Говорене с мъртъв човек - възможно ли е?

  • 25 225
  • 101
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 447
Възможно е на сън, но тогава обикновенно нещата отиват на лошо.
И аз така знам,дори ако те викат на сън и ти отидеш това не е хубаво.
На мен не ми се е случвало да разговарям с починали хора.

# 16
  • Мнения: 2 388
Възможно е на сън, но тогава обикновенно нещата отиват на лошо.
И аз така знам,дори ако те викат на сън и ти отидеш това не е хубаво.
Така е, но не смятам, че тук е мястото да се обсъжда такава тема. Нещата могат да бъдат болезнени понякога. И все пак невинаги сънищата означават нещо.
И авторката пита за на яве, това са различни неща.

# 17
  • Мнения: 604
Случи се миналото лято в БГ той ме "чакаше", защото знаеше че ще отида-баща ми!
Имам много близка приятелка гадателка ходих при нея по друг повод и той беше там!
Разговарях с него чрез нея!Знам че не е хубаво да викаме мъртвите и ви съветвам да не го правите!

# 18
  • Мнения: 139
Сънувах веднъж починалата свекърва на приятелката ми, без да я виждам обаче. Питах я "ти къде си....... къде си", а тя отговори "в рааааааааяяяяяяяяя"- с някакъв вибриращ странен глас ( глас всъщност не е точното наименование) Crazy

# 19
  • Мнения: 1 447
Възможно е на сън, но тогава обикновенно нещата отиват на лошо.
И аз така знам,дори ако те викат на сън и ти отидеш това не е хубаво.
Така е, но не смятам, че тук е мястото да се обсъжда такава тема. Нещата могат да бъдат болезнени понякога. И все пак невинаги сънищата означават нещо.
И авторката пита за на яве, това са различни неща.

Така е права си затова и не написах точно какво знам.

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
душите на мъртвите трябва да бъдат оставени...

... да продължат обучението си...   
ронка Hug

Не ми се е случвало на яве, но на сън - много пъти. На сън съм улавяла дори аромат от парфюм на починалия.
В самата реалност, съм улавяла докосване... Знам, че ако съм била докосната е било от дъщеря ми... НО за мен това е и си остава докосване от баба ми  Hug Heart Eyes. Точно 2 седмици след като си отиде  Cry

# 21
  • Мнения: 2 577
Често насън си говоря с мъртвите ми близки, много е реалистично.

# 22
  • Мнения: 4 733
 Разговори с баба ми в просъница и аз съм водила.
 За диалозите с починали вече хора в реалността какво да кажа...човешката мъка се "материализира" по най-различни начини  Tired
 А обръщате ли сериозно внемание на разговорите ви с починали, случили се на сън? Отдавате ли им значение?

# 23
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Но няма лошо в този род въображения, това е защитен механизъм на психиката да се справи със загубата....

Това е единственото логично обяснение.

Понякога ми се иска да можех поне веднъж да си поговоря с татко. Почина внезапно преди 6 месеца и бях абсолютно неподготвена да го загубя. Все чакам да го сънувам, търся разни знаци, но за жалост го няма. Още не мога да приема загубата му.
Същото. Мама, преди четири месеца.

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Отдавате ли им значение?

да, голямо.
Не ме подвеждат никога.

# 25
  • Мнения: 4 733
И на мен ми се иска . Сякаш се притеснявам че ако го направя ще призная пред самата себе си че вярвам в истинността на провеждането им. Хем е нелепо, хем ми се иска...

# 26
  • Мнения: 2 388
И на мен ми се иска . Сякаш се притеснявам че ако го направя ще призная пред самата себе си че вярвам в истинността на провеждането им. Хем е нелепо, хем ми се иска...
Peace И аз се чувствам по същия начин.

# 27
  • Мнения: 4 514
Еличко, разкажи конкретния случай.
Аз вече не знам какво е възможно и какво - не. Confused Вече вярвам във всичко и се съмнявам във всичко...

# 28
  • Мнения: X
Да,аз месеци наред си говорех с майка ми/почина съвсем внезапно и нелепо/.....знам,че е било само във въображението ми,но това ми помагаше да приема действителността,.............говорех и непрекъснато и разказвах какво се е случило,как са децата...ей такива работи...и си отговарях от нейно име....,но напоследък почти не ми се е случвало.

# 29
  • на изток от рая
  • Мнения: 442
Синът ми, който е на 3 години, вече два пъти вижда и говори с наш близък, който почина преди 5 години.
Нищо конкретно не са си казали, но малкият видимо беше уплашен,което ме навежда на мисълта, че не си измисля.

Общи условия

Активация на акаунт