Отговори
# 90
  • Мнения: 3 491
А как се развива засега темата в реалния живот?  Simple Smile Оцелява ли все още някъде? У дома 8-годишният батко загуби засега интерес. Но пък 6-годишното вчера написа 3-то писмо на другарчето си, след като получи втория отговор.

# 91
  • Карлово
  • Мнения: 4 640
Пише Весето и получава. Сега пак отиваме до пощата да пуснем 3 писма.

# 92
  • Мнения: 11 313
Момичета, благодаря за търпението на вашите деца. Моята дъщеря най-накрая се подготви да напише писмата и до края на седмицата ще ги пусна. Много и беше трудно да се организира нали е ваканция, но все пак успя,което за мен е голям успех.

# 93
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
А никой ли не е получил нашите писма?  Cry

# 94
  • Мнения: 135
Моето голямото написа 5-6 писма, но е получило само 1 отговор за сега  Sad, а малката пише - получава - пише - получава Simple Smile.

# 95
  • Мнения: 8 163
При Аля нещата тръгнаха прекрасно с Весето на Шаноар.

Вечерница, вие ли ще пишете първо или да юрна моята хубавица да наджарка няколко буквички?

Мисля си, че на моята таванът й ще е 3 деца, с които да кореспондира. Засега имаме 2 адреса. Иска ли някой да ми даде още един? Припомням, че Аля е родена ноември 2003-та.

Последна редакция: чт, 24 юли 2008, 21:44 от Фея-кръстница

# 96
  • София
  • Мнения: 460
Иска ли някой да ми даде още един? Припомням, че Аля е родена ноември 2003-та.

Ако няма нищо против да си пише с наборче момче, ние ще се включим с удоволствие! Simple Smile

# 97
  • Мнения: 11 313
Фея, ние ще пишем първи!
Евала, че отсега знае буквите. Моя син, който също е 2003 не проявява никакъв интерес към писане и учене на буквите на който и да е от двата езика.

# 98
  • София
  • Мнения: 3 648
Привет!
Как решавате кой на кого да пише?
Имам дъщеря на почти 9 години и мисля, че идеята ще и хареса! Какви са писмата - хартия или мейли?

# 99
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
zdraveite az pro4etox va6iq forym i mnogo iskame nie s da6terq mi da si pi6em s vas moje i po emaili.Hie imame priqteli v 4yjbina i nai-redovno si pi6em s tqx taka 4e na6ite sarca sa otvoreni i za novo priqtelstvo!Ako jelaete da si pi6em s vas molq da mi izpratite va6iqt e-mail i nie 6te vi otgovorim

# 100
  • Мнения: 844
Идеята се оказа много подходяща за забравили буквите първокласници. Пишем си с две дечица от тази тема и всяко едно писмо се оказва истинско предизвикателство - едно писмо се пише и преписва минимум три пъти.  Sick Накрая ентусиазма е на изчерпване, но когато получи писмото и го чете по няколко пъти на всички, отново се запалва.  #Crazy

# 101
  • Мнения: X
Здравейте!

Чак сега виждам темата. Дъщеря ми е на 6 г., сега ще бъде в предучилищна. Много се запали от идеята, но може да пише само с печатни букви и да украсява писмата с картинки и лепенки. Интересува се от принцеси, русалки, феи, компютърни игри, рисуване, моделиране с пластелин, заедно с мама прави мартенички, сапунчета и свещи, но сама като че ли не проявява голям интерес. Ходи на английски и балет в градината, но английският, който учат е само разговорен, т.е. засега ще пишем само на български. Напоследък най-интересната и играчка е братчето и, което е на 1 месец  Laughing

Искаме да си пишем (или да си разменяме рисунки) с момиченца и момченца от България и чужбина, без значение на възрастта. Ще пишем след 20-ти август, защото тогава се прибира в София.

Адрес на лични.

Поздрави  Hug

# 102
  • Мнения: 8 163
Мамутче, пратих ти адрес на лични. Ще чакаме Руми да се върне, няма бърза работа.

# 103
  • София
  • Мнения: 3 648
А за моята второкласничка, бъдеща третокласничка няма ли кандидати?
Явно хората масово ги няма, защото писах на майчета, но нямам отговор!

Ето и за нея: Моята дъщеря е на почти 9 години, ще бъде 3-ти клас и също и спортна натура и тя си пада по УИНГС, УИЧ и Н2О. Обича да пее и танцува, да тича, да гледа телевизия, да играе, да плува!

# 104
Здравейте,

наистина темата е страхотна.
Бих искала и аз да включа моята дъщеря, тя е на 6 години и половина и много обича да рисува картички и да пише с печатни букви.
Тя се вълнува от Winx, феи, рисуване, балет, компютърни игри, анимационни филмчета и още много други неща.
Много ми е приказлива милата, постоянно пише по скайп на познати и се обажда, сега докато почне училище много иска да си намери нови приятелчета.

 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт