Машина за хляб - 11 част

  • 93 164
  • 1 044
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1 176
Мерси много за рецептата.  bouquetИмам още няколко въпроса,ако не те затруднявам.Пиперките и патладжана ги слагаш смлени,нали?Още докато е гореща ли я насипваш в бурканчета?И какво количество горе-долу се получава в готов вид?
Нямам търпение  да я пробвам.Мнооого ми се хапва домашна лютеничка. Heart Eyes

# 526
  • София
  • Мнения: 9 892
dimitrina73 ,много ти благодаря за съветте за машинката. HugМоят мъж обаче твърди,че при нас това не било проблема,а самите уплътнения слд като я разглобил вече не стават,разширили се били.Обаче аз смятам да потърся в Практикер това нещо и да пробваме.Машинката ми все пак протича съвсем леко,може би защото аз ползвам програмата за черен хляб,която не тръгва веднага при включване,а първо загрява продуктите. Thinking

# 527
  • Мнения: 163
ами аз нямам с какво да ги смеля, затова ги нарязах на ситно. не се получава особено голямо количество, затова и не съм затваряла в буркани. да речем беше за около 3 бурканчета от малките на олинеза.

# 528
  • Мнения: 9 776
А дали всички машинки имат такава функция за правене на сладка /лютеница/?

# 529
  • Мнения: 4 406
и аз пробвам лютеницата в момента. нарязах зеленчуците и ги пасирах, ама не чак до фина консистенция, а само да са по- ситни, защото нямам мелачка. след 30 мин ще е готова

# 530
  • Мнения: 9 776
Бумеранг, а твоята машинка каква е?

# 531
  • Мнения: 25 839
polin_a , по-добре кажи твоята каква е. Няма ли програма Конфитюр?

# 532
  • Мнения: 9 776
Аз нямам машинка все още. Сега събирам мнения. По-горе питах дали всички имат такава функция, ама никой не ми отговори. А може би имат само по-скъпите. Пък на мен не ми се дават много пари, затова ще си взема Аляска от промоцията в Метро за 95лв.

# 533
  • Шумен
  • Мнения: 196
Аз нямам машинка все още. Сега събирам мнения. По-горе питах дали всички имат такава функция, ама никой не ми отговори. А може би имат само по-скъпите. Пък на мен не ми се дават много пари, затова ще си взема Аляска от промоцията в Метро за 95лв.
И евтината Аляска има тази функция за мармалад Peace Моята е такава.Доволна съм,не се оплаквам изобщо  Party
Сега и  аз ще пробвам лютеничката,че така ми се приядееее Laughing

# 534
  • Мнения: 9 776
desi78, добре, че се включи. Пиши после дали е станала лютеницата. Дано се вредя за тая промоция и да си купя. Simple Smile

# 535
  • Мнения: 4 406
Бумеранг, а твоята машинка каква е?
Мулинекс 2000.
не ми хареса лютеницата, нещо много блъска на патладжан. май ми е в повече, трябваше повече чушки да сложа. пак ще пробвам.

# 536
  • Мнения: 163
ами ние в къщи не обичаме патладжан и за това аз точно това направих - по-малко от него и една идея повече чушки.
полин_а, аз съм с Аляска, изключително доволна съм от нея! има всичко...

# 537
  • Мнения: 215
Рецептата за лютеницата ми се вижда добре. И аз ще я пробвам.
Преди известно време правих конфитюр от ягоди. Стана доста сполучлив. Моята машинка e Мулинекс OW2000 и съм доволна от нея.

# 538
Някой правил ли е царевичен хляб? Ще съм благодарна на добра рецепта.

# 539
  • Мнения: 4 916
А дали всички машинки имат такава функция за правене на сладка /лютеница/?

Не всички имат такава програма. Аз например нямам. Но за 30 лв. - толкова  Laughing Но мисля да разгледам програмите й и да помисля дали някоя не се доближава.

Общи условия

Активация на акаунт