подсъзнанието може всичко

  • 236 886
  • 810
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 187
Не мислите ли че при положение че наистина харесвате тези книги, би било добре да уважите труда на тези които са направили достъпна тази полезна информация и да си ги купите от книжарницата, а не да ги сваляте от интернет.
Плюс това помислете какво утвърждавате всеки път когато искате да получите нещо ценно безплатно! - или че сте бедни, че нямате, че не можете да си го позволите, или че не е чак толкова ценно.
Повтарящите се мисли се превръщат в реалност. Peace
Книгите на Кехоу ги има във всяка книжарница.

# 556
  • Лондон
  • Мнения: 403
"Плюс това помислете какво утвърждавате всеки път когато искате да получите нещо ценно безплатно! - или че сте бедни, че нямате, че не можете да си го позволите, или че не е чак толкова ценно."


МНОГО НЕЩА ПОЛУЧАВАМ БЕЗПЛАТВО ЗАЩОТО ГИ ЗАСЛУЖАВАМ!!!

# 557
  • Мнения: 187
МНОГО НЕЩА ПОЛУЧАВАМ БЕЗПЛАТВО ЗАЩОТО ГИ ЗАСЛУЖАВАМ!!!
Дано наистина го вярваш.
Би ли споделила какво точно си получила безплатно освен това което си свалила от интернет.

# 558
  • София
  • Мнения: 1 715
Не мислите ли че при положение че наистина харесвате тези книги, би било добре да уважите труда на тези които са направили достъпна тази полезна информация и да си ги купите от книжарницата, а не да ги сваляте от интернет.
Peace Права си Simple Smile Днес си купих две на Кехоу. Мерси  bouquet

# 559
# 560
  • Лондон
  • Мнения: 403
Има изключително умни хора,които са се постарали в Интернет да има толкава ценна информация.Не е ли задължително аз да бъда поне мааалко умна за да ползвам тази база дани?

Вярвам ,че заслужавам.

# 561
  • Мнения: 121
жалко , че темата замря....

# 562
  • Мнения: 482
Нещата имат вълнови характер.Сега явно е спада. Аз лично след Подсъзнанието... , четох книгата на Свияш, препоръчана в темата. После четох за ГНМ, пак от тоя подфорум. Някак ми писна по едно време. Днес имам рожден ден, ставам на 35. Обикновено този месец е вързан с отпуска, равносметка, прах, окосена трева и....алергия. Та сега -без равносметки. Както било, както дошло, повече интуиция, повече вяра и по-малко цели и идеи, пришпорващи със своето "трябва".
Понякога е нужно да премисляме проблемите, понякога (както психоложката на Облачето  е препоръчала) е нужно да се огледаме наоколо и да ги забравим.Та Бог е създал такъв голям, шарен и прекрасен свят, а ние сме се вдълбали в нашите дребни и незначителни проблемчета.
 Това от мен.И, ви моля, стига с тия дълги, изтощителни постинги, с много цитати в тях.

Последна редакция: вт, 19 авг 2008, 07:58 от праскова

# 563
  • У дома
  • Мнения: 1 741
праскова , най-добри пожелания за празника от мен!!!

Аз по принцип мисля да се дистанцирам от форума за известно време и да се фокусирам на по-належащи проблеми.

Всичко най- най- от мен Simple Smile

# 564
  • Мнения: 386
Много  се радвам, че майка ти се е излекувала Hug  bouquet
Наистина книгата е много хубава, но не съм очаквала,  такива резултати.  bouquet Ще я прочета отново Беше ми опдарък от списание Жената Днес Hug

# 565
# 566
  • Мнения: 386
valivana Simple Smile вместо "запис"  можеш да натиснеш опцията "извести"

# 567
  • Мнения: 42
Тази книга е велика.Препоръчвам я на всеки.Аз лично съм я давала на много хора да я четат,на други съм препоръчвала да си я купят,а на трети съм я подарявала.Тя ми действа като домашен психотерапевт

# 568
  • Мнения: 10 758
Днес се сдобих се с куха пирамида. В магазинчето, от което я купих, имаше най-различни цветове пирамиди, аз си избрах метално-сива. Жената ми обясни, че било от особена важност пирамидата да е ориентирана с едната си страна /не с ръб/ на север, за което е нужен и компас.
Между другото вчера в разговор с една позната и тя ми каза да напиша желание на листче, да го сгъна  и да го забравя. Това се наричало "сигил", каквото и да значи ...
Сега съм решила да запиша желанията си на хартийки и да ги сложа под пирамидата  Hug

# 569
  • Мнения: 644
А някой може ли да каже как си направим от картон или хартия?

Общи условия

Активация на акаунт