Има ли форумско отвъдно и вярвате ли него.

  • 1 587
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Помня доста от изтритите теми, но има една, която бих искала да прочета отново. Беше нещо за жените станали мюсюлманки ( или такива). Дори не се сещам каква точно беше. Спомням си, обаче, че се изказах за свобода на мнението ( или нещо такова), след което темата се заключи ( а беше интересна за разсъждение). В отговор пуснах тема и ме бяха баннали   Shocked Ще ми е инетерсно да видя дали все още мисля по този начин.....

Дали има форумско отвъдно? Сигурно. С интерес бих надникнала.

# 16
  • Мнения: 11
Ми има. То и архива от преди години е вече в отвъдното. Вярвам в отвъдното по принцип, значи и във форумското да.

И аз и аз Laughing

# 17
  • Мнения: 604
Ми има. То и архива от преди години е вече в отвъдното. Вярвам в отвъдното по принцип, значи и във форумското да.

Мъжът

# 18
  • Мнения: 17 546
Ми има. То и архива от преди години е вече в отвъдното. Вярвам в отвъдното по принцип, значи и във форумското да.

Мъжът
newsm78 Не разбирам!

# 19
  • Мнения: 604
Ми има. То и архива от преди години е вече в отвъдното. Вярвам в отвъдното по принцип, значи и във форумското да.
Peace

Извинявам се за предишният си пост
публикувах го погрешка

# 20
  • Мнения: 1 455
Иска ми се да прочета пак темата на Дона...,скоро не съм се смяла така Laughing

# 21
  • Мнения: 5 710
Има, да. Има и пишещи духове.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Да има.
Там се оттича мъдростта на чатовете, големите простотии, както и напъните за оригиналничене.
И няма нищо случайно. Добре, че го има, инак много потребители нямаше да имат повод за лични трагедии. Изтритата тема. моментално става особено ценна за всички не прочели я. Всъщност е обикновена простотия.
Авторът не е ориентиран, но му е простено. Голяма част от творчеството му, няма да достигне до бъдните поколения.
Не пожелавам никому върната от отвъдното тема, просто защото процесът включва и намесата на едни други органи (не музикални).
Всичко интересно си е все още тук или в архива и е напълно достъпно. Чудя се, дали ако прекръстим "Правила, условия и указания" на "Хидън",  читаемостта му ще се увеличи?
След заключването на "Мрънкалника" , сега виждам, че е напълно готова и "Дружеската жалейка".
Не мога да не откликна. Видно е, че умението да се превърне всяка една тема в "нищо подобно" се цени тук.
Очаквам с нетърпение продължението на сериала.

Общи условия

Активация на акаунт