Отговори
# 165
  • Виена
  • Мнения: 725
Момичета,вече се притесних  Rolling Eyes.
 Още не сме получили,нито едно писмо...Мина доста време.Тази седмица,дъщеря ми изпрати писмо на дядо си в понеделник,а той в сряда вече беше го получил  Shocked.Вече се притеснявам  Rolling Eyes.Дъщеря ми и тя милата,всеки ден с нетърпение подскача до пощенската кутия..Дано пък другата седмица ги получим накуп  Blush.

# 166
  • Мнения: 878
Tedi привет мила,ние пуснахме ,но се върна детето объркало адреса ,сега съм много болна ,но като се пооправя пак ще отида до пощата.
Извини ни пред дъщеричката ти,ама като тръгне куцуз та няма свършване.  bouquet

# 167
  • Виена
  • Мнения: 725
Няма проблем,поне да знам причината,че наистина се притесних,да не аз нещо да съм объркала адресите  Blush.Бързо оздравяване   bouquet.Продължаваме да чакаме другите писма  Simple Smile.

# 168
  • Мнения: 1 175
Теди,нашето писмо го изпратихме точно преди две седмици. Лично аз надписах адреса,притеснявах се дъщеря ми да не го обърка. Ако имаше грешка би следвало да го върнат.  SickВече не зная какво да мисля. newsm78Ще изчакаме още няколко дни и ще напишем друго. GrinningМисля си обаче да не би да има по-голямо натоварване в пощите покрай масовото изпращане на мартеници и картички послучай осми март.

# 169
  • Мнения: 96
Да знаете мили мами, че писмата от България за чужбина пътуват най-малко 10-12 работни дни. Така че, българска работа Naughty.. не се притеснявайте, ще пристигнат.

# 170
  • гр.София
  • Мнения: 362
Момичета,вече се притесних  Rolling Eyes.
 Още не сме получили,нито едно писмо...Мина доста време.Тази седмица,дъщеря ми изпрати писмо на дядо си в понеделник,а той в сряда вече беше го получил  Shocked.Вече се притеснявам  Rolling Eyes.Дъщеря ми и тя милата,всеки ден с нетърпение подскача до пощенската кутия..Дано пък другата седмица ги получим накуп  Blush.
Hug Здравей мила, изпратихме писмото още в понеделник както ти писах, предлагам да изчакаме и тези дни до събота и ще напишем ново. За адреса не се притеснявам защото го написахме с татко то ни и със сигурност не сме го сгрешили.  Hug Поздрави на Руми   bouquet

# 171
  • София/Варна
  • Мнения: 1 428
jujolinka здравей.
Моя младеж най-после се натвори, с много мъки, преписване и чудене какво да напише.Днес пуска писмото.
Надявам се скоро да пристигне.

# 172
  • Виена
  • Мнения: 725
Да се похваля,че днес получихме 2те писма-от Траяна,и от Стела  newsm44.Няма да ви описвам каква радост е в къщи!Благодарим много за мартеничките  Heart Eyes.Сега ще се заемаме с отговорите  Flutter.Гледам на печатите,че писмата са пуснати с 5 дни разлика,а пристигат по едно и също време...Странна работа са това пощите  Wink.

# 173
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
И ние вчера получихме писмото и наистина от Бг пътува 10 дни. Радост голяма, за първи път малката ми дъщеря отваря писмо адресирано лично до нея.

# 174
  • Мнения: 96
 newsm44 newsm51 smile3525 newsm10
Аз изрично питах, когато го пращах. Може би така работят българските пощи!? newsm78
А, за радостта - наистина е голяма, ние вече го преживяхме... но това е от тези моменти, за които се казва, че не могат да се опишат с думи, просто трябва да се изживеят (особено на тяхната възраст). Когато моята дъщеря получи своето писмо, чак на мен ми се насълзиха очите, като я гледах как се радва.

# 175
  • София/Варна
  • Мнения: 1 428
jujolinka
нашето писмо дали е пристигнало  Rolling Eyes

# 176
  • Мнения: 1 175

 Може би така работят българските пощи!?

Не ми се струва нормално едно писмо да пътува три седмици,защото нашето е пътувало точно толкова до Виена.А в обратната посока само три дни.То бива-бива ама това е прекалено Mr. Green .И друго,което ми направи впечатление.Нашата пощенска марка е по-скъпа от австрийската,незнам на какво основание,впредвид мудната система.Но както и да е Важно е децата да са щастливи с новите си далечни приятели.

# 177
  • Виена
  • Мнения: 725
katka72 ,и на мен не ми се струва нормално толкова дълго да пътува писмото от БГ насам  Confused.Но то какво ли ни е наред,та пощите да са  Wink.А за марката,и на мен ми направи впечатление,че в БГ е на същата цена,имайки се впредвид стандарта на живот в едната и в другата държава.Другото на,което се учудих е,че получихме 2 писма(и двете от България,но от различни градове),а марките,като цена имаха разлика с 20 стотинки...
Утре ще пуснем писмата(едното със сигурност  BlushBlush.Като,че ли второто е по трудно за писане  Rolling Eyes.Голямо мислене,триене,късане  ooooh!.

# 178
  • София
  • Мнения: 39 759
Тедито, аз вчера пуснах писмото. Дияна малко се забави с отговора. После пък се разболя. Ще пристигне Simple Smile

# 179
  • Виена
  • Мнения: 725
Чакаме го с нетърпение  Heart Eyes!

Общи условия

Активация на акаунт