ОКТОМВРИ вече наближава, а бебчо ритничета раздава ли, раздава.

  • 11 092
  • 291
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 183
Добро утро и от мен Simple Smile
Снощи за пореден път заспах посред нощите, а сутрината се ококорих в 6  Rolling Eyes После се преместих в хола за да гледам телевизия и да не събуждам мъжо. Дремнах малко, но пак се почна с безумните ми сънища.

На обяд пристига сестра ми. Толкова се радвам, въпреки че си тръгва в събота.

Днес ми е прегледа при Марков. От притеснение дали всичко ще е наред май вече не ме интересува толкова какъв пол е. Дано и следобеда мисля все още така  Mr. Green

За сега ви пожелавам приятен ден. По-късно ще се включа пак.

# 226
  • Пловдив
  • Мнения: 33
Добро утро, мамчета!

Бързо оздравяване на болните! Hug

С две ръце съм за среща на пловдивските мами, ще следя редовно да не я изпусна.

Ще ходите ли на море? Ние заминаваме на 24.06. Чакат ни към 600км. път, дано всичко е наред. Предния път ме беше страх и въобще не отидохме, но този път не пропускам.

# 227
  • Мнения: 498
Добро утро и от мен. Лек, прохалден и хубав ден!

Напоследък хич не мога да се наспивам... сутрин едва ставам, ужас... а през нощта ми става все по-трудно да се преобръщам и пъшкам като някой морж... ужас, а по-нататък какво ще правя незнам  Shocked Взех някаква възглавничка уж да си подлагам от едната страна, ама нещо ми е голяма и неудобна и... я който има такава да я снима  newsm78.

Отивам да ви чета и да мисля новата тема, че не си играем с темите, определено.


[sfkbfk], тези пликчета за кърма изглеждат много удобно, но в България дали ги има?

mylili, успех при Марков, и после да разкажеш всичко в подробности  Hug

Последна редакция: чт, 12 юни 2008, 10:11 от ina.gg

# 228
  • Мнения: 817
Добро утро, момичета!  Hug Хубав ден ви пожелавам.
mylili, много положителни емоции днес при марков ти пожелавам! А ти какво искаше да е воето бебче, че забравих, а трябва да стискаме палци? И най-важното - всичко да е наред.
И аз напоследък все се чувствам уморена и заспала, ама си е нормално за нас.

# 229
  • София
  • Мнения: 1 539
Здравейте, писателки!

Mylili, не се притеснявай за прегледа, всичко ще е наред. Наслади се на преживяването.

Аз също съм голям фен на бодитата, както и на гащеризончетата.Много им се кефя, защото това са си точно бебшки дрешки, които се носят няколко месеца и са типично бебшки. Много са готини бебетата облченеи в миниатюрни дрешки като на големите, но пък после цял живот носят такива и затова за първите месеци предпочитам гащеризончетата.

# 230
  • София
  • Мнения: 368
Добро утро, мамчета!
mylili, аз съм така почти всеки ден напоследък, ококорвам се рано рано, да ми се чуди човек, защото по принцип съм си поспаланка. Успех на прегледа при Марков и после да се отчетеш!
Приятен ден!

# 231
  • Мнения: 80
   Добро утро и от мен!
mylili, успех на прегледа при Марков днес,дано всичко с бебчо е наред,а и с теб та да можеш вече да излизаш и по малко навън на разходка!
 Софийски мамчета,какво ще кажете да си пуснем една анкетка за среща на 28.06 или 29.06 примерно на фонтана при ЦУМ или нещо такова???Ако някой има други предложения да казва,че да няма пак сърдити после  Hug.
  Лек ден ви желая!

# 232
  • Мнения: 9
Добро утро мамчета.
Аз също не мога да спя като хората в последно време. Ококорвам се по три-четири пъти през нощта и пада едно въртене в леглото, та знае ли се. Дано скоро отшуми това явление.
Лек и усмихнат ден Ви желая.

# 233
  • Мнения: 697
Добро утро момичета Simple Smile
Най-после дойде дългоочаквания ден и за мен. След обяд отивам при д-р Марков. Толкова ми е притеснено, че чак ми е лошо. Дано ми каже, че всичко е наред, много ще ме успокои.
mylili дано успеем да се видим днес.

 Софийски мамчета,какво ще кажете да си пуснем една анкетка за среща на 28.06 или 29.06 примерно на фонтана при ЦУМ или нещо такова???Ако някой има други предложения да казва,че да няма пак сърдити после  Hug.
  Лек ден ви желая!

Подкрепям предложението ти единствено да добавя, че би било добре предварително да си набележим някое заведение и то с климатик Simple Smile

# 234
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Здравейте и от мен:) И аз да се похваля - вчера бяхме на консултация и докторът ми каза, 4е почти със сигурност бебчето ще е момче. Видя се "издутинка" между крачетата, но за всеки случай не иска да ми настройва много. За другия път обеща да го видим със сигурност:) Иначе всичко е много добре, размери, подвижност (не се спря да се върти през цялото време)... А аз най-накрая съм почнала да наддавам, качила съм 2кг.
Аз си спя нормално, но се сабуждам около час преди нормалното за мен, защото немога да издържа - трябва да отида до тоалетната. После лягам пак и си доспивам:)

# 235
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Ей, аз не съм софийско мамче, ама на 29.06 имам изпит в София и мога да дойда. Ако ме искате де..Simple Smile

# 236
  • Мнения: 80
  Ми аз и предишния път предложих този Дон Домат там дето е наблизо,понеже според мен се вентилира добре,голям е(че предишния път нестига че бяхме само 7 не ни събраха лесно в заведението),а сега се надявам да сме повечко момичета.
Nadejda:)))  Иска ли питане,щом си в София естествено че те искаме  Hug
 mimisofia,успех и на теб днес при Марков,дано разсее притесненията ти Praynig

# 237
  • Мнения: 44
Здавейте!
Успех днес на Мими и Лили ,да разказвате след това
Мая къде ще ходите на море?

# 238
  • Мнения: 32
Добро утро момичета!
Едвам се събудих преди малко  Sad.  А през вечерта ставах 2пъти, при мен все така, а понякога като не мога да заспя ми се налага и да хапвам  Rolling Eyes  Rolling Eyes.

Лили, Мими приятни емоции при Марков. Всички чакаме разказите ви след това.

Стискайте палци, отивам на преглед при моята зъболекарка след 1 час.

Приятен ден на всички.

# 239
  • Мнения: 697
  Ми аз и предишния път предложих този Дон Домат там дето е наблизо,понеже според мен се вентилира добре,голям е(че предишния път нестига че бяхме само 7 не ни събраха лесно в заведението),а сега се надявам да сме повечко момичета.

А там е много приятно. Ако се събираме по обедно време предполагам и места ще има.

Nadejda:))) при кой лекар ходиш в Търново?

Общи условия

Активация на акаунт