Отговори
# 120
  • Мнения: 580
Здравей миз, аз предполагам, че и тук ще стане същото, но ще видим... Засега ентусиазма е голям. Аз лично мисля, че проблемът е в това чакане на писмата. В днешно време (колкото и да е жалко), в този бърз свят е трудно да чакаш със седмици.
Засега сме разменили 3 адреса и мисля че стига, защото не знам дали няма да и е много с тоя нескопосан български да пише интересни писма  Laughing

# 121
  • Мнения: 35
Здравейте, вярно темата е страхотна. Моят син е на 8 години и ще е във втори клас.Интересите му са карти Yu-Gi-Oh, компютърни игри, костенурките нинджа.Обича да играе навън и да тича като всяко момче.Ще му е интересно да си кореспондира по пощата, а не по единствения познат за тях начин e-mail.

# 122
  • София
  • Мнения: 17 301
Нати, моят син е същия  Grinning Ще говоря с него дали иска да си пише с детенце и ще ти изпратя адреса  Peace

# 123
Здрасти ,Блажка!

Идеята ,много ми хареса и на сина ми. Той е на 7,5год  и сега започва 1 клас за него ще е страхотен стимул да упражнява буквите смятам аз. Ние имаме много близки там и той много така с приповдигнат дух го прие. Само незнам къде да ти пишем. Чао newsm78

# 124
  • Мнения: 23
Да Дени много ще се радва дай координати и супер Grinning newsm10 а да и дъщеря ми е на 11

# 125
  • Мнения: 3 810
зачетох първата страница и много ми хареса темата!
Предполагам че вече има достатъчно желаещи да си пишат с момчето  Mr. Green
Ще помоля ако темата е била възприета добре от други мами живеещи в чужбина и са се появили желаещи да си кореспондират с момичета да свиркат!
Моята дъщеря също редовно проверява нетърпеливо пощенската кутия, въпреки че никога не получава нищо...Интереси- танци(тренира усилено за световното ноември) и всякакви теми интересни за нормални деца на 10г. възраст.
Някой хареса ли си я? Пратете ми ЛС, моля...

# 126
  • Варна
  • Мнения: 366
 Браво момичета. Как си припомних и аз детските години когато с нетърпение чаках писмото от русначето.Яд ме е ,че не съм попаднала още в началото на  темата,но дано още има желаещи за кореспонденция - независимо от България или чужбина. Моят син прие с голям ентусиазъм идеята да пише писма. Той е на 8 години и се инерисува от компютри,карти Юги-О,динозаври, планети и други неща. Учи вече втора година руски език ,а сега и английски ,така че би ми било интересно и мами от Русия да се включат. Който иска да си пишат да праща адрес на лични,и ние ще им пратим.  Simple Smile

# 127
  • София
  • Мнения: 17 301
rosalka, а с 8-годишен младеж от София иска ли да си пише Simple Smile

# 128
  • Варна
  • Мнения: 366
rosalka, а с 8-годишен младеж от София иска ли да си пише Simple Smile
Разбира се - каза си синът ми. Ще пиша на лични.

# 129
  • Мнения: 1 187
Страхотна тема  Hug
Моята дъщеря е малка, на 5 г., но желанието й да пише писма е голямо...  Mr. Green
Рисува ги, сгъва ги под формата на плик, оцветява ги, пише буквите с голямо старание, украсява ги... въобще твори детето писма без подател. Ако има желаещ да ги получава - нека ми пише на ЛС.
Ще се радваме на всяко ново приятелче, било то от страната или от чужбина.
 bye

# 130
  • Мнения: 361
много хубава тема, съжалявам че чак сега я видях. моята дъщеря е на 9 г., живеем от почти година в австралия и започвам да се плаша, че ще забрави да пише на български. тя обича да пише и да получава писма /досега си кореспондира само с бабите си и с бившата си учителка/. мисля, че ще й бъде интересно да си пише с деца на нейната възраст. интересува се от филми, музика, спорт /тренира футбол в училище и плуване/, събира списания на шрек, обича фентъзи, дракони, еднорози и т.н. обича да рисува. ако някой иска, нека ми пише на лични- ще дам адреса. аз ще се радвам, ако тя си намери български приятелчета:-)

# 131
  • Мнения: 3 731
Здравейте, чудесна тема! Hug
Моите хлапета също  обожават да получават писма, така че сме за тук. Синът е на 12г., обича животни, следи всички детски филмчета, играе шах, рисува. Девойката е първокласничка, фен е на малките понита и всичко, що е розово  Laughing. Пишете ни на лс.
 Hug за всички нови приятелчета!

# 132
  • Мнения: 952
И аз да се включа синът ми е 1вокласник. От Пазарджик сме. Приветсвам идеята, и се надявам да се намери и за нас другарче Simple Smile

# 133
  • Мнения: 9
здравейте и от мен.искам да се включа и аз с моята дъщеря с голямата че имам две  Crazy
обичка всичко като останалите деца като се започне с принцесите от приказките та да се стигне до картите ю ги о/незнам дали се пише така/но най обича да рисува и най предпочитания начин за кореспонденция най вероятно ще бъде такъв в рисунки  Party.ще се радваме ако някой иска да ни пише /естествено че и аз ще помагам затова пиша множествено число   Mr. Green/

# 134
  • Мнения: 505
И моята дъщеря иска да си пише с някой - няма значение дали от България или чужбина. Тя е в първи клас, на 7 години и половина. Интереси - всички принцеси, русалки, Хана Монтана и пр. момичешки истории.

Общи условия

Активация на акаунт