Отговори
# 150
  • Виена
  • Мнения: 725
katka72,супер,много се радваме и ние  Hug.Направо ме изненада,колко бързо е пристигнало!!!Сега ще чакаме отговора с нетърпение   Flutter.
mistela,напиши ми адреса на лични,и ще си пишем и с вашата принцеса  Simple Smile.
AnMary,давайте и вашия  Flutter.Тъкмо да се учи да пише,че малко и куца българският правопис  Rolling Eyes

# 151
  • Виена
  • Мнения: 725
AnMary,в петък изпратихме писмото  Flutter.Напиши,като го получите.

# 152
  • Мнения: 96
И моето момиченце е на 9 години и иска да си пише с приятелки от чужбина!!! Grinning  Grinning Blush Praynig  bouquet

# 153
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 149
И аз имам една госпожичка на 6 години. Голяма радост беше, като получи картички за нова години от дядо си и една моя приятелка.
Малко бавничко пише, но мисля, че е много доволна, ако си намери приятелче с което да си кореспондира.

# 154
  • Виена
  • Мнения: 725
mistela,вчера изпратихме и вашето писмо.
Супер,дъщеря ми беше много ентусиазирана.Само дето не знам колко листове изхабихме на писмо  ooooh!.И накрая,пак има по някоя друга правописна грешка,за което се извинявам предварително!
Сега чакаме първия отговор  Flutter.Голяма тръпка е!
За сега,обаче мисля,че 3 деца са и достатъчни  Blush.Не приемам повече предложения(освен чрез подкупване  Mr. GreenBlush Wink  Hug.

# 155
  • Карлово
  • Мнения: 5 765
mistela,вчера изпратихме и вашето писмо.
И накрая,пак има по някоя друга правописна грешка,за което се извинявам предварително!
Ползвай химикал, който се трие. Все пак трябва да е забавление кореспонденцията. От опит давам препоръката.
Успех!  bouquet

# 156
  • София
  • Мнения: 40 958
AnMary,в петък изпратихме писмото  Flutter.Напиши,като го получите.
Днес получихме писмото. Може и сутринта да са го пуснали, но го взехме като прибрах Дияна от занималнята.
Тя подскача покрай пощенската кутия и само пее "имам ли писмо? имам ли писмо?" Simple Smile

# 157
  • гр.София
  • Мнения: 362
mistela,вчера изпратихме и вашето писмо.
Hug ще чакаме с нетърпение  Grinning

# 158
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
Тази вечер направихме опит да напишем писмо до другарче в България, много се смяхме от резултата и решихме, че е писмото е по подходящо за семейния архив. Но сме много ентусиазирани.  Проблемът ни не е в правописа , а в изписването на буквите.Утре продължаваме отново.

# 159
  • Мнения: 96
Тази вечер направихме опит да напишем писмо до другарче в България, много се смяхме от резултата и решихме, че е писмото е по подходящо за семейния архив. Но сме много ентусиазирани.  Проблемът ни не е в правописа , а в изписването на буквите.Утре продължаваме отново.
Ние също започнахме писмото. Страшничко беше, драскахме, поправяхме......  ooooh! Днес продължаваме, надявам се да е по-успешно.  bouquet При нас лошото е, че почваме да пишем нещо, което после не ни харесва и го драскаме и т.н. , но не се отказваме лесно... Решили сме да изпратим и снимка, но избора за такава е също сложен.

# 160
  • София/Варна
  • Мнения: 1 529
Здравейте,
изчетах темата и наистина е много готина.
Имам сина на 10 години в 4 клас. Говорих с него дали има желание да си пише с друго детенце на неговата възраст и той прояви бурен ентусиазъм. Разбира се и с момченца и с момиченца. Ако някое детенце на близка възраст до неговата прояви желание, веднага пращам адрес. Ние сме от София

# 161
  • гр.София
  • Мнения: 362
mistela,вчера изпратихме и вашето писмо.
newsm44 вчера го получихме, вече написа отговора, но снощи реши да си го провери и за това ще го пратим в понеделник  Grinning  Hug

# 162
  • Мнения: 878
Здравейте момичета,
и ние искаме някой да ни пише.Дъщеря ми е на 10 години,учи в клас с меко казано невъзпитани деца - повечето не всички разбира се ...и няма приятелки,което много я тормози.Понеже е пълничка и се подиграват и много ми се иска да усети ,че не само физически можеш да си приятел с някой.
Ние сме от Бургас,но ще се радвам ако деца от чужбина или България и пишат.Предпочитанията ми като майка е писмо по пощата ,старомодно ,но много полезно поне според мен.
Прочетох ,че дечицата ви си пишат успешно и ще се радвам ако и моето си намери другарче,да си споделят,да си пращат разни неща по детски,а защо не и да се видят лятото Simple Smile
Поздрави на всички .   bouquet

# 163
  • Виена
  • Мнения: 725
mistela,вчера изпратихме и вашето писмо.
newsm44 вчера го получихме, вече написа отговора, но снощи реши да си го провери и за това ще го пратим в понеделник  Grinning  Hug
AnMary,в петък изпратихме писмото  Flutter.Напиши,като го получите.
Днес получихме писмото. Може и сутринта да са го пуснали, но го взехме като прибрах Дияна от занималнята.
Тя подскача покрай пощенската кутия и само пее "имам ли писмо? имам ли писмо?" Simple Smile
,и аз покрай малката се радвам  Blush.Сега чакаме с нетърпение вашите писма  Flutter.
katka72,вашето писмо още не сме го получили.Много ми е интересно,дали от тук стигат по бързо до БГ  Thinking...

# 164
  • Мнения: 1 225
Честно казано очаквах вече да сте го получили!

Общи условия

Активация на акаунт