сватбени подаръци - идейки?

  • 8 434
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 360
Аз вече процедирам с ваучер за някой магазин. Така хем те ще си изберат каквото им хареса, хем парите отиват за нещо конкретно, а за нещо което не се знае от кого е. На нашата сватба има хора, които ни дадоха пари и така и не знам какво имам от тях, пък знам какво имам от кумата ми, например. Има магазини, които предлагат ваучери - Бонжур, Технополис, сигурно има и други.

# 16
  • Мнения: 519
Аз вече процедирам с ваучер за някой магазин. Така хем те ще си изберат каквото им хареса, хем парите отиват за нещо конкретно, а за нещо което не се знае от кого е. На нашата сватба има хора, които ни дадоха пари и така и не знам какво имам от тях, пък знам какво имам от кумата ми, например. Има магазини, които предлагат ваучери - Бонжур, Технополис, сигурно има и други.
това е готино, да
благодаря   bouquet

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 3 223
Дигитална фоторамка , на която да си пускат снимките от сватбата. Party
Юбилейни монети - спомен за цял живот.А ако решат да ги продадат след 20-30 г. ще им вземат добра цена. Grinning

# 18
  • Мнения: 116
И въпреки всичко, повечето млади имат нужда от пари  Rolling Eyes
За подарък ако искаш нещо конкретно да вземеш, по-добре се консултирай първо с тях, защото на никой няма да остане приятен спомен 5 прахосмукачки от леля.... чичо.... батко.... и тн, и 3 микровълнови например.
Така и така ще се дават пари, поне да е нещо, което ще влезе в употреба  Peace
Това за иконата и юбилейните монети също ми се струва добра идея, но си зависи и от хората де.
Миналата седмица бях на сватба- кумувахме и кумците си избраха подарък.
Тази седмица сме на друга и пак ще вземем каквото кажат, че имат нужда.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 815
Ако не си сигурна от какво имат нужда младоженците е най-добре да им дадеш пликче.
Преди няколко месеца бях на сватба и доста живо се интересувах от падаръци, а още повече че бях кума. Попадна ми една страхотна идейка, за съжаление обаче не я реализирах.
Да им подарим звезда от някое съзвездие с тяхните имена, сертификат и т.н. Мисля, че излиза около 130-150 лв. някъде. На мен лично много ми допадна тази идея и съм сигурна, че все някога ще имам възможност да направя този подарък  Peace

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 849
Преди 3 госини се омъжих и на всички им казах, че не искаме подаръци, а парички - е не точно в този ред, но все пак сме канили само приятели - 150 човека Laughing Естествено 99% ни бяха послушали, а от останалия 1% получихме картина, сервиз от вилици и т.н и още други неща.
НО, много приятно ми стана, когото видях една малка кутия, в която беше пълна с едни такива като изрязани ленти (има ги по цветарските магазини) и вътре освен паричките имаше малък слон и камъчета. Слонът и до сега си стои на шкаф в хола, надупен към вратата - за късмет! Така че ако искаш използвай идеята и сложи парите в някаква хубава кутийка + някяква малка фигурка, символизираща нещо. Няма нищо по-гадно от неуместен подарък и то за много пари.
Ей, изписах сто реда, за да кажа 2 думи, ама нейсе!

# 21
  • Мнения: 519
много ви благодаря! и аз си мисля, че е готино освен парите, които трябват на едно младо семейство, че е готино да има и нещо мъничко, което да си остане като символ-пожелание

# 22
  • Мнения: 148
Най-интересния подаръка на който съм била свидетел,беше на сватбата на мои приятели.Техен много близък приятел им подари картина,на които бяха те самите,беше дал  тяхна снимка на художник и той я беше прерисувал.Направо ахнаха от изненада.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 424
а междудругото гледах по тв - кумувете бяха приготвили една бяла картина и всеки от гостите е нарисувал по нещо. беше много интересно  Peace

# 24
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Фотоалбум и подходяща рамка за снимка

# 25
  • Мнения: 2 231
Парите са си най-хубавият подарък Laughing. После младоженците ще си купят каквото си искат.

# 26
  • Мнения: 4 784
Най - хубавият подарък, който сме получили като младоженци бяха две кристални чаши с имената ни и датата на подписването инкрустирани на тях плюс бутилка вино, като на етикета му по същия начин бяха надписани имената ни и датата. Много е вълнуващо.

# 27
  • България, Велико Търново
  • Мнения: 213
Момичета, незнам дали тук е мястото да питам, знаете ли къде мога да намеря интересен плик за паричките?  Виждала съм ръчно изработен от сатен и с налепени перлички!

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 1 263
Да не пускам нова тема, но ще помогнете ли и на мен с идеи за подаръци от кумовете, че скоро ни предстои да кумуваме  Hug

# 29
  • Мнения: 695
Ние също ще ставаме кумове... На предишни сватби (без да кумуваме) сме подарявали парички в интересна опаковка и заедно със символично подаръче: един път купих две малки мечета, едно розово и едно синьо, много сладки и ги опаковах заедно с плик с картичка в кутия за подарък; другия път сложихме плика в дървено сандъче, което младоженката си използва за бижута; на последната сватба подарихме дизайнерски солнички заедно с плика: Mr Salt и Mrs Pepper: http://www.buyandbehappy.de/oxid.php/sid/x/shp/oxbaseshop/cl/ali … 4281/changelang/1
Скъпички са, но мен определено ме грабнаха. А мисля че има и по-евтини варианти.
Имах и идея например заедно с плика да подарим две дизайнерски чашки (има и такива със сърца по тях, примерно...).
Сега ми се иска да купим не само символичен подарък на младоженците, ама каквото те кажат, ако искат парички, парички ще им дадем, пък ще мисля символично допълнение. Харесва ми идеята за поднос за сервиране в леглото Wink

Общи условия

Активация на акаунт