В Монтана и малки и големи са в очакване на хубавото време

  • 12 844
  • 274
  •   1
Отговори
# 75
  • Монтана
  • Мнения: 220
Честит рожден ден на Веселин на мама nani m.Пожелавам да е здрав,весел и засмян,за радост на мама и татко.
 bdbaloni Flowers Sunflower  Gift

# 76
  • Мнения: 43
Честит рожден ден,Веселин!
Винаги бъди здраво,игриво и обградено с любов момче!


# 77
# 78
  • Мнения: 413
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!! newsm59 nbirthday  ura
Безгрижно детство и много усмивки от нас Hug

# 79
Здравейте всички!
Току-що се регистрирах и понеже съм от Монтана искам да се включа в групата на монтанските мами! Simple Smile

# 80
  • Мнения: 413
Добре дошла mama_na_bebe  Hug

# 81
  • Мнения: 3 316
mama_na_bebe    welcome   кажи нещо повече за себе си  newsm08

# 82
  • Мнения: 28
 newsm59 newsm38 Tada на малкия Веси да расте здраво и щастливо дете!

# 83
  • Мнения: 28
 welcome mama_na_bebe 

# 84
  • Мнения: 28
Момичета препоръчайте ми добър личен лекар.Мисля да сменям личния на Криси но незнам кой да избера.Поне да е съвестен и да го е грижа за децата че нашата е под всякаква критика

# 85
  • Мнения: 406
Благодаря момичета за топлите пожелания   bouquet    mama_na_bebe   welcome    bennyiv  ние сме при др.Ганчева  Peace никога не сме имали проблеми с нея  Peace Когато е изван града винаги се обажда в болницата да предупреди, че идваме. Дава направления  Peace

# 86
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Честит рожден ден на Веселин

Честит рожден ден на beboran4eto

Пожелаван и на двамата рожденици много щастие,здраве,късмет и да са много обичани.

# 87
  • Мнения: 4 753
Честит празник на всички празнуващи!!!   bouquet
Цял ден нямам нет, постоянно пада, не мога нищо да отворя и ми беше криво...  Crossing Arms

mama_na_bebe добре дошла.... кажи нещо повече за себе си, ако искаш да те включа на първа страничка при другите мами кажи на коя дата си родена, какви дечица имаш, тук ли си живееш... такива неща....

# 88
  • Мнения: 770
На рожденниците - честито!!! Много здраве и късмет!

На mama_na_bebe добре дошла!

# 89
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
И за мен д-р Ганчева е добър лекар, дава направления, добре се държи с децата и не е лудница при нея.
А иначе ние вчера обиколихме всички люлки и сме доволни само мама е недоволна, че остана без крака.

Общи условия

Активация на акаунт