Iskam da go spodelia...

  • 4 892
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 951
Скъпа.......толкова съжалявам!!!Честно казано,и мен малко ме е страх от това,нали опасният период все още не е отминал...
НО!Ти трябва да се пробваш да се стабилизираш,защото следващото бебе ще дойде,когато бъдеш готова ...Господи,какви ги пиша,страх ме е да си помисля как се чувстваш!!!Ние всички сме с теб,ние те подкрепяме,ние ще те чакаме тук!!!Важното е,че теи не си сама,че съпругът ти е с теб,трябва да вървиш напред напук на празнотата,която усещаш,защото и на него не му е лесно и ще е съсипващо плюс към тази болка да те вижда смазана,без да е в състояние да ти помогне!
Ако си в състояние кажи,какво се е случило,кървене,болки???И как за разбираме това "sled edna kamara diagnozi mejdu koito i izvanmato4na bremennost "

# 16
  • Мнения: 4 068
Polu4ih mnogo leko karvene oba4e se upla6ih i vednaga otidoh na lekar-be6e 10 4asa ve4erta.(az sam ot Plovdiv)Doktora pri kogoto otidoh ne moja da raz4ete ehografa i kaza 4e o6te na drugia den triabva da me operira za da mahne trabata.Bremennosta bila izvanmato4na.Az biah v 12 sedmica i si pomislih 4e bi triabvalo da ia razli4i iasno a toi kaza 4e ne moje to4no da preceni no bilo dobre da me operira za da ne se spuka trabata.Sapruga mi oba4e ne ostana dovolen i potarsihme vtoro mnenie.Posle hodihme i v Sofia i se okaza missed abortion.Ne sam imala nikakvi bolki.E iavno taka e bilo pisano.Mnogo skoro mislia da podnovim opitiye i dano stane.Sega mi e trudno da mislia za kakvoto i da bilo.

# 17
  • Мнения: 394
Мила, съжалявам много!
Каквото и да ти кажем или напишем ще бъде малко и ... Пожелавам ти силен дух, вяра и подкрепата на хората, които те обичат, за да се справиш с болката и да можеш да продължиш напред ...

# 18
  • Мнения: 285
Здравей мила...
много добре зная какво ти е в душата, какво чувстваш и как ти се иска просто да не си ти, да те няма...
Всичко което са ти писали момичетата до тук обаче е точно така! СМИСЪЛЪТ Е В ТЕБ въпреки всичко което мислиш че чувстваш в момента! От теб зависи /повярвай ми/ с какво ще замениш тази болка която те изпълва в тези мигове, както и това доколко ще удължиш страданието си. Зная че е трудно...но колкото по-бързо повярваш и посегнеш към надеждата, толкова по-бързо всичко това ще остане един спомен!
Желая ти много нови надежди!!! Прегръщам те и ти изпращам най-топлите пожелания за скорошно възстановяване и най-здравото и усмихнато бебе след известно време!

# 19
  • Мнения: 4 068
Blagodaeria vi mnogo momi4eta!Va6ata podkrepa ozna4ava stra6no mnogo za men.Ne znam koi drug bi me razbral po-dobre ot vas.Znaia 4e tribva da nameria nadejdata v sebe si.Vinagi sam se smiatala za silen 4ovek i zatova se nadiavam da se spravia i tozi pat.I dano e za posledno.6te mi e nujno malko vreme no vapreki tova se opitvam da gledam napred i da pravia niakakvi planove kolkoto da ne mislia za tova koeto se slu4i.O6te vednaj blagodaria na vsi4ki vi za toplite dumi.Ot cialoto si sarce vi pojelavam zdrave 6tastie i libov i na vsi4ki jelaia krasivi i zdravi beboci.Dano samo hubavi ne6ta da se slu4vat na vsi4ki.Celuvam vi!

# 20
  • Мнения: 6 315
Миличка, горе главата! Не се предавай духом! Сигурна съм, че скоро ще ни се похвалиш че си бременна отново и че ще имаш лека бременност с прекрасно бебче накрая!

Ще споделя с теб любимото ми стихотворение на Пол Елюар, което винаги ми е давало сили....

И ЕДНА УСМИВКА

Нощта не трае никога безкрай.
А има щом като го казвам,
И щом като го потвърждавам.
В завършека на всяка скръб -
Един отворен, осветен прозорец
И винаги по някоя мечта те чака будна.
Желание и глад, които да задоволиш,
Изпълнено със чисти пориви сърце.
Протегната ръка,
отворена ръка,
загрижени очи,
Един живот живота ти да сподели.

# 21
  • Мнения: 694
Мила, най-важното е да не падаш духом. Иколкото повече мислиш позитивно толкова по-добре. Трябва да вярваш, че от тук нататък новия опит ще се окаже сполучлив.
Моят съвет е да си намериш един добър лекар и да потърсиш неговото мнение за следващата бременност да те насочва към това какво трябва да правиш и какво не.
Пожелавам ти успех

# 22
  • Мнения: 857
Цитат на: renci
Zdraveite momi4eta!Moiata novina nikak ne e dobra.Dnes zagubih bebeto si.Ot dva dni sas sapruga mi obikaliame po doktori i sled edna kamara diagnozi mejdu koito i izvanmato4na bremennost dnes patuvahme do Sofia i dr.Mazneikova ni kaza 4e sam napravila MISSED ABORTION.V ponedelnik postapvam v bolnica za kiurtaj.Sasipana sam.Za men tova e vtori takav abort i v momenta se 4uvstvam adski prazna otvatre.V ni6to ne namiram smisal.Izviniavaite 4e vi tovaria s izlianiata si no imam nujda ot podkrepa.Nadiavam se i sled tozi slu4ai da ne se sardite 4e 6te prodalja da pi6a v tozi forum.Ne znam kakvo pove4e da pi6a.Mnogo mi e tejko i za tova spiram za sega.Blagodaria vi predvaritelno 4e pro4etohte tova.

пожелавам ти следващия път като забременееш да родиш едно голямо хубаво бебче!1 И 2-рия път не е станало 3-тия ще стане!
Пожелавам ти го!И горе главата Wink  Wink  Wink

# 23
  • Мнения: 1 731
Знам ,че всички думи на света няма да са достатъчни ,за да успокоят нараненото ти сърце,но не се отчайвай- Cry всичко ще се оправи.Ние всички те подкрепяме и ти стискаме палци-бъди силна и ще се справиш по мъжки със ситуацията.Много скоро ще дойде щастливият миг в живота ти-помни,че препятствията в живота се предлагат на силните и слабите,на тези по средата са им спестени.Сигурна съм,че си от силните. Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 6 477
Мила, съжалявам много. Наистина ние сме с теб, дано всичко мине бързо и наистина следващия опит да бъде завършен с едно сладко и пухкаво бебе! Не се отчайвай, стискам палци и ти желая от сърце и душа късмет!

# 25
  • Мнения: 1 289
Mного съжалявам мила и ти желая само силен дъх и нова и успешна бременност. Наистина не съм в състояние да ти опиша колко съжалявам Cry , защото с мъжа ми чакахме нашата Ради цели 8 години. Желая ти бързо възстановяване и успех Heart Eyes

# 26
Това , което ми идва от вътре да ти кажа е -
Бъди смела и този път , не се плаши от утрешния ден , защото сигурно най- хубавите неща в живота ти предстоят.
Опитай се да забравиш лошото - сякаш не се е случило , оценявай всеки миг от живота си и му се радвай и скоро със сигурност ще постигнеш това за което мечтаеш, а започни да мечтаеш още от сега от този ден - без страх.

Поздрави

# 27
  • Мнения: 29
Бъди силна, мисли позитивно, колкото и да е трудно, и вярвай, че ще има следващ път и тогава всичко ше завърши добре.
Повярвай че ще се случи. А когато ти е най-трудно спомни си, че има хора, които те подкрепяти  мислят за теб.
Ние сме с теб!
От все сърце ти желая да бъдеш здрава, да преодолееш болката и да се сбъдне желанието ти!

# 28
  • Мнения: 4 324
Много, много съжалявам.  Cry  Cry  Cry

Сега е нужно да бъдеш силна и да не се отчайваш. Едва ли мога да си представя как се чувставш сега, от все сърце ти желая бързо да се възтановиш и след 9 месеца да ни разказваш, как е минало твоето раждане  Sign Exclamation

Горе глават миличка. Мисли си че това са лошите неща, които е трябвало да преживееш и сега започват само ХУБАВИТЕ.
Успех и късмет ти пожелавам.

# 29
  • Мнения: 2 693
Мила renci, каквото и да напиша ще е малко! Съжалявам за това, което ти се е случило, наистина! Мога само да ти пожелая да бъдеш силна и да вярваш! Никога не спирай да вярваш! Докато вярваш - винаги ще има смисъл! Сигурна съм, че ти е много тежко, но пък също така съм сигурна, че няма да е много далече времето, когато ще пишеш тук като настояща майка! Grinning

Успех ти пожелавам, и колкото и да е трудно - опитвай да се усмихваш! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт