да изчакаш колкото се може търпеливо следващата менструация - аз мисля че ще дойде.  Peace

С тежък кръвоизлив бях..Казаха че трябва да се изчистя...
Да пих антибиотик  и Метерган.Пак го пия сега,защото имало малки съсиреци които трябва да извадя.Доктора каза че трябва да дойде...макар че е нормалко до 10дни закъснение.Та ще чакам.Друго не ми остава!Благодаря за подкрепата!!!!

# 41
  • Мнения: 60
А ще споделиш ли за всички нас аборта по желание или по мед. причини беше? Дано не ти прозвучи като любопитство. Все пак да знаем какво да ти пожелаваме. Това за секса при кръвотечение - не ми се е случвало, но никой не е застрахован да го перне хормона. Абе - радвам се, че при теб всичко е наред.!

Здравей! По мед причини беше...  Cry
Както по горе описах.
Ами пожелайте ми едно здраво бебенце следващия път!   bouquet Бременноста ми беше планирана...много бях щастлива..
Благодаря за разбирането...Сега съм казала на моя човек АМА ХИЧ да не ме търси...ако ще и шамари да му бие хормона!Аз съм си по важна!  Crossing Arms

# 42
  • Мнения: 60
извинявай за въпроса-но какво те притеснява ако си бременна,възраста или просто неискаш дете? Rolling Eyes

Единственото което ме притеснява е че пих силни антибиотици след аборта..не съм се изчистила,трябва няколко менструации да чакам.Възраста ми е 24години....няма от какво да ме е страх...единствено дали през следваша бременност пак няма да се случи същото.

# 43
  • Мнения: 9 776
Аз като споменах хормоните, имах напредвид, че и нас, жените може да ни ударят. Майтап да става. Пожелавам ти бързичко да се възстановиш и да се наредиш сред нас отново! Успех!

# 44
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
...единствено дали през следваша бременност пак няма да се случи същото.
мисли позитивно Naughty ние сме с теб Hug

Общи условия

Активация на акаунт