Шведките са най-красиви в света, ние сме четвърти ! Да бе да

  • 6 208
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14
Шведките са много хубави и според мен заслужено са на първо място. Wink

# 16
  • Мнения: 4 458
Аз па не разбрах-Защо и къде трябва да гледаме хубавите български жени? Шведките били образовани, аржентинките - потомки на италианци, а руското метро не трябва да се пропуска. Къде е обяснението за българките?

Взе ми думите от устата  Peace

Има ли статистика за мъжете, но не само красиви а и да стават за съжителство  Whistling

# 17
  • Мнения: 3 447
Като гледам кои са на челните места, класацията май е по-скоро за дащни жени. Което също е вид хубост, разбира се  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 13 512
Българките много са ги засилили на 4то място- незаслужено е. Май наистиа критерият е бил "дащност'.
Рускините ги харесвам като цяло, грузинки, ливанки...
В Бейрут ако излезеш поКорниш-а...ум да ти зайде от красота...къде  се мери българката- не знам.Дразни ме този мит за най-интелигентните българи и най-красивите българки- категорично не вярвам.

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 72
Като гледам кои са на челните места, класацията май е по-скоро за дащни жени.....

Цитат
...Най-красивите жени се намират в Швеция и особено Стокхолм, което прави държавата най-атрактивната дестинация за мъжете пътешественици.....

Ти да не мислиш, че пътешествениците бият целия път до там, само заради едната хубост  Twisted Evil Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 897
Не мога да направя обективна подредба на нациите според красотата на жените им.
На мен лично ми допадат повече славянския и латиноамериканския тип женска красота, отколкото скандинавския.

# 21
  • Мнения: 13 512
Като гледам кои са на челните места, класацията май е по-скоро за дащни жени.....

Цитат
...Най-красивите жени се намират в Швеция и особено Стокхолм, което прави държавата най-атрактивната дестинация за мъжете пътешественици.....

Ти да не мислиш, че пътешествениците бият целия път до там, само заради едната хубост  Twisted Evil Mr. Green
няма  за какво да бият път дотам, българките са на всеки километър, а Шведки в Щатите се намират.

# 22
  • Мнения: 674
Е как няма да са най-красивите жени всички сме чували за шведска тройка. Това е мечтата на всеки мъж и как няма шведките да са №1????? Joy hahaha Joy Joy

# 23
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Дразни ме този мит за най-интелигентните българи и най-красивите българки- категорично не вярвам.
И аз.  Laughing
Вярно, че съм била за кратко време в Стокхолм, но не видях нито една шведка, която да ми хване окото. Косите им са много хубави, но нищо друго не е. Прекалено едри са. Пък и са като табуретки на колелца, да ме прощават.
Виж, в Москва видях много красиви момичета. И облечени с вкус.
Моето мнение за българките е, че са хубави, но прекаляват с "поддръжката". Ако ги позамиеш, свалиш изкуствените неща (коси, нокти, арматура и пр.), тигровите шарки и пр. "модни" красоти, само ще спечелят.  Flutter

# 24
  • Мнения: X
Всякакви такива класации от рода на кой е по-по-най, са ми много смешни.
Тука става дума за нюааанс, за ярки индивидуалности Laughing Wink, не за гола хубост.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 383
няма  за какво да бият път дотам, българките са на всеки километър, а Шведки в Щатите се намират.

Да, но алкохола в БГ е в пъти по-ефтин, което прави 4-тото ни място съвсем на място.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 407
В Бейрут ако излезеш поКорниш-а...ум да ти зайде от красота...
Потвърждавам.
По всякакви критерии.
А как се поддържат, не е истина, мисля си,че ливанките ежедневно прекарват в салоните за красота толкова време, колкото една българка за седмица. Българка, със статут на поддържана жена, имам предвид.
В Стокхолм не съм била и честно казано не мога нищо да кажа.

# 27
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Всяко вкарване в рамки е субективно, за това не се впечатлявам от подобни класации и конкурси.

Е как няма да са най-красивите жени всички сме чували за шведска тройка. Това е мечтата на всеки мъж и как няма шведките да са №1????? Joy hahaha Joy Joy
Шведската тройка е с 2-ма мъже, руската е с 2 жени (поне така съм чувала от запознати).

# 28
  • Мнения: 4 841
Моето мнение за българките е, че са хубави, но прекаляват с "поддръжката". Ако ги позамиеш, свалиш изкуствените неща (коси, нокти, арматура и пр.), тигровите шарки и пр. "модни" красоти, само ще спечелят.  Flutter

Хм, с това изказване (напълно вярно, между впрочем!) рискуваш да станеш "персона нон грата" в КМ...

# 29
  • Мнения: 1 305
Хм хм, бреййй! Ша взема да съ възгурдея мноо ся!
Не знам до колко е обективна тази класация и дали авторите на са попропуснали някои дестинации, ама и на мен ми се чини, че някои азиатки имат къде какво повече да показват.
Добре е, че не са сложили французойките в челните места, че как се дразня само на този мит за френската красота!  Twisted Evil  Sick  

Общи условия

Активация на акаунт