Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 1 170
Моята дъщеря е на 11г.,  като й разказах какво съм прочела във форума настоя да я "запиша" и нея. Да си намери с кой да си пише писма на хартия. Тя ще е в 5 клас, учи английски, играе народни танци вече 6г. Интересува се от природни забележителности - пещери и скали, камъни и минерали, небесни тела. Ако някой иска да си пише с нея - моля на лични. Може да е от друг град в Бг или чужбина.

# 316
  • България
  • Мнения: 490
здравеите
аз имам дъщеричка която ще е 1ви клас,намерихме тази тема и решихме да се включим.
тя знае да пише и чете,живеем в България.обича да свири на пиано и китара/за сега само детски/,обича да рисува и чете книжки.помъжките играчки и са слабост-бакогани и югио...
ще се радва много ако някое детенце се запознае с нея.пишете ми на лични за адреса.
лека вечер от нас

# 317
  • Мнения: 2 674
Здравейте, настъпи моментът и аз да се включа  в търсене на другарче от България.

Живеем в САЩ.
Моята мома се казва София. На 5 годинки. Искаме да пише на български, английски или руски.

Малко за нея:Sophia

В момента се учи  да чете на кирилица. Знае да чете и да пише сравнително добре за нейното ниво на английски. Любимите  и книжки са на  Dr. Seuss.
Обича да рисува, свири на пиано, катери се по стени, учи се да кара зимни кънкии, плува. Харесваше балета, но предпочете танците в момента:)

Любимите и филмчета са за Дора, Оливия и Спондж Боб. Любимата и група е Фреш Бийт Бенд.
Харесва розово като почти всяко момиче, обича принцеси. Не събира нищо:)

Надявам се да се запознаем с някого от България.

# 318
  • Мнения: 266
Здравейте, настъпи моментът и аз да се включа  в търсене на другарче от България.

Надявам се да се запознаем с някого от България.

С радост бих запознала дъщеря ми с твоята, но тя е на 11год. и не знам дали ще имат общи интереси  Thinking
Дано да ви се обади някой друг  Peace

# 319
  • Мнения: 2 674
Dani.m73 пожелавам ти успех в намирането на другарче,ние както се вижда сме още бебета в сравнение с вас. Laughing

Пратих адрес на Роситоо. Дано се получи връзката.

# 320
  • Мнения: 266
Dani.m73 пожелавам ти успех в намирането на другарче,ние както се вижда сме още бебета в сравнение с вас. Laughing

Пратих адрес на Роситоо. Дано се получи връзката.


Дано децата да си допаднат  Peace а пък ако около вас има някое дете колкото моята дъщеря , обадете се   Hug

# 321
  • Мнения: 1 610
Страхотна идея!   bouquet
попитах моя първокласник за идеята , но... още не е готов ...
Може би след година....когато се научи добре да пише.

# 322
  • Мнения: 35
Наистина е прекрасна идеята навремето и аз си пишех с деца от други страни.Много е интресно и обогатяващо!

# 323
  • България
  • Мнения: 490
Dani.m73 пожелавам ти успех в намирането на другарче,ние както се вижда сме още бебета в сравнение с вас. Laughing

Пратих адрес на Роситоо. Дано се получи връзката.

ще се получи връзка Hugняма как тези сладурани да не си пишат Hug

# 324
  • България
  • Мнения: 490
Връзката се получи  Hug
Емоцията е много голяма за дъщеря ми
Очичките и засияха като видя плика и дори забрави да ме целуне  Simple Smileпри влизането ми в стаята Joyне ме беше виждала цял ден
пишем писмо и в понеделник заминава при новата приятелка на Мики Hug

# 325
  • Мнения: 266
Връзката се получи  Hug
Емоцията е много голяма за дъщеря ми
Очичките и засияха като видя плика и дори забрави да ме целуне  Simple Smileпри влизането ми в стаята Joyне ме беше виждала цял ден
пишем писмо и в понеделник заминава при новата приятелка на Мики Hug

Чудесно  Hug бих искала и на нас някой да ни пише  Sad

# 326
  • Мнения: 75
Ех, защо няма и 18-годишни,които да искат да си пишат с български девойки? Mr. Green

# 327
  • София
  • Мнения: 4 022
И аз искам да се присъединим към тази стара и чудесна инициатива.Писала съм си навремето и като разказах на моята дъщеря и тя изяви голямо желание да си кореспондира с някое детенце.Малко за нея - казва се Михаела, на 9г., обича да чете книжки, води си дневник, обича да майстори разни неща от хартия,да свири на пиано и решава задачки.Събира лепенки в албумче и салфетки.

# 328
  • България
  • Мнения: 490
Връзката се получи  Hug
Емоцията е много голяма за дъщеря ми
Очичките и засияха като видя плика и дори забрави да ме целуне  Simple Smileпри влизането ми в стаята Joyне ме беше виждала цял ден
пишем писмо и в понеделник заминава при новата приятелка на Мики Hug

Чудесно  Hug бих искала и на нас някой да ни пише  Sad

получихме писмото още преди Коледа Simple Smileемоцията беше страхотна
нашия отговор го забавихме поради здравословни пречини,но бе написан самоинициативно и с голямо желание ooooh!но започнах да се съмнявам нещо в БГ пощите .......до скоро не беше получено #Cussing out

# 329
  • Мнения: 266
Наистина е страхотно  Peace и дъщеря ми получи писмо- изненадата беше пълна, защото не бях я предупредила , много се зарадва и веднага седна да пише отговора  Hug

Общи условия

Активация на акаунт