Отговори
# 375
  • Мнения: 2
Здравейте аз съм Вани и съм на 9 и половина бих изкала много даже мога да кажа да си чатя с момченца или момиченца по скайп или фейзбук Ако има такива деца нека ме оформирате на моят Фейс той е Вани Михайлова с снимка на тинейджърка с рруса коса

# 376
  • Мнения: 2
Аз съм на 9 и половина и бих имала интерес да се запозная с нея аз в момента живея в Лондон и съм от България бих имала желание да си пиша с Биляна

# 377
  • Мнения: 3
Моята дъщеря е на 11 години обича всички светли цветове обича да рисува и да твори да излиза с приятели и много иска да си пише писма с някого. Изпратете ми лична ако някое момиче по-малко или голямо или на същата възраст иска да си пише да разменим адреси.  Simple Smile Heart Eyes

# 378
  • Мнения: 3
Здравейте!
Чудесна идея. Дъщеря ми е на 12 години и също би си писала с някого - момиче или момче, от България или от чужбина, няма значение. Важна е емоцията. Тя се интересува от модерни танци, хип-хоп, футбол. Обича животните и мечтае да пътува.
 Heart Eyes

Аз бих искала да си пиша с дъщеря Ви. На 11 години съм. Моля пишете ми на лична да си разменим пощенски кодове.

# 379
  • Мнения: 3
Здравейте! Аз съм момиче на 12 и случайно попаднах на тази тема.. Наистина ще е хубаво да си пиша с някое дете в чужбина.. Ако имате някакви адреси моля напишете ги.. Аз лично предпочитам да си пишем писма и да си пращаме подаръчета..  smile3503

Аз съм на 11 не съм от чужбина, но пак можем да си пишем писма. Ако искаш да си разменим пощенски кодове и да си пишем!  Simple Smile

# 380
  • Мнения: 78
Здравейте, идеята за писма е страхотна. На дъщеря ми много и допадна особено  писмата в пликове и с марки. Тя е на 9 години. Казва се Александра, трети клас. Обича да рисува ,да чете и пее .Ходи на английски. Ще се зарадва много ако някой иска да си пише с нея.

# 381
  • Мнения: 1 448
Това е страхотна инициатива!!!
Нашият син е на 9, ходи на тенис, английски и математика, както и на всички налични състезания  Mr. Green
Ще се радвам ако някое детенце иска да си пише с него, той каза, че иска  Hug

# 382
  • FRANCE
  • Мнения: 2 225
Здравейте дъщеря ми е на 7г, във Франция сме. Опитва се да чете и пише на български, за сега се спрявя само с печатните букви. Много обича да рисува. Много би искала хартиени писма с марка  а и така ще я мотивирам да пише и чете на български

# 383
  • Мнения: 105
Здравейте, чудесна инициатива нашата дъщеря е на 8 години, казва се Даяна. Живеем в България. Възхитена е от идеята да изпраща и получава пощенски писма /в пощенски плик и пощенска марка/. Ако Вашите деца проявяват интерес напишете адреса си на лично съобщение и в скоро време ще получите писмо от нея. Хубав и усмихнат ден! Ирина

# 384
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Дъщеря ми е на 7 г и след разказа ми за едновремешната ни кореспонденция с русначета се въодушеви доста и също би искала да си пише с деца. Така че който има желание да заповяда Simple Smile

# 385
  • Мнения: 110
Здравейте,пиша от името на две от дъщерите.Едната е на 12г. ,тренира художествена гимнастика,обича да чете,рисува .Другата е на 6г.,тя също обича да рисува ,може да пише печатно.И двете искат да си пишат с дечица.Голямата има голям интерес към Франция ако има детенце от там може да си разменим адреси.Ние сме от България-София.

# 386
  • Мнения: 8
Страхотна идея!  Интересуваме се да намерим момиченце на 7 г. за кореспонденция.  Дъщеря ни също е на 7г. и ще пише писмата на английски, а би искала да получава писма на български.  Кореспонденцията ще бъде по традиционната поща с проверка от родителите.  Пишете ми, ако се интересувате.

# 387
  • Мнения: 5

    Здравейте! Преди дни попаднах случайно на тази тема и много ми хареса.  Моето момче на 8 год. е очарован от идеята, че може да си пише с непознато другарче /като мама преди многоо години/, да получава и изпраща ХАРТИЕНИ писма. Роден е, живее и учи в Испания, но всяка събота ходи също и на българско училище. Може да чете и пише на български  . Би желал да си  с дъщеричката на Madame      / незнайно защо има влечение към френския newsm78/ но приемаме всякакви предложения  Grinning за запознанство.

# 388
  • FRANCE
  • Мнения: 2 225
О да с най-голямо удоволствие. Пишехме си с няколко деца но сега никой не ни отговаря и Александра е много нещастна че вече не получава писма

# 389
  • Мнения: 5
Здравейте, благодаря много за бързия отговор на двете момиченца. По-късно, когато се върне от училище, ще Ви пиша на лични, за да се уточним.

Общи условия

Активация на акаунт