Отговори
# 300
  • Мнения: 49
emilyjo, ако искаш може да ти дам адрес. Нищо, че сме на близо. Аз вече съм и дала задача да напише писмо на дъщерята на УиУи и мисля най-късно в понеделник да го пуснем. Даже след време ще е готино и да се срещнат децата. Като и казах, че ще си пише с едно момиченце се разпищя от радост и тича половин час. Сега остава и да изпратим първото писмо.
Много ще се радвам да ми дадеш адрес. Моят синковец няма търпение да се запознае с нови деца.
Ако си допаднат децата наистина би било хубаво някой ден да се видят. Simple Smile

# 301
  • София
  • Мнения: 2 958
Първото писмо изпратено от Дара вече е пристигнало  Simple Smile

Вие какво друго слагате в писмото освен самото писмо? Чудя се какво дребно подаръче е подходящо?

# 302
  • Мнения: 266
За съжаление моята дъщеря още не си е намерила другарче  Sad  може да сложите от така наречените магнитчета или интересни картички, календарчета  Thinking

# 303
  • Мнения: 910
Ние получихме първото писмо, и днес върнахме отговор, но баткото се впечатли и сега търсим другарче и за него. Той е на десет години, поназнайва и английски. Ще се радвам ако някой ни пише.

# 304
  • Мнения: 30
     Здравейте,
 Много ми хареса идеята , дъщеря ми да кореспондира с деца на нейната възраст!!!Тя се казва Биляна, на 7 годинки е..На есен ще е  2 ри клас, защото тръгнахме по рано на училище...Има много интереси..Тренира художествена  гимнастика, няколко пъти е печелела медал:))) Играе народни танци, интересува се от театър ...Обича животните, много и всички:)))))  ...Освен на дядо Коледа и по зададена от училище тема не е писала писмо...Живеем в краен столичен квартал и ще е щастлива да си пише с деца   независимо в коя държава живеят!!!!   

# 305
  • София
  • Мнения: 2 958
И ние получихме писмооооооо  Party
Много ми стана сладко как се радват децата на нещо толкова просто, а същевременно толкова ценно!

emilyjo, не сме получили нищо от вас. Надявам се да не се е загубило писмо.   bouquet

# 306
  • Мнения: 49


emilyjo, не сме получили нищо от вас. Надявам се да не се е загубило писмо.   bouquet

Извини ни за закъснението, но нещо бяхме болнави. Утре го изпращаме, така че чакайте. Simple Smile

# 307
  • София
  • Мнения: 2 958


emilyjo, не сме получили нищо от вас. Надявам се да не се е загубило писмо.   bouquet

Извини ни за закъснението, но нещо бяхме болнави. Утре го изпращаме, така че чакайте. Simple Smile

Няма никакъв проблем, просто се чудех дали не се е изгубило в нашите сигурни и надеждни пощи Simple Smile

# 308
  • Мнения: 3 483
На нас двете дечица спряха да ни пишат.... Cry Cry Cry

# 309
  • софия
  • Мнения: 118
и при нас така едното от пловдив Rolling Eyes, докато от Канада доста трудно беше с писмата но сега са в БГ и ще се видим в София. Peace

# 310
  • Мнения: 120
Здравейте, моята дъщеря е на 10г., сега ще бъде в 4 клас. Тренира художествена имнастика. С голямо желание прие предложението ми да си кореспондира с приятел. Разказах й за времето, когато аз бях дете и си пишех с приятели от бившия СССР, ГДР и Италия. Ако някой проявява интерес, ще се радваме да си пишат децата.

# 311
  • Malgrat de mar
  • Мнения: 131
А има ли по-малки желаещи. Дъщеря ми много страда, че няма на кой да изпраща писма. Даже няколко пъти рисува картички и ги изпращаме на нейната приятелка.
И моето момиче е така,даже сами си пишем и си ги пускаме в пощата...нашата.
Познава Бг букви ,но не може да пише и чете,но аз ще помагам. Вярвам че това ще я мотивира още повече за да се научи.
На нас двете дечица спряха да ни пишат.... Cry Cry Cry
Ех лято ,лято...сега е време за игра

# 312
  • Мнения: 416
Синът ми се казва Любомир, на 12г. от София. Иска много да си пише с дете от друга страна. От миналото лято си пише на английски с едно русначе, с което се запознаха на морето. Писаха си цяла година и сега през лятото са заедно и синът ми споделя, че знае всичко за детето - все едно не са се разделяли. Тренира футбол и плуване. Той много ще се радва, ако някой се свърже с нас.

# 313
  • Мнения: 2
Моята дъщеря Никол на 12 г. от София също е навита да си кореспондира с дете от друг град или държава.Тя се вълнува от история,гръцка митология и да опознава нови неща.Моля, ако някой има желание или познава дете, от друга страна да пише тук, в темата или на Лично съобщение. Simple Smile

# 314
  • Мнения: 9
Сега виждам темата.Говорх с малката,прояви голям интерес,допадна и идеята.Сега остава само да намерим другарче.На 9 год. е,момиче,живеем в САЩ,говори и пише на английски и български.Ако има желаещи за водене на кореспонденция да пишат.
Моята дъщеричка също е на 9 г. казва  се Теди и желае да кореспондира с вас защото били  на една възраст. Разбира се ако има и други деца които желаят да си пишат с нея е съгласна . И аз като и разказвах за едно време много се въодушеви.

Общи условия

Активация на акаунт